Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Anna Lewandowska w szarej bluzie
Instagram
Newsy

Poruszające wyznanie Anny Lewandowskiej w DDTVN. Trenerka prosi o pomoc dla chorego dziecka

Anna Lewandowska w programie "Dzień Dobry TVN" apelowała o pomoc dla 8-miesięcznego Patryka Radwańskiego.

Anna Lewandowska w programie "Dzień Dobry TVN" apelowała o pomoc dla 8-miesięcznego Patryka Radwańskiego. Trenerka razem z rodzicami chłopca prosiła widzów o wsparcie zbiórki, dzięki której Patryk będzie mógł rozpocząć terapię genową w USA. Anna Lewandowska nie ukrywała wzruszenia mówiąc o historii i chorobie małego Patryka. Trenerka aktywnie włączyła się w akcję pomocy dla dziecka, a dziś w śniadaniowym programie TVN mogła po raz pierwszy osobiście spotkać się z chorym chłopcem. Jej słowa wzruszają do łez.

Dzień Matki: Jak wyglądają matki gwiazd? Lewandowska bardzo podobna do mamy, ale spójrzcie na mamę Patryka Vegi!

Anna Lewandowska walczy o pomoc dla Patryka

Anna i Robert Lewandowscy bardzo często angażują się w działalność charytatywną. Jakiś czas temu okazało się,  że para m.in.  przekazała pół miliona złotych na remont jednego z oddziałów Centrum Zdrowia Dziecka. Pod koniec ubiegłego roku Anna Lewandowska zapowiedziała akcję charytatywną na rzecz małego Patryka Radwańskiego u którego zdiagnozowano rdzeniowy zanik mięśni (SMA1). W sieci cały czas trwa zbiórka na rzecz Patryka, a dziś trenerka w "DDTVN" apelowała o pomoc dla chłopca. Anna Lewandowska nie ukrywała wzruszenia mówiąc o chorym dziecku.

Czasu jest bardzo mało. To jest walka z czasem dosłownie, ponieważ lek musi być podany do drugiego roku życia, a Patryczek ma 8 miesięcy- mówiła Anna Lewandowska. (...) Ja go dzisiaj pierwszy raz poznałam i powiem szczerze, że jako mama wiem, że życie dziecka jest najważniejszym momentem...- dodała w "DDTVN".

Jak Anna Lewandowska chce pomóc małego Patrykowi?

Ja zrobię co tylko będę mogła- zapewniła trenerka. (...) będę chciała organizować różne wydarzenia, czy to treningi charytatywne, czy akcje charytatywne, sprzedaż bluz z których dochód będzie przekazany leczenie Patryka. Wszystkie tego typu rzeczy, bo jest batrdzo mało czasu, więc tak naprawdę to się musi dziać teraz, w tym momemcie- dodała.

Trenerka opublikowała w sieci wspólne zdjęcie z Patrykiem i jego rodzicami i również na Instagramie prosiła swoich fanów o pomoc dla chłopca. 

Mocno trzymamy kciuki, żeby akcja zakończyła się sukcesem! Jeżeli chcecie wesprzeć małego Patryka, możecie to zrobić na stronie siepomaga.pl (link TUTAJ)

Zobaczcie cały wpis Anny Lewandowskiej na Instagramie!

Zobacz także: Anna Lewandowska pokazała niezwykle intymne zdjęcie w ciąży. "To bardzo wzruszający kadr"

Anna Lewandowska apeluje o pomoc dla chorego chłopca.

 

 

Trenerka dziś po raz pierwszy osobiście spotkała się z małym Patrykiem.

Anna Lewandowska z torebką Bottega Veneta

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Anna Lewandowska w czerwonym topie
Newsy
"Nie mam do tego talentu" - zdradza Anna Lewandowska. O czym mówi?
"Nie mam do tego talentu" - zdradza Anna Lewandowska. O czym mówi?

Anna Lewandowska zawsze wygląda perfekcyjnie na wielkich wyjściach! Jak sama zdradza, dbają o nią specjaliści - wizażyści, styliści, fryzjerzy. Ale na co dzień nie lubi się malować! Co więcej - w rozmowie z portalem wizaż.pl zdradziła, że ma z tym problem! Jaki? Posłuchajcie koniecznie, co zdradza Anna Lewandowska!  Zobacz także:  Anna Lewandowska marzyła o markowej torebce... Nie uwierzysz, co zrobiła, gdy ją wreszcie kupiła

Anna Lewandowska z torebką Bottega Veneta
Newsy
Kopertówka Bottega Veneta jest totalnym hitem wśród gwiazd! Nie uwierzycie, ile są w stanie za nią zapłacić!
Kopertówka Bottega Veneta jest totalnym hitem wśród gwiazd! Nie uwierzycie, ile są w stanie za nią zapłacić!

Anna Lewandowska przyłapana przez fotoreporterów na ulicach Warszawy. Żona Roberta Lewandowskiego postawiła na klasyczny look. Czarny golf połączyła z połyskującymi spodniami z imitacji skóry, do tego prostego zestawu dobrała beżowy płaszcz oraz dodatki: czarne kowbojki i brązową kopertówkę, która okazała się najdroższym elementem jej stylizacji. Jest to projekt luksusowej marki Bottega Veneta i kosztuje około 10 tysięcy złotych. Ta torebka jest totalnym hitem wśród gwiazd - identyczną ma m.in. Małgorzata Socha. Zobaczcie w naszej galerii więcej zdjęć Anny Lewandowskiej. Jak oceniacie jej look?

East News
Newsy
Anna Lewandowska błaga o pomoc. Chodzi o życie i zdrowie dziecka!
Anna Lewandowska apeluje o pomoc dla nieuleczalnie chorego chłopca. Ile potrzeba pieniędzy? Trenerka zapowiada wielką akcję charytatywną.

Anna Lewandowska zapowiada akcję charytatywną na rzecz nieuleczalnie chorego kilkumiesięcznego chłopca. Dziecko ma szansę na odzyskanie zdrowia, ale musi się poddać najdroższej terapii genowej na świecie! Kwota, którą trzeba zebrać, jest astronomiczna. Trenerka od początku swojej kariery angażuje się w działalność charytatywną. Nie jest tajemnicą, że pomaganie jest bliskie jej sercu. Dzięki pomocy Anny i Roberta Lewandowskich odremontowano m.in. oddział rehabilitacji w Centrum Zdrowia Dziecka. Czy tym razem również uda jej się pomóc? Zobaczcie szczegóły!  Zobacz także: Lewandowscy wspierają Centrum Zdrowia Dziecka: "Przy Robercie i Ani nasz pacjent zaczął chodzić"! Akcja charytatywna Anny Lewandowskiej  Przedświąteczny czas szczególnie skłania do refleksji i wzbudza chęć niesienia pomocy innym. Dobrym pomysłem jest wykorzystanie swojej popularności w słusznej sprawie, dlatego Anna Lewandowska postanowiła zaapelować o pomoc dla 8-miesięcznego Patryka Radwańskiego. Na jej Instagramie pojawił się wzruszający wpis:  (...) Powoli zwalniamy tempo w oczekiwaniu na... Święta!🌲🎀 (...)Marzy mi się, aby pomaganie weszło nam wszystkim w krew. Często nie wymaga żadnego wysiłku. Zazwyczaj, aby wywołać uśmiech na czyjejś twarzy wystarczy dobre słowo lub miły gest. Życzę nam takich doświadczeń i to nie tylko „od święta”. Obok cierpienia nie da się przejść obojętnie, zwłaszcza dzieci.... PATRYCZEK (o którym będę teraz częściej wspominać), choruje na rdzeniowy zanik mięśni (SMA1)... Ta choroba odbiera Patrysiowi siły, zabiera zdolność ruchu, jedzenia i oddychania...potrzeba dużej sumy na leczenie. Więcej informacji przeczytasz na ➡️https://www.siepomaga.pl/patrys ➡️ @wyzwanie_patrysia - czytamy na jej profilu (pisownia...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner