Rosja Kazan Mistrzostwa Swiata w pilce noznej Grupa H Mecz Polska - Kolumbia

Robert Lewandowski ZDRUZGOTANY porażką! Jak ją komentuje? ZDJĘCIA

Internet Wam tego nie wybaczy! Memy po OGROMNEJ porażce Polaków na Mundialu!

Ciągle powstają nowe!

Mecz o honor
Newsy
Czy został nam chociaż cień szansy? Zobaczcie, co oznacza porażka Polski w meczu z Kolumbią
Powrót do domu? Mecz o honor? Sprawdź!

Niedzielny "mecz o wszystko" - Polska-Kolumbia zakończył się druzgocącą porażką polskiej drużyny. Wygrana Polaków mogła sprawić, że drużyna awansowałaby do 1/8 finałów mundialu, z kolei remis uzależniłby szanse na awans od wyników innych. A co oznacza przegrana Polaków? Czy to definitywny koniec mundialu dla naszej drużyny? Zobacz:  Wpadka TVP! Opóźniono transmisję z meczu Polska-Kolumbia! Reklamy ważniejsze?   Szanse polskiej drużyny na awans Niestety, musimy zmartwić wszystkich miłośników piłki nożnej, którzy z zapartym tchem śledzili poczynania polskiej drużyny. Porażka Polaków w meczu z Kolumbią oznacza definitywny koniec polskich szans. Nie mamy już nawet matematycznych szans w walce o awans. Pozostałe trzy drużyny w naszej grupie mają na koncie więcej punktów - Kolumbia 3, a Japonia i Senegal po 4. Dwóch ostatnich nie mamy więc jak przebić. Po czwartkowym meczu z Japonią wracamy do Polski.   Zobacz też:  Polskie WAGs na zdjęciach sprzed kilkunastu lat! Nigdy nie poznalibyśmy Ziółek i Grosickiej! ZOBACZ! Przeczytaj również:  Tak WAGs kibicują piłkarzom! Które są w Rosji, a które dopingują swoich partnerów w domu? ZDJĘCIA!   Polska drużyna przegrała mecz z Kolumbią    Polacy nie mają już żadnych szans na awans

Wpadka TVP
Newsy
Wpadka TVP! Opóźniono transmisję z meczu Polska-Kolumbia! Reklamy ważniejsze?

Podczas gdy (zapewne) większość Polaków od godziny 20:00 śledzi z zapartym tchem piłkarskie rozgrywki na linii Polska-Kolumbia, TVP liczy zyski z reklam i zalicza przy tym małą wpadkę! Nie sposób było nie zauważyć zaniedbania podczas transmisji z drugiej połowy meczu. Co dokładnie się wydarzyło?   Zobacz:  Myślisz, że wiesz dużo o polskiej reprezentacji?! Rozwiąż TRUDNY QUIZ! Wpadka TVP: opóźniono transmisję z meczu   Każdy widz i kibic, który czekał na drugą połowę meczu Polska-Kolumbia miał zapewnione błyskawiczne zwiększenie ciśnienia i to nie przez gorącą akcję na boisku, bo tej zwyczajnie nie mógł zobaczyć. Zmuszony był bowiem do oglądania reklam! Stacja TVP opóźniła transmisję ze względu na reklamy o kilkanaście sekund. Nie da się ukryć, że można było poczuć rozczarowanie niektórych fanów, dla których liczy się każdy moment spotkania! Tymczasem my dalej kibicujemy Polakom! Śledźcie naszą relację z meczu na żywo:  Trwa mecz o wszystko! Po pierwszej połowie przegrywamy! Świetna sytuacja Lewandowskiego. Zobacz naszą relację NA ŻYWO   Przeczytaj też:  Kiedyś nie wyglądali tak dobrze jak dziś! Jak zmienili się polscy piłkarze? ZDJĘCIA! Polecamy:  Lewandowski i Milik mają konflikt?! Zobaczcie tylko TE zdjęcia z treningów!   Stacja TVP zaliczyła małą wpadkę podczas transmisji z meczu! Widzowie nie mogli zobaczyć początku drugiej połowy meczu!