Robert Lewandowski cieszy się z gola
East News
Newsy

Lewy - You're simply the best!!! Jedziemy na Euro 2016! Polska WYGRAŁA z Irlandią 2:1! WIDEO

Takich emocji na Stadionie Narodowym nie było już dawno! Polska zagrała z Irlandią o awans do Euro 2016.

Gdzie polscy piłarze spędzają wakacje? Pokusiliśmy się o małe podsumowanie... WIDEO

Mecz Polska-Irlandia - wygrywamy 2:1

Już w 14.minucie meczu Grzegorz Krychowiak strzelił pięknego gola dla Polski, ale minutę później sędzia podyktował rzut karny dla naszych przeciwników! Niestety Irlandia wykorzystała rzut karny i zremisowała.

Całe szczęście mamy w drużynie Roberta Lewandowskiego! W 41.minucie nasz napastnik strzeliła gola. I znów prowadzimy! :-)

AKTUALIZACJA

Podczas drugiej połowy meczu obie drużyny miały wiele okazji do strzelenia gola, ale ostatecznie mecz Polska-Irlandia zakończył się wynikiem 2:1 dla naszych. Co to oznacza? Jedziemy na Euro! Brawo :-)

Najlepszym podsumowaniem gry naszej reprezentacji była piosenka Tiny Turner, którą na koniec puszczono na Stadionie Narodowym - „You're simply the best". Nie ma chyba lepszej recenzji dla gry Roberta Lewandowskiego i jego kolegów!

Dla równowagi naszych przeciwników uczczono hitem Kobranocki „Kocham cię jak Irlandię":)

A tak gwiazdy cieszyły się z sukcesu naszej reprezentacji!

Cezary Pazura, Anna Lewandowska, Monika Olejnik - gwiazdy świętują sukces polskiej reprezentacji!

Ciekawe, jak Robert Lewandowski uczci ten sukces:) Czy tak, jak gole, które strzelił Realowi Madryt?

Co Robert Lewandowski mówi po meczu do żony? "Poproszę naleśniczki z jabłkami" Ciekawe, o co dziś poprosi.

Tak polscy zawodnicy cieszyli się ze zwycięstwa:

Radość Roberta Lewandowskiego:

Gol Roberta Lewandowskiego:

Gol Grzegorza Krychowiaka:

Kto kibicuje naszej reprezentacji? M.in. Dawid Kwiatkowski, Magda Myszkowska i Leon Myszkowski. Pochwalili się zdjęciami na Instagramie:

Lewy bliski pobicia rekordu. Teraz. Papa Irlandia. #polskagola #now #polska

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Dawid Kwiatkowski (@kwiatkowsky)

Jesteśmy! 😆😆😆@leon_myszkovsky @sashaaa_52 #piotrkrolik #stadionnarodowy

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Magda Steczkowska (@magdasteczkowska)

#zaczynamy#poranek#stadionnarodowy#polsatnews#mecz#polska#irlandia#kibicujemy#czekamy @tvpolsat #polsatsport

Newsy
Wiemy z kim zagra Polska na Mistrzostwach Europy! Losowanie skomentował Robert Lewandowski. Jak?

Niemcy, Północna Irlandia i Ukraina - z reprezentacjami tych krajów zmierzy się Polska na  Mistrzostwach Europy 2016 w piłce nożnej! Pierwszy mecz - 12 czerwca - rozegramy właśnie z Irlandią Północną w Nicei. P{otem - 16 czerwca - właśnie z Niemcami. Ostatni mecz -21 czerwca - z Ukrainą. Grupy losowano w Paryżu. W Mistrzostwach Europy 2016 zagra 24 reprezentacje. Będzie 6 grup - od A do F.Ambasadorem muzycznym Mistrzostw Europy 2016 będzie znany DJ - David Guetta. Jak Polska awansowała do Mistrzostw Europy 2016? Jak wyglądał nasz awans? Przesądził o tym mecz z Irlandią. Już w 14. minucie tego pamiętnego meczu Grzegorz Krychowiak strzelił pięknego gola dla Polski, ale minutę później sędzia podyktował rzut karny dla naszych przeciwników! Irlandia wykorzystała rzut karny i zremisowała. Całe szczęście w 41. minucie Robert Lewandowski strzelił gola. Podczas drugiej połowy meczu obie drużyny miały wiele okazji do strzelenia gola, ale ostatecznie mecz Polska-Irlandia zakończył się wynikiem 2:1 dla naszych , co oznaczało, że jedziemy na Euro! Wszyscy świętowali na murawie Stadionu Narodowego po zwycięskim meczu z Irlandią . Mamy nadzieję, że po Mistrzostwach Europy 2016 też będziemy się tak cieszyć!   A tak Robert Lewandowski skomentował wyniki losowania na swoim profilu na FB. Nasz najlepszy piłkarz będzie musiał podczas Mistrzostw walczyć z kolegami ze swojego klubu - Bayernu Monachium. Na profilu napisał: Dziś z chłopakami zdobyliśmy 3 punkty w meczu z Ingolstadt, a na Euro znowu będziemy walczyć przeciwko sobie.       (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Today with the...

Kuba Błaszczykowski, Robert Lewandowski
Newsy
Tak Robert Lewandowski i inni zawodnicy cieszyli się z awansu na Euro 2016! WIDEO

Takich emocji już dawno nie doświadczyliśmy! 56 tysięcy kibiców na Stadionie Narodowym, miliony przed telewizorami - wszyscy oszaleli z radości, gdy w 41. minucie meczu Polska-Irlandia, Robert Lewandowski strzelił gola . Ten gol dawał nam zwycięstwo w meczu z Irlandią. Później czekaliśmy już tylko na ostatni gwizdek sędziego (tego pana nie lubimy - kilka razy nie zareagował na ewidentne faule na polskich zawodnikach. No i ten karny...) i mogliśmy cieszyć się ze zwycięstwa naszej drużyny. Udało się! Zobaczcie, jak zawodnicy świętowali po meczu :-)   Radość polskich zawodników tuż po ostatnim gwizdku sędziego:   Tak Robert Lewandowski cieszył się ze zwycięstwa:   Kuba Błaszczykowski wrzucił zdjęcie z szatni:   ZOBACZ: Tak gwiazdy kibicowały polskiej reprezentacji - Pazura, Szostak, Olejnik

Mecz Polska Rumunia - kto strzelił gola?
Newsy
Mecz Polska-Rumunia: 3:1 dla Polski! Wszystkie gole strzelił Lewandowski!
Co za emocje!

Mecz Polska-Rumunia w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata 2018 odbył się o 20:45 na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Polska wygrała z Rumunią 3:1 - wszystkie gole strzelił Robert Lewandowski.  Zobacz:  Anna Lewandowska i inne WAGs z dziećmi kibicują swoim partnerom. Co robiły przed meczem? Mecz Polska-Rumunia - WYNIK. Kto strzelił gola? 93' - mecz kończy się zwycięstwem Polski. Robercie, dziękujemy!  76' - gol dla Rumunii! 3:1 dla Polski.  61' - rzut karny dla Polski. Robert Lewandowski strzela trzeciego gola! To dla Roberta 46. gol w reprezentacji. Brawo!  57' - Lewandowski strzela drugiego gola dla Polski! Jest 2:0.  45' - koniec pierwszej połowy - Polska prowadzi 1:0.  29' - Robert Lewandowski strzelił gola dla Polski z rzutu karnego! Polska prowadzi 1:0.  Skład polskiej reprezentacji  Jaki był skład Polski na mecz z Rumunią? Sporym zaskoczeniem był powrót Wojciecha Szczęsnego na bramkę po niemal roku przerwy. Kto pojawił się na boisku? Oto skład podany przez Przegląd Sportowy: Szczęsny – Piszczek, Pazdan, Cionek, Jędrzejczyk – Błaszczykowski, Mączyński, Linetty, Grosicki – Zieliński – Lewandowski W pierwszym spotkaniu na MŚ 2018 Polska wygrała z Rumunią 3:0. Zobacz także:  Mała fanka Lewandowskiego zapytała go o... Klarę i rozśmieszyła wszystkich! Zobaczcie reakcję Roberta! Polska wygrała 3:1 z Rumunią!