Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Druga próba Cleo na Eurowizji 2014
Youtube
Newsy

Mamy cały występ Cleo z próby. Zdecydowano się na wprowadzenie kilku zmian [WIDEO]

Takie show spodoba się Europie?

Przyszły tydzień zdecydowanie upłynie pod znakiem Eurowizji 2014. Polskę na wielkim festiwalu będzie reprezentować Donatan i Cleo, którzy zaśpiewają swój wielki hit "My Słowianie" w wersji polsko-angielskiej. Bukmacherzy od miesięcy typują, kto ma największe szanse, by wygrać festiwal. Zaś według ekspertów Polska może liczyć na sukces. Przypomnijmy: Donatan i Cleo mają szanse wygrać Eurowizję? Polacy podzielili bukmacherów i ekspertów

Cleo i Donatan już od czwartku szykują się do wielkiego występu. Pierwsza próba wypadła znakomicie, wielkie wrażenie na wszystkich zrobił mocny głos wokalistki i piękne tancerki z zespołu Mazowsze. Choć wszystko wypadło dobrze, trzeba było dopracować niektóre szczegóły - m.in. ujęcia kamery oraz wizualizacje w tle. Poprawiono również oświetlenie podczas instrumentalnej części utworu, kiedy to dziewczyny kręcą się wokół własnej osi. Ten moment, podobnie jak w teledysku, kamera rejestruje wszystko z góry. Dzięki temu, sukienki kręcących się kobiet są lepiej widoczne. Druga próba naszych artystów odbyła się z udziałem zagranicznej prasy, która zarejestrowała występ polskiej reprezentantki.

Zapowiada się na naprawdę piękne widowisko. Będziecie oglądać?

Zobacz: Eurowizja 2014: Zmiany w zasadach głosowania. Donatan i Cleo mogą na tym skorzystać
 
Zdjęcia z próby Cleo:

Donatan i Cleo Eurowizja. Donatan nie wystąpi na Eurowizji
ONS
Newsy
Donatan nie wystąpi na Eurowizji. Wiśniewski: Tego jeszcze Polska nie miała
Zaskakująca decyzja rapera

To dość zaskakująca, ale w pełni zrozumiała decyzja. Po wczorajszym oficjalnym ogłoszeniu reprezentantów Polski na konkurs Eurowizji , w programie Agaty Młynarskiej "Świat się kręci" wystąpili Donatan i Cleo . Duet opowiedział o swoich przygotowaniach do występu i ocenił szanse na sukces. Według ekspertów od Eurowizji, może to być dla nas legendarny wręcz udział w konkursie . Zobacz: "Polska ma szansę wygrać Eurowizję" Donatan zdradził, że szykują z Cleo niespodziankę i delikatne zmiany w muzycznej oprawie utworu, ale jeszcze większym zaskoczeniem była jego deklaracja na temat samego show. Okazuje się, że Donatan nie wystąpi na scenie . Powód? Regulamin Eurowizji pozwala na obecność maksymalnie sześciu osób podczas trzyminutowego show. Raper zdecydował przekazać swoje miejsce komuś innemu, a główną gwiazdą wieczoru ma być Cleo. - Mam nadzieję, że pokażemy to, co w nas najlepsze. Jedziemy tam dla portfolio wspomnień . W Polsce nie możemy narzekać na nasze piękne kobiety i na tym musimy się oprzeć. Uważam, że najsilniejszą bronią jest wokal Cleo i koloryt. Ja nie wchodzę na scenę, żeby nie zajmować dwóch miejsc od razu, ale mamy już szkice pomysłów . Nie wszystkie da się zrealizować, ale pewnie, któryś z nich wybierzemy. Gościem podczas dyskusji był także Michał Wiśniewski , który wywalczył dla Polski najwyższe po Edycie Górniak miejsce. W 2003 roku zajął 7. pozycję z piosenkę "Żadnych granic" i nie ukrywał pozytywnego zaskoczenia w wyborze Donatana i Cleo na reprezentantów. Przypomnijmy: BBC zachwycone "My Słowianie" - Ja się cieszę, że TVP zdecydowała się na odważny projekt. Mam nadzieję, że stworzycie taką niepowtarzalną atmosferę, szczególnie, że jesteś w połowie Rosjaninem, więc macie też szansę pociągnąć całą rzeszę krajów wschodnich. To jest coś innego. Tego jeszcze Polska...

Próba My Słowianie przed konkursem Eurowizji
youtube
Newsy
Kiczowate show Donatana i Cleo na Eurowizji. Wyciekło wideo z próby
Praczka na scenie... Tego jeszcze nie było!

Konkurs Eurowizji zbliża się wielkimi krokami. Nasi reprezentanci, czyli Donatan i Cleo wzięli przykład z innych państw i starają się promować nasz kraj poza granicami, dzięki czemu zwiększają się nasze szanse na wygraną. Na chwilę obecną prognozy nie wróżą nam wysokiej pozycji, ale konkurs ma to do siebie, że w każdej chwili wszystko może się zmienić. Przypominamy: Typowania bukmacherów: Czy Donatan ma szansę wygrać z "Kobietą z brodą"? Dużo spekulowało się w ostatnim czasie o tym jak będzie wyglądał sam występ - konkurs ma swoje ograniczenia w związku z czym zdecydowano, że na scenie zabraknie Donatana. Wiadomo natomiast, że na pewno pojawią się kobiety, które w teledysku ubijają masło - w pierwszej chwili pomyślano o Luxurii , która właśnie dzięki udziałowi w teledysku stała się celebrytką. Wszelkie przesłanki wskazują jednak na to, że nie zobaczymy modelki razem z Cleo. Zobacz: Znamy szczegóły występu Cleo na Eurowizji. Pojawi się Luxuria? Przed kilkoma minutami w sieci pojawił się krótki film z próby technicznej Polski przed tegorocznym konkursem - sprawdzano ustawienie świateł i scenografii, a w rolę wokalistki wcieliła się statystka. Na scenie nie zabrakło kobiety z tarą oraz kolorowych animacji na podłodze sprawiających, że show jest bardzo kiczowate, czyli w sam raz na festiwal. Doświadczenia poprzednich lat wskazują, że widzom powinno się to spodobać. Oczywiście do samego finału całość może ulec zmianie, ale będą to raczej kosmetyczne poprawki. Oficjalna próba z Cleo odbędzie się ok. tydzień przed występem, który już 8 maja. Czy z takim występem mamy szansę na pierwsze miejsce? Zobacz: Donatan i Cleo na Eurowizji: Jak ocenia nas Europa? Był szał, a teraz..?   Cleo promuje się na ściance:

Szanse Donatana i Cleo na Eurowizji
ONS
Newsy
Eurowizja 2014: kiedy i gdzie oglądać koncerty na żywo? Kiedy jest Eurowizja 2014?
Hormonogram koncertów Eurowizji 2014

Eurowizja 2014 zbliża się wielkimi krokami. Donatan i Cleo od kilku dni biorą udział w próbach generalnych. Sądząc po krótkich fragmentach, możemy spodziewać się wielkiego widowiska. Seksowna wokalistka, trzy piękne tancerki w tradycyjnych, ludowych strojach oraz gorący teledysk w tle - taki miszmasz może Europie się spodobać. Przypomnijmy: Donatan i Cleo po pierwszej próbie w Kopenhadze!  Polska po dwóch latach nieobecności na konkursie postanowiła spróbować swych sił ponownie. Telewizja Polska jako reprezentantów wybrała popularny duet z piosenką "My Słowianie", która odniosła wielki sukces w całym kraju. Niestety, ponieważ nasi wcześniejsi reprezentanci nie zajmowali wysokich miejsc, Polska musi najpierw przejść etap półfinału . Telewizja Polska pokaże każdy z wielkich koncertów. Oto cały harmonogram Eurowizji 2014: Wtorek (6 maj): 21:00-23:05 - I półfinał Eurowizji 2014 - transmisja (tylko TVP1 i TVP Polonia) Środa (7 maja) 21:00-23:10 - I półfinał Eurowizji 2014 - retransmisja (TVP Rozrywka) Czwartek  (8 maja) 21:00-23:10 - II półfinał Eurowizji 2014 ( z udziałem CLEO i DONATANA) - transmisja (tylko TVP1 i TVP Polonia) Piątek (9 maja) 20:45-22:50 - II półfinał Eurowizji 2014 - retransmisja (TVP Rozrywka) Sobota (10 maja) 21:00-00:25 - Finał Eurowizji 2014 - transmisja (tylko TVP1 i TVP Polonia) Niedziela (11 maja) 21:00-00:10 - Finał Eurowizji 2014 - retransmisja (TVP Rozrywka) Pamiętajmy, że jako Polacy możemy głosować na wszystkich - poza Polską. O zasadach głosowania dokładniej przeczytasz tu. Będziecie oglądać? Próba Polski na Eurowizji 2014:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner