Wakacje Kasi Cichopek w Grecji Kasia Cichopek uśmiechnięta na zdjęciu w Grecji Wakacje Kasi Cichopek w Grecji Wakacje Kasi Cichopek w Grecji
Wakacje Kasi Cichopek w Grecji
1/4
Wakacje Kasi Cichopek w Grecji

 

Kasia Cichopek wrzuciła zdjęcie z wakacji w Grecji, które wywołało sporo kontrowersji. Na fotce widać uśmiechniętą gwiazdę "M jak miłość" z jednej z plaż, a podpis nawiązuje do pożarów, które pustoszą kraj od kilku dni.

Kurcze..głupio mi tak wrzucać radosne zdjęcia z moich greckich wakacji, kiedy obok na Krecie i w Atenach rozgrywa się taka tragedia 🔥🔥..jestem myślami ze wszystkimi, którzy teraz przeżywają dramat... - pisze Kasia.

W wyniku pożarów, które wybuchły kilka dni temu we wschodniej Attyce, zginęły już 74 osoby. W śród zabitych nie brakuje całych rodzin z dziećmi, w tym również Polaków. Grecki minister do spraw porządku publicznego, Nikos Toskas, tłumaczy jednak, że liczba ofiar może być jeszcze większa. Na szczęście, według najnowszych informacji, większość pożarów jest już pod kontrolą strażaków.

 

Post Kasi wzbudził więc mieszane uczucia. Jak się tłumaczy z uśmiechniętego zdjęcia połączonego z tragicznymi pożarami?

 

Zobacz: Kasia Cichopek znudzona rolą Kingi w "M jak miłość"?! "To zaraz się skończy"

 

2/4
Kasia Cichopek uśmiechnięta na zdjęciu w Grecji

 

Fani Kasi Cichopek są zachwyceni jej fotkami z Grecji. Jednak nie wszystkim się one spodobały. Kiedy jeden z internautów zapytał, dlaczego Kasia umieściła post o pożarach, ta odpisała:

Bo chciałam się podzielić moimi emocjami. Dlatego.

Kasia Cichopek uśmiechnięta na zdjęciu w Grecji

Co o tym sądzicie?

 

Zobacz: Kasia Cichopek odejdzie z "M jak miłość"?! Mamy komentarz!

3/4
Wakacje Kasi Cichopek w Grecji

 

Kasia Cichopek wrzuca naprawdę sporo zdjęć z rodzinnego urlopu. Niektóre są naprawdę gorące! Gwiazda śmiało odsłania biust i ciało w seksownych kostiumach kąpielowych. 

 

Zobacz: "Staliśmy się taksówkarzami naszych dzieci" Kasia Cichopek jeszcze nigdy nie powiedziała tak dużo o swojej rodzinie!

4/4
Wakacje Kasi Cichopek w Grecji

 

Byliście kiedykolwiek w Grecji? A może dopiero się wybieracie?

 

Więcej na temat Katarzyna Cichopek