Kogel Mogel 3 Ciekawostki i wpadki w filmie "Kogel Mogel" Ciekawostki i wpadki w filmie "Kogel Mogel" Ciekawostki i wpadki w filmie "Kogel Mogel" Ciekawostki i wpadki w filmie "Kogel Mogel"
Kogel Mogel 3
ONS/EastNews/Archiwum
1/5
Kogel Mogel 3
ONS/EastNews/Archiwum

Fani czekali na tę wiadomość od dawna! Odkąd w mediach pojawiła się informacja, że powstanie trzecia część "Kogla-mogla", wszyscy wyczekiwali na więcej szczegółów w sprawie produkcji filmu. Opowieść o Katarzynie Solskiej sprzed ponad 30 lat skradła serca widzów w dniu swojej premiery i do dziś nie przestaje bawić. A wszystko dzięki doskonałej obsadzie, świetnej grze aktorskiej oraz scenariuszowi, który pozornie banalną historię opowiada w przezabawny sposób. Jego autorką w przypadku dwóch poprzednich części była Ilona Łepkowska. Od jakiegoś czasu wiadomo już, że "Kogel-mogel 3" również wyjdzie spod jej pióra. Scenarzystka właśnie zdradziła, na jakim etapie są prace!

 

Zobacz też: To już pewne! Będzie trzecia część kultowej komedii „Kogel-mogel”

 

Sprawdźcie na następnej stronie!

 

Polecamy: Jak dobrze znasz kultową komedię "Kogel-mogel"? QUIZ!

 

TYLKO DLA FANÓW: Kogel Mogel - ciekawostki, wpadki, fakty. Jak wygląda Piotruś?

2/5
Ciekawostki i wpadki w filmie "Kogel Mogel"
Facebook

Ilona Łepkowska zdradziła portalowi Wirtualnemedia.pl, że właśnie zakończyła pracę nad scenariuszem do trzeciej części "Kogla mogla". To świetna wiadomość, na którą czekali fani filmowego hitu. Na razie jednak nie wiadomo nic więcej na temat produkcji filmu. Łepkowska powiedziała, że będzie starała się o współpracę z Tadeuszem Lipką.

W pierwszej kolejności scenariusz „Kogla-mogla 3” przekażę Tadeuszowi Lampce. Jeśli będzie zainteresowany, zajmiemy się produkcją filmu - czytamy wypowiedź Ilony Łepkowskiej.

Ilona Łepkowska i Tadeusz Lipka współpracowali przy tworzeniu takich hitów jak "M jak miłość", Na dobre i na złe" czy "Barwy szczęścia". Zatem jeśli Lipka podejmie się pracy nad kontynuacją "Kogla mogla", możemy być przekonani, że powstanie kolejny fenomenalny film, który porwie widownię.

 

Co wydarzy się w "Koglu moglu 3"? Jakiś czas temu Ilona Łepkowska uchyliła rąbka tajemnicy. Przeczytajcie na następnej stronie, co czeka Kasię!

3/5
Ciekawostki i wpadki w filmie "Kogel Mogel"
Facebook

Jak potoczą się dalsze losy Katarzyny Solskiej w "Koglu-moglu 3"? Czy w kontynuacji komedii główną bohaterka będzie już babcią?

- Babcią nie jest, jej syn jest singlem - trzydziestolatkiem, a ona nieco zgorzkniałą rozwódką. Kasia mieszka ze swoją matką, graną przez Katarzyną Łaniewską i jest dyrektorką szkoły. A profesor Wolański nadal ma tę samą żonę, graną przez Ewę Kasprzyk, która jest teraz sex couchem. Obejrzałam niedawno program pani Joanny Keszke, która chce nauczyć Polki czerpania przyjemności z seksu. I myślałam, że umrę ze śmiechu słysząc, gdy tłumaczyła, jak trzeba się czule zajmować swoją łechtaczką. Uznałam wtedy, że do pani Wolańskiej bardzo ten temat pasuje - powiedziała Łepkowska w wywiadzie dla portalu viva.pl.

W dwóch poprzednich częściach w postać Kasi wcielała się Grażyna Błęcka-Kolska. Czy również tę aktorkę zobaczymy w nowej produkcji? I co ze wspomnianą Ewą Kasprzyk?

4/5
Ciekawostki i wpadki w filmie "Kogel Mogel"
Facebook

Ilona Łepkowska jakiś czas temu zdradziła, że nie wyobraża sobie "Kogla-mogla 3" bez Grażyny Błęckiej-Kolskiej oraz Ewy Kasprzyk, które stworzyły niezapomniane postaci w dwóch poprzednich hitach.

- Bez Ewy Kasprzyk i Grażyny Błęckiej-Kolskiej na pewno nie może być "Kogla-mogla"! Akcja będzie się działa w dzisiejszej Polsce. Oczywiście, nie wszystkie postaci się pojawią, bo niektórzy aktorzy już nie żyją. Ale ci, którzy żyją, mogą być choćby postaciami drugoplanowymi. Minęło już 30 lat, a więc pojawią się ich dzieci. "Galimatias", czyli druga część, kończył się tym, że Kasia mówi, że jest w ciąży. To są więc rzeczy, które nasuwają się same, prawda? Trzeba więc pokazać też młodsze pokolenie - powiedziała Łepkowska w rozmowie z "Super Expressem".

5/5
Ciekawostki i wpadki w filmie "Kogel Mogel"
Facebook

Na razie nie wiadomo, kiedy ruszy kolejny etap prac nad filmem "Kogel-mogel 3". Nie jest znana również wstępna data premiery. Jednak jedno jest pewne - wielcy fani komedii o Kasi Solskiej już czekają z wypiekami na  twarzach!