Michele Morrone z 365 dni
Instagram/Michele Morrone

Będzie hit! Michele Morone w teledysku do utworu promującego film "365 dni" - jak wygląda filmowy Massimo?

Michele Morrone z 365 dni
Instagram/Michele Morrone

Już 7 lutego odbędzie się premiera filmu "365 dni", na podstawie głośnej powieści erotycznej Blanki Lipińskiej. W sieci pojawił się gorący zwiastun produkcji, w którym nie brakuje odważnych scen, erotyzmu i nagości! Z kolei w piątek 17 stycznia w serwisie Youtube odbyła się premiera utworu promującego film.

Uwaga, wykonawcą piosenki jest odtwórca głównej roli, Michele Morrone! 

Zobacz także: Jest nowy gorący zwiastun "365 dni" bez cenzury! Nie brakuje odważnych scen!

Michele Morrone w piosence "Feel It" promującej film "365 dni"!

Wielkimi krokami zbliża się premiera filmu, na który na pewno czeka każdy fan powieści Lipińskiej. "365 dni" to film, w którym nie będzie brakowało erotycznych scen i nagości. W rolach głównych zobaczymy Annę Marię Sieklucką oraz Michele Morrone! Ponadto na ekranie pojawi się cała plejada polskich gwiazd: Grażyna Szapołowska, Tomasz Stockinger, Magdalena Lamparska, Bronisław Wrocławski, Agnieszka Warchulska i Natasza Urbańska.

Jak się okazuje, odtwórca głównej roli, oprócz aktorstwa, zajmuje się także... muzyką i jest świetnym wokalistką.  Właśnie do sieci trafił utwór aktora, "Feel It", który usłyszymy także w filmie. 

“Feel It” to pierwszy singiel Michele Morrone, zapowiadający debiutancką płytę pt. “Dark Room”. Teledysk do piosenki został wzbogacony fragmentami filmu “365 dni”, w którym Michele jest odtwórcą głównej roli - filmowego Massimo. Michele jest z pochodzenia Włochem, pokochał Polskę podczas zdjęć do filmu „365 dni”. Z zawodu jest aktorem, ale jego pasją jest muzyka - czytamy w opisie pod teledyskiem. 

Autorami muzyki i tekstu do piosenki Michela są polscy artyści - Patryk Kumór oraz Dominik Buczkowski-Wojtaszek. W pracę nad muzyką był zaangażowany również sam wykonawca singla. W teledysku utworu "Feel It" możemy zobaczyć także kilka pikantnych ujęć z filmu "365 dni".

Przekonajcie się zatem jak wygląda całe dzieło Michele Morrona. Myślicie, że zdobędzie sławę również jako wokalista? 

Premiera filmu "365 dni' odbędzie się już 7 lutego!

365 dni Blanki Lipińskiej

 

Więcej na temat Blanka Lipińska
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22