Właśnie wystartowała jubileuszowa edycja Polsat SuperHit Festiwal. Przez najbliższe trzy dni sopocka scena będzie gościła mnóstwo znamienitych gwiazd, a w tym gronie nie zabrakło oczywiście Dody! Artystka pojawiła się już pierwszego dnia festiwalu. Ze względu na to, że w tym roku gwiazda nie tylko śpiewa, ale także prowadzi festiwal, mogliśmy podziwiać już jej kilka, zjawiskowych kreacji. A to jeszcze nie koniec! Zobaczcie zdjęcia.

Reklama

Kreacje Dody na Polsat SuperHit Festiwal 2023

Doda - jak zawsze - zadbała o to, aby o jej kreacjach było głośno! Doda już na ściance Polsat SuperHit Festiwal 2023 zachwyciła ultrakrótką, odważną stylizacją, ale okazało się, że to był dopiero początek.

VIPHOTO/East News

Zobacz także: Doda zaszalała z butami. Gwiazda znów zachwyciła swoją stylizacją ZDJĘCIA

Jak już wspomnieliśmy, na tegorocznym Polsat SuperHit Festiwal Doda jest nie tylko jedną z występujących artystek, ale także prowadzącą. Gwiazda niedługo po pojawieniu się na ściance, zaprezentowała się w kolejnej kreacji u boku Macieja Dowbora. Tym razem piosenkarka zdecydowała się na długą, błyszczącą suknię o kroju syrenki.

East News

Zobacz także: Przedstawiciel Polsatu zabrał głos ws. afery między Edytą Górniak a Dodą. Jest komentarz

Zobacz także

W kolejnym wejściu zaś zobaczyliśmy Dodę w zupełnie innej odsłonie, bo nie w sukni, a w bardzo ciekawym, biało-czarnym komplecie. Dodatkowo gwiazda zdecydowała się też związać włosy w kok. To jednak nie był koniec!

East News
Reklama

Niedługo potem Doda przebrała się po raz kolejny. Gwiazda znów zdecydowała się na biało-czarną stylizację, jednak tym razem była to efektowna, biała sukienka mini, do której piosenkarka dobrała czarne rajstopy i wysokie szpilki. I jak? Który look artystki spodobał się Wam najbardziej?

East News
East News/Wojciech Olkuśnik
East News/Wojciech Olkuśnik
Reklama
Reklama
Reklama