Newsy

Polskie WAGs na zdjęciach sprzed kilkunastu lat. Lewandowskiej i Grosickiej ciężko poznać

Dziś żony i partnerki polskich piłkarzy są na językach wszystkich, a my postanowiliśmy przyjrzeć się temu, jak wyglądały zanim poznał je świat.

W trakcie Euro 2020 (2021) oczy fanów zwrócone są nie tylko na grę piłkarzy, ale również na ich życie prywatne oraz to, kto kibicuje im na trybunach. Oczywiście najważniejsze są WAGs, czyli żony i partnerki słynnych sportowców. Wiele z nich dziś jest równie sławna i rozpoznawalna, co ich znani mężowie. Jak jednak wyglądały polskie WAGs zanim jeszcze zaczęło przybywać im fanów w mediach społecznościowych? Musimy przyznać, że w tym przypadku czas zdecydowanie zadziałał na ich korzyść, a metamorfozy naprawdę robią wrażenie! 

Zobacz także: Euro 2020 (2021) Szwedzkich piłkarzy wspierać dziś będą żony i dziewczyny! Ładniejsze od polskich WAGs?

Anna Lewandowska, Marina (ostatnio okrzyknięta królową polskich WAGs), Jessica Ziółek, Dominika Grosicka, Marta Glik, Celia Jaunat i Anna Peszko to najsłynniejsze żony i partnerki - w niektórych przypadkach: byłe - polskich piłkarzy, które w życiu prywatnym odnoszą równie duże sukcesy, co oni, a także mogą pochwalić się sporym gronem fanów oraz zainteresowaniem ze strony mediów. Czy jednak wiedziliście, że żona Roberta Lewandowskiego była kiedyś blondynką, a Jessica Ziółek miała kruczoczarne włosy i zupełnie inny nos? Za to w przypadku małżeństwa państwa Peszko, zmiana zaszła zarówno w słynnym piłkarzu, jak i jego żonie, a zdjęcie z ich ślubu, do którego się dokopaliśmy, po prostu trzeba zobaczyć. Jak się okazuje, dzisiejszy wizerunek polskich WAGs okupiony jest latami ciężkiej pracy, pomocą stylistów, stomatologów, a niekiedy i chirurgów plastycznych! 

Marina z mężem Wojciechem Szczęsnym i Anna Lewandowska z mężem Robertem, przygotowania do Euro 2020 (2021)
Instagram/marina_official/

Polskie WAGs na przestrzeni lat bardzo się zmieniły. Ciekawi, jak kiedyś wyglądała żona Kamila Grosickiego? Koniecznie zobaczcie nasze zestawienie w wideo!

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner