Rafał Szatan w Tańcu z gwiazdami.
Instagram

Rusza kolejny sezon "Tańca z gwiazdami" i przed widzami kolejne emocje. Dotyczą one również uczestników, którzy po 1,5-miesięcznych treningach w końcu pojawią się w programie i będą musieli poddać się ocenie nie tylko jury, ale też widzów. Ta edycja jest wyjątkowa, a co za tym idzie rywalizacja będzie ogromna. Uczestnicy podzielili się obawami i w filmikach na Instastories dzielą się z fanami wielkimi emocjami, jakie towarzyszą im przed 1. odcinkiem "Tańca z gwiazdami! Zobaczcie, co się działo na próbach...

Czego boją się uczestnicy "Tańca z gwiazdami"?

W 10. edycji wyjątkowo zobaczymy naprawdę dużo gwiazd z pierwszych stron gazet, co więcej pojawili się nowi tancerze, a na parkiecie rywalizowało będzie jedno z najpopularniejszych małżeństw w show-biznesie. To oznacza, że oglądalność show może być naprawdę duża, a to mobilizuje uczestników do jeszcze większej pracy, ale wywołuje też ogromne emocje i stres. Reni Jusis zdradziła, że treningi minęły jej bardzo szybko i nie może uwierzyć, że już jutro program na żywo:

Nie wierzę, że już ćwiczymy 1,5 miesiąca i jutro jest ten dzień - powiedziała z przerażeniem Reni Jusis.

Joanna Lazer z "Red Lips" zdradziła, że na parkiecie paraliżuje ją stres i zapomina kroków:

Nie spodziewałam się takich nerwów. Weszłam na parkiet i niczego nie pamiętałam. Ledwo ruszyłam

Z kolei Rafał Szatan przyznał, że podczas prób przypadkowo uszkodził sukienkę swojej partnerki, Lenki Klimentovej. To dosyć duży problem tuż przed programem. Jutro okaże się, czy sukienkę udało się naprawić, czy tancerka wystąpi w innej kreacji:

Jest stres. Niechcący porwałem nawet sukienkę mojej partnerki – powiedział Rafał Szatan na Instastories "Tańca z gwiazdami".

Rafał Maserak zdradził, co może pójść źle w pierwszym odcinku "Tańca z gwiazdami"?

Nie tylko gwiazdy obawiają się pierwszego odcinka "Tańca z gwiazdami". Okazuje się, że stresują się też tancerze, którzy już wiele lat występują w show. Rafał Maserak zdradził na Instastories, że gwiazdy mogą zaskoczyć i czasem zrobią coś zupełnie nieoczekiwanego, a tancerz nie zawsze może wybrnąć z sytuacji.

Powoli zaczynają się już ręce pocić. Mogłoby się wydawać, że to moja któraś z kolei edycja, ale za każdym razem pierwszy odcinek jest dla mnie najbardziej stresujący, bo nie wiadomo, co gwiazda może podczas tańca zrobić. Ale mam nadzieję, że będzie dobrze - powiedział Rafał Maserak. 

Będziecie oglądać "Taniec z gwiazdami"? Której parze kibicujecie?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Lenka mówi, że są z Rafałem nawet do siebie podobni. Są?😉 #czeskiediabelki #tanieczgwiazdami

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

 

Rafal Szatan w "Tańcu z gwiazdami" będzie rywalizował z żoną!

Basia Kurdej-Szatan Rafał Szatan Taniec z Gwiazdami
Instagram

Damian Kordas i Magda Bereda 

Damian Kordas i Magda Bereda Taniec z Gwiazdami
Instagram