Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Agnieszka Popielewicz, Grzegorz Hyży
ONS
Newsy

Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży pozwą za pokazanie ich zdjęć ze ślubu?

Ostra reakcja pary!

Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży bardzo starali się zachować swój ślub w tajemnicy. Pobrali się w Rzymie, żeby uniknąć fotoreporterów pod domem i w trakcie uroczystości. Aż do dziś nie wypłynęło żadne zdjęcie z tej ceremonii.

Niestety mieli pecha i ktoś jednak zrobił im zdjęcia podczas ślubu, a w ich posiadanie weszła redakcja jednego z tygodników. Para postanowiła podjąć kroki prawne - o czym poinformowała na swoim Facebooku Agnieszka Popielewicz.

 

 

Drodzy,
otrzymaliśmy dziś przykrą dla nas i naszych bliskich informację. Pomimo naszych starań podjętych w celu zachowania prywatnego charakteru naszego ślubu, jedno z czasopism bez naszej zgody ,a co ważniejsze wiedzy, opublikowało zdjęcia z naszego ślubu, naruszając tym samym naszą prywatność. W związku z tym zdecydowaliśmy o podjęciu odpowiednich środków prawnych celem ochrony naszej prywatności oraz naprawienia wyrządzonej nam w ten sposób krzywdy. Jednocześnie też informujemy, że dalsze naruszenia naszego życia prywatnego, będą spotykały się z naszą stanowczą reakcją.
Agnieszka i Grzesiek
 

 

 Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Agnieszka Hyży, Grzegorz Hyży razem na imprezie
Eastnews
Newsy
TYLKO U NAS: Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży wezmą DRUGI ŚLUB?! Mamy komentarz gwiazdy
TYLKO U NAS: Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży wezmą DRUGI ŚLUB?! Mamy komentarz gwiazdy

Agnieszka i Grzegorz Hyży pobrali się w lipcu tego roku. Skromna uroczystość z udziałem najbliższej rodziny i świadków, odbyła się w Rzymie. Choć para nie życzyła sobie obecności paparazzi, zdjęcia z ich ślubu trafiły do prasy. Ostatnio w mediach pojawiła się informacja, że muzyk i prezenterka planują drugi ślub, na który zaproszą swoich przyjaciół. Sprawdziliśmy, czy ta informacja jest prawdziwa! Agnieszka Hyży o drugim ślubie Drugie wesele Agnieszki i Grzegorza miałoby odbyć się tym razem w Polsce. Gwiazda Polsatu specjalnie dla nas skomentowała te doniesienia. Okazuje się, że są to tylko plotki - drugiego ślubu nie będzie! Nie komentujemy naszego życia prywatnego, ciągle dochodzą do nas kolejne plotki i rewelacje na nasz temat, które wprowadzają tylko zamęt i niepotrzebne kolejne domysły. Nie ma żadnego drugiego ślubu i wesele. Jesteśmy pochłonięci pracą. Ja nowymi projektami telewizyjnymi, targami Wedding Show, Grzesiek ciągle koncertuje i pracuje nad drugą płytą, a prywatnie skupiamy się na życiu rodzinnym - mówi nam Agnieszka Para skupia się teraz na pracy - Grzegorz gra koncerty, Agnieszka pracuje w telewizji i rozwija swoje projekty, dlatego para nie ma nawet czasu na organizowanie drugiego wesela. Zobacz także: Agnieszka Popielewicz zmieniła nazwisko. Domyślacie się, na jakie… :)   Grzegorz i Agnieszka nie planują drugiego ślubu! Agnieszka skupia się na pracy w telewizji

Agnieszka Popielewicz w bieli
Newsy
Druga edycja targów ślubnych Wedding Show! Poprowadzi je... Agnieszka Popielewicz!
Druga edycja targów ślubnych Wedding Show! Poprowadzi je... Agnieszka Popielewicz!

Agnieszka Popielewicz po raz drugi poprowadzi targi ślubne "Wedding Show Powiedzmy Tak". W końcu niedawno sama przygotowywała się do ślubu.  Co Agnieszka, która po ślubie zmieniła nazwisko na Hyży, zdradziła na temat drugiej edycji? Druga edycja tragów ślubnych Agnieszki Popielewicz Hyży W tym roku spotkanie odbędzie się 24 i 25 października w Hotelu Marriott. Jedną z organizatorek targów jest Agnieszka Popielewicz , znana ekspertka ślubna, oraz prezenterka telewizyjna. Drugą częścią zawiadującą projektem jest duet Rock&Flowers, czyli Katarzyna Chudkiewicz, oraz Agnieszka Winnicka, florystki od lat pielęgnujące nie tylko kwiaty, ale również swoją niecodzienną pasję. Druga edycja targów jest dla nas prawdziwym wyzwaniem. Wraz z duetem Rock&Flowers, długo myślałyśmy nad tym jak zaskoczyć rynek i zainteresować pary, przygotowujące się do organizacji ślubu czy wesela. Postanowiłyśmy wesprzeć naszych gości w niełatwych wyborach ­ stąd też bogata gama warsztatów oraz paneli dyskusyjnych - ­ powiedziała organizatorka Agnieszka Popielewicz Hyży. Targi Wedding Show, pozwolą zapoznać się z licznymi ofertami: dotknąć, przymierzyć, porozmawiać. W ciągu dwóch dni, w jednym miejscu, goście znajdą rozwiązania wszystkich ślubnych rozterek. Bilet jednodniowy na wydarzenie można nabyć w cenie 25 zł, natomiast dwudniowy za 30 zł.   Agnieszka Popielewicz poprowadzi targi ślubne "Wedding Show Powiedzmy Tak"     To już druga edycja, której współorganizatorką jest Agnieszka Popielewicz W tym roku targi odbędą się 24 i 25 października  

Agnieszka Popielewicz po ślubie przyjęła nazwisko męża, Grzegorza Hyżego
ONS
Newsy
Agnieszka Popielewicz zmieniła nazwisko. Domyślacie się, na jakie… :)
Zaskakująca decyzja prezenterki

Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży kilka tygodni wzięli sekretny ślub w Rzymie. Na uroczystości pojawili się jedynie najbliżsi pary. Jak ustalił wówczas magazyn „Flesz”, prezenterka miała na sobie sukienkę z delikatnej koronki i naturalnego jedwabiu zaprojektowaną przez Violę Piekut . Grzegorz wybrał granatowy smoking polskiej marki. Zobacz: Znamy szczegóły ślubu Popielewicz i Hyżego. Turyści zrobili im zdjęcia we Włoszech Dziś, kilka tygodni po ślubie, okazuje się, że Agnieszka Popielewicz nie tylko powiedziała „TAK” Grzegorzowi Hyżemu, ale także przyjęła jego nazwisko . Świadczyć o tym mogą zmienione dane na Facebooku. Gwiazda Polsatu zmieniła nazwisko na swoim profilu na "Agnieszka Hyży". Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że po pierwszym ślubie Agnieszki z Mikołajem Witem  - prezenterka pozostała przy swoim panieńskim nazwisku . No to teraz są dwie panie Hyży :) Zobacz: Maja Hyży zmieni nazwisko?  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner