To już dziś. Polsat obchodzi dziś, 11 grudnia 25-lecie istnienia! O godzinie 20:00 na antenie Polsatu będzie transmitowana wielka Gala z okazji ćwierćwiecza istnienia Telewizji Polsat. Wezmą w nim udział współtwórcy, prowadzący programy i aktorzy związani ze stacją. Gala odbędzie się w Teatrze Wielkim w Warszawie.

Reklama

Zobacz NAJNOWSZE: Gwiazdy, sportowcy, politycy na wielkiej gali z okazji 25-lecia Polsatu! Są dawno niewidziane twarze!

25-lecie Polsatu. Kto wystąpi?

Gwiazdy polskiej muzyki wykonają swoje najbardziej znane przeboje, a o oprawę muzyczną zadba Orkiestra Tomka Szymusia. Wystąpią: Maryla Rodowicz, Agnieszka Chylińska, Sylwia Grzeszczak, Grzegorz Markowski i Perfect, Ewa Farna, Anna Wyszkoni, Natalia Szroeder, Igor Herbut i zespół LemON oraz grupa Enej. Ponadto na scenie zaprezentują się Piotr i Wojciech Cugowscy, Paweł Kukiz, Jan Borysewicz i Bednarek. Niespodzianką będzie specjalny koncert czterech tenorów.

Zobacz także

Zapraszamy przed telewizory już dziś, w poniedziałek 11 grudnia o godzinie 20:00. Oglądajcie wielką galę na Polsacie! To będzie niesamowite widowisko!

Więcej tutaj: Doda, Krzysztof Ibisz, Aneta Zając a nawet Kuba Wojewódzki! Oni wszyscy zaczynali w Polsacie! Kto jeszcze?

Zobacz też: 25 lat Polsatu quiz z wiedzy o stacji

Sprawdź koniecznie: PLEBISCYT: Aneta i Stefano, a może Natalia i Jan? Wybieramy ulubioną parę zwycięzców z "Tańca z Gwiazdami"

Na gali wystąpi m.in. Agnieszka Chylińska.

ONS

Zobaczymy również Marylę Rodowicz.

ONS

Reklama

Zaśpiewa także Ewa Farna.

East News
Reklama
Reklama
Reklama