Nick Jonas na gali Grammy 2017
East News
1/5
East News

 

Od dawna plotkowano o ich związku. Już w lipcu pojawiła się informacja, że Nick Jonas poprosił swoją ukochaną o rękę. Jednaki ani przystojny aktor, ani urocza Priyanka Chopra nie potwierdzili tych informacji. Okazało się bowiem, że to nie był jeszcze ten moment. Dopiero teraz muzyk zdecydował się wręczyć aktorce pierścionek zaręczynowy. Przyjaciółka Meghan Markle nie posiadała się z radości. Niemal od razu pochwaliła się tym faktem w mediach społecznościowych. Jak wyglądały zaręczyny Nicka Jonasa i Priyankai Chopra? Kiedy para stanie na ślubnym kobiercu? Dowiecie się tego z naszej galerii!

 

POLECAMY: Po tym poznamy, że księżna Meghan jest w ciąży!

2/5
Instagram

 

Nick Jonas i Priyanka Chopra zaręczyli się 18 sierpnia w Mumbaju. Muzyk nieprzypadkowo wybrał to miejsce. Jego ukochana urodziła się bowiem w Indiach. Nick Jonas poprosił swoją ukochaną o rękę podczas prywatnej uroczystości utrzymanej w indyjskim stylu. Zarówno muzyk, jak i jego śliczna wybranka, mieli na sobie tradycyjne stroje, co było ukłonem w stronę rodziny aktorki. Niemal od razu w mediach społecznościowych pojawiały się zdjęcia, na których uwieczniono tę wyjątkową chwilę. Nick Jonas pod fotografią przedstawił swoją ukochaną jako "przyszłą panią Jonas". Z kolei Priyanka Chopra napisała pod zdjęciem, że "została wzięta, wraz z całym swoim sercem oraz duszą". 

3/5
East News

 

Priyanka Chopra i Nick Jonas po raz pierwszy pojawili się publicznie razem w maju 2017 roku. Ich związek od początku budził sporo kontrowersji. Priyanka Chopra jest bowiem starsza od swojego ukochanego aż o 11 lat! Przyjaciółka Meghan Markle nie przejmuje się chyba tą różnicą w wieku. Co prawda nieznana jest jeszcze data ich ślubu, aktorka jest gotowa poślubić 25-latka i być z nim na dobre i na złe. 

 

Zobacz także: Obrączka ślubna księcia Harry'ego skrywa aż dwie tajemnice!

4/5
East News

 

Priyanka Chopra jest aktorką indyjskiego pochodzenia. 36-latka do tej pory świetnie radziła sobie także jako modelka. Już jako nastolatka zachwycała swoją urodą. Do tego stopnia, że w 2000 roku wywalczyła tytuł Miss World! Priyanka Chopra od lat przyjaźni się z Meghan Markle. Gwiazda Bollywood była też obecna na ślubie księżnej Sussex i razem ze swoją koleżanką przeżywała każdy moment tej ceremonii!

 

5/5
Nick Jonas na gali Grammy 2017

 

Z kolei Nick Jonas to młodziutki aktor oraz wokalistka, który zasłynął dzięki występom ze swoimi braćmi. Panowie tworzyli zespół Jonas Brothers. Nick Jonas już od najmłodszych lat przejawiał talent muzyczny. Jako dziecko występował w takich musicalach, jak choćby "Piękna i Bestia" czy też "Opowieść wigilijna". Czy to właśnie on usidli starszą od siebie o 11 lat przyjaciółkę Meghan Markle? Czas pokaże!

 

POLECAMY: Książę Harry i Meghan Markle ignorują dworską etykietę?

Więcej na temat Nick Jonas Meghan Markle