Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, Anna Lewandowska
Instagram/Robert Lewandowski

To zdjęcie małej Klary Lewandowskiej obiegło świat! Obliczono jego wartość. Kwota powala!

Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, Anna Lewandowska
Instagram/Robert Lewandowski

Post z informacją o narodzinach Klary Lewandowskiej wart jest pół miliona złotych! A raczej był tyle wart w 24 godziny po publikacji. Według wyliczeń portalu Napoleoncat.com wpis Roberta Lewandowskiego z pierwszym zdjęciem córki w zaledwie dobę zyskał wartość 500 tysięcy złotych. A wszystko dzięki licznym reakcjom, czyli polubieniom i komentarzom, które pojawiły się pod wpisem. W zaledwie dobę, post Lewandowskiego zyskał 400 tysięcy reakcji. Fani piłkarza i jego żony wpisywali gratulacje oraz życzenia dla Klary Lewandowskiego. Gdyby był to wpis reklamowy, reklamodawca musiałby zapłacić za taki odzew aż pół miliona złotych! Dziś wpis Roberta Lewandowskiego ma już 441 tys. reakcji, ponad 10 tys. udostępnień i 20 tys. komentarzy, więc jak nietrudno się domyślić, wartość wpisu znacznie wzrosła.

 

Zobacz też: Robert Lewandowski zainwestował 3,5 mln złotych w portal ślubny! Jego szefową została... Nie zgadniecie!

 

Klara Lewandowska - co o niej wiemy?

 

Klara Lewandowska to pierwsze dziecko Anny i Roberta Lewandowskich. Córka słynnego piłkarza i jego żony, zawodniczki karate, trenerki i dietetyczki przyszła na świat 4 maja 2017 roku. Pierwsza ciąża Anny Lewandowskiej była najbardziej obserwowaną ciążą w polskim show-biznesie. Po publikacji pierwszego zdjęcia dziewczynki w ramionach taty, Roberta, natychmiast stała się ona gwiazdą internetu, choć jeszcze... nie widzieliśmy jej twarzy! ;)

 

Polecamy: Jak Anna Lewandowska świętowała baby shower? Teraz wszystko jasne - zobacz zdjęcia!

 

Pierwsze zdjęcie Klary Lewandowskiej obiegło świat w zaskakująco szybkim tempie! Wartość tego posta to pół miliona złotych.

Robert Lewandowski pokazał zdjęcie z córką
Facebook

Anna i Robert Lewandowscy po raz pierwszy zostali rodzicami 4 maja 2017 roku. Ich córka, Klara, już jest gwiazdą internetu!

Ania i Robert Lewandowscy składają wielkanocne życzenia
Instagram

Przeładuj

Szokujący wywiad Meghan Markle i księcia Harry'ego. Oto 5 najmocniejszych fragmentów

zobacz 01:51