Party Stories
Polina Gagarina z Rosji na Eurowizji
Newsy

Polina Gagarina z Rosji zachwyciła na Eurowizji 2015. Jej suknia robi wrażenie [WIDEO]

Zainspirowała się Jennifer Lopez?

Wczoraj odbył się pierwszy półfinał Eurowizji 2015. Wzięło w nim udział 16 krajów, ale do ścisłego finału, który odbędzie się w sobotę mogło wejść tylko dziesięcioro reprezentantów. Wyniki mogą niektórych zdziwić. Zobacz: Pierwszy półfinał Eurowizji za nami. Kto awansował do finału?

Polina Gagarina wczorajszego wieczoru zachwyciła na scenie w Wiedniu. Wszystko za sprawą świetnie wykonanego utworu "A milion voices", który poruszył publiczność i jury. To zagwarantowało wokalistce miejsce w finale. Dodatkowo Gagarina zrobiła niesamowite show za sprawą swojej sukienki. Artystka ewidentnie zainspirowała się suknią Jennifer Lopez z finału amerykańskiego "Idola", która "rozlała" się na scenie, tworząc niesamowite efekty wizualne.

Jak Wam się podobał występ?

Zobacz na Polki.pl: Eurowizja 2015: Polskę będzie reprezentować Monika Kuszyńska
 


 
 

 
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Drugi półfinał Eurowizji 2015
Facebook
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Polska w finale Eurowizji 2015! Z kim Kuszyńska zmierzy się w sobotę?
Nie brakowało emocji

Konkurs Eurowizji 2015 wzbudza bardzo wiele emocji. We wtorek odbył się już pierwszy półfinał, w którym zaprezentowało się 16 krajów, z czego 10 przeszło do ścisłego finału. Zobacz:  Pierwszy półfinał Eurowizji za nami. Kto awansował do finału? Za nami drugi półfinał i z pewnością bardziej emocjonujący niż pierwszy, ponieważ wystąpiła w nim nasza reprezentantka Monika Kuszyńska. Oprócz niej na scenie zaprezentowało się 16 innych artystów z Litwy, Irlandii, San Marino, Czarnogóry, Malty, Norwegii, Portugalii, Czech, Izraela, Łotwy, Azerbejdżanu, Islandii, Szwecji, Szwajcarii, Cypru i Słowenii. Polacy mają ogromne powody do radości, ponieważ Polska dostała się do finału i ponownie będziemy mogli usłyszeć Kuszyńską już w sobotę. Oprócz naszej reprezentantki o wygraną będą walczyć: 1. Litwa 2. Poland 3. Słowenia  4. Szwecja 5. Norwegia 6. Czarnogóra 7. Cypr 8. Azerbejdżan 9. Łotwa 10. Izarael Słuszna decyzja? Zobacz na Polki.pl:  Ewelina Flinta oceniła szanse Kuszyńskiej na Eurowizji  

Występ Moniki Kuszyńskiej na Eurowizji 2015
Newsy
Tak Kuszyńska zaśpiewała w półfinale Eurowizji. Dała z siebie wszystko [WIDEO]
Było wzruszająco

Za nami drugi półfinał Eurowizji 2015. Na scenie pojawiło się 17 artystów z różnych krajów, którzy zaprezentowali swoje utwory. Niestety tylko 10 z nich mogło wejść do ścisłego finału. Zobacz: Za nami drugi półfinał Eurowizji 2015. Czy Polska przeszła dalej? Nasza reprezentantka, Monika Kuszyńska , pojawiła się na scenie jako ostatnia. Artystka wykonała swój piękny utwór "In the Name of Love". Występ był bardzo wzruszający, a wokalistka dała z siebie wszystko. Ewidentnie włożyła całe serce i energię, aby zaśpiewać i wypaść jak najlepiej. Dodatkową oprawą był wspaniałe chórki, który stanowił idealne tło, a także przepiękna biała suknia Moniki z trenem.  Jak Wam się podobał występ? Zobacz na Polki.pl:  Ewelina Flinta oceniła szanse Kuszyńskiej na Eurowizji

Australia na konkursie Eurowizji
youtube
Newsy
Zaskoczenie na Eurowizji: Na scenie zadebiutowała... Australia! [WIDEO]
Wpasowała się w klimat konkursu?

  Wczorajszy wieczór został zdominowany przez informację z Kopenhagi za sprawą konkursu Eurowizji . Dla nas najważniejszy był występ Cleo z utworem "My Słowianie - We Are Slavic", ponieważ kolejny raz walczyliśmy o awans do głównego finału. Prognozy przed występem naszej reprezentacji były różne, chociaż z każdym dniem nasze szansę rosły za sprawą m.in. pięknych tancerek, które towarzyszyły wokalistce. Ostatecznie udało nam się awansować do sobotniego finału i już jutro powalczymy o główną nagrodę.  Przypomnijmy: Polska w konkursie Eurowizji. Kto jeszcze? Zanim jednak poznaliśmy wyniki głosowania widzów i jury, na scenie w ramach występu specjalnego pojawiła się reprezentantka... Australii. Jessica Mauboy wykonała utwór "Sea of Flags" w towarzystwie tancerzy w bardzo kusych strojach. Sama piosenka idealnie wpasowała się w klimat dzisiejszego konkursu.  Występ spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem publiczności. Wam też się podobał? Zobacz: Największa sensacja Eurowizji. Kobieta z brodą w finale Drugi półfinał Eurowizji:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner