Anna Lewandowska w szarej bluzie
Instagram

Poruszające wyznanie Anny Lewandowskiej w DDTVN. Trenerka prosi o pomoc dla chorego dziecka

Anna Lewandowska w szarej bluzie
Instagram

Anna Lewandowska w programie "Dzień Dobry TVN" apelowała o pomoc dla 8-miesięcznego Patryka Radwańskiego. Trenerka razem z rodzicami chłopca prosiła widzów o wsparcie zbiórki, dzięki której Patryk będzie mógł rozpocząć terapię genową w USA. Anna Lewandowska nie ukrywała wzruszenia mówiąc o historii i chorobie małego Patryka. Trenerka aktywnie włączyła się w akcję pomocy dla dziecka, a dziś w śniadaniowym programie TVN mogła po raz pierwszy osobiście spotkać się z chorym chłopcem. Jej słowa wzruszają do łez.

Anna Lewandowska walczy o pomoc dla Patryka

Anna i Robert Lewandowscy bardzo często angażują się w działalność charytatywną. Jakiś czas temu okazało się,  że para m.in.  przekazała pół miliona złotych na remont jednego z oddziałów Centrum Zdrowia Dziecka. Pod koniec ubiegłego roku Anna Lewandowska zapowiedziała akcję charytatywną na rzecz małego Patryka Radwańskiego u którego zdiagnozowano rdzeniowy zanik mięśni (SMA1). W sieci cały czas trwa zbiórka na rzecz Patryka, a dziś trenerka w "DDTVN" apelowała o pomoc dla chłopca. Anna Lewandowska nie ukrywała wzruszenia mówiąc o chorym dziecku.

Czasu jest bardzo mało. To jest walka z czasem dosłownie, ponieważ lek musi być podany do drugiego roku życia, a Patryczek ma 8 miesięcy- mówiła Anna Lewandowska. (...) Ja go dzisiaj pierwszy raz poznałam i powiem szczerze, że jako mama wiem, że życie dziecka jest najważniejszym momentem...- dodała w "DDTVN".

Jak Anna Lewandowska chce pomóc małego Patrykowi?

Ja zrobię co tylko będę mogła- zapewniła trenerka. (...) będę chciała organizować różne wydarzenia, czy to treningi charytatywne, czy akcje charytatywne, sprzedaż bluz z których dochód będzie przekazany leczenie Patryka. Wszystkie tego typu rzeczy, bo jest batrdzo mało czasu, więc tak naprawdę to się musi dziać teraz, w tym momemcie- dodała.

Trenerka opublikowała w sieci wspólne zdjęcie z Patrykiem i jego rodzicami i również na Instagramie prosiła swoich fanów o pomoc dla chłopca. 

Mocno trzymamy kciuki, żeby akcja zakończyła się sukcesem! Jeżeli chcecie wesprzeć małego Patryka, możecie to zrobić na stronie siepomaga.pl (link TUTAJ)

Zobaczcie cały wpis Anny Lewandowskiej na Instagramie!

Zobacz także: Anna Lewandowska pokazała niezwykle intymne zdjęcie w ciąży. "To bardzo wzruszający kadr"

Anna Lewandowska apeluje o pomoc dla chorego chłopca.

 

 

Trenerka dziś po raz pierwszy osobiście spotkała się z małym Patrykiem.

Anna Lewandowska z torebką Bottega Veneta

 

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13