Anna Oberc, Aneta Todorczuk-Perchuć, Natalia Lesz, Anna Dereszowska, Andrzej Sołtysik Anna Dereszowska w czarnej kurtce Natalia Lesz Aneta Todorczuk-Perchuć w czarnej sukience Mariusz Totoszko i Justyna Tomańska na finale Gwiazdy Dobroczynności 2015
Anna Oberc, Aneta Todorczuk-Perchuć, Natalia Lesz, Anna Dereszowska, Andrzej Sołtysik
ONS
1/8
Anna Oberc, Aneta Todorczuk-Perchuć, Natalia Lesz, Anna Dereszowska, Andrzej Sołtysik
ONS

Jakie gwiazdy mają postanowienia noworoczne? Rzucić palenie, znaleźć nową pracę, a może zrzucić kilka kilogramów? Spytaliśmy o to polskie gwiazdy - Annę Oberc, Anetę Todorczuk-Perchuć, Natalię Lesz, Annę Dereszowską, Andrzeja Sołtysika, Justynę Tomańską i Adę Fijał

2/8
Anna Dereszowska w czarnej kurtce

Jakie postanowienia noworoczne ma Anna Dereszowska?

"Raczej staram się w ciągu roku realizować swoje marzenia i postanowienia na bieżąco. Ale co roku, niezmiennie to szlifowanie i nauka języków obcych, a w tym roku dodatkowo nauka asertywność", śmieje się w rozmowie z "Party" Anna Dereszowska.    

3/8
Natalia Lesz
AKPA

Jakie postanowienia ma Natalia Lesz? Bardzo ciekawe :-)

"Z założenia postanawiam za dużo nie postanawiać:) Co w przyszłym roku? Uśmiech i do przodu. Nowe projekty, nowe wyzwania. Więc można powiedzieć, że postanawiam po prostu być szczęśliwa! ;-)", zdradziła nam Natalia. 

4/8
Aneta Todorczuk-Perchuć w czarnej sukience
AKPA

Jakie postanowienia ma Aneta Todorczuk-Perchuć?

"Z noworocznymi postanowieniami jest jak w słynnym powiedzeniu Marka Twaina: "rzucić palenie? to łatwe, robiłem to tysiące razy " Dlatego moim noworocznym postanowieniem jest nie stawianie sobie noworocznych postanowień", powiedziała nam Aneta.

 

5/8
Mariusz Totoszko i Justyna Tomańska na finale Gwiazdy Dobroczynności 2015

Justyna Tomańska, partnerka Mariusza Totoszko ma konkretny plan na przyszło rok. Jaki?

"Postanowiłam, że co tydzień będę chodziła na lekcje latino dance. Uwielbiam latynoskie klimaty, podejrzewam, że na zajęciach nie tylko będę mogła ćwiczyć swoją taneczną formę, ale i będę mogła poćwiczyć język hiszpański. Otworzę swoją pierwszą w Polsce edukacyjną salę zabaw Najlepsze dla dzieci. Oczywiście postaram się mniej denerwować, będę bardziej asertywna i nareszcie solidnie zadbam o swój kręgosłup", powiedziała nam Justyna. 

6/8
Momentsintime.pl

Czy Andrzej Sołtysik, który niedawno został ojcem, ma jakieś postanowienia noworoczne?

"Nie mam postanowień noworocznych, życzę sobie tylko, żeby kolejny rok był równie dla mnie udany, jak ten 2015;-)", powiedział nam Andrzej Sołtysik.

 
7/8
Anna Oberc w kwiecistej marynarce na planie serialu Singielka
ONS

Jakie postanowienia noworoczne ma aktorka znana z serialu "Singielka" Anna Oberc?

"Rok 2015 był dla mnie bardzo pracowity, dużo czasu spędziłam na planie serialu "Singielka", grałam w teatrze, jeździłam też sporo po Polsce ze spektaklami m.in. "Sceny dla dorosłych, czyli sztuka kochania", "Lunch o północy", chciałabym w przyszłym roku więcej podróżować. Marzy mi się Ameryka Południowa...", powiedziała nam Ania Oberc. 

 
8/8
Ada Fijał w zielonym garniturze

A jakie postanowienia noworoczne ma Ada Fijał?

"Zazwyczaj nie robię noworocznych postanowień, ponieważ mam za słabą wolę. Gdy chcę coś zmienić, staram się to robić na bieżąco. Ważne, żeby zmiany następowały wtedy, gdy jesteśmy na to gotowi i naprawdę tego chcemy. Czyli u mnie prawie nigdy", śmieje się Ada.