Tomasz "Gimper" Działowy i Natalia Głębocka w półfinale "Tańca z gwiazdami" Joanna Mazur i Jan Kliment w półfinale "Tańca z gwiazdami" Macademian Girl i Rafał Maserak w półfinale "Tańca z gwiazdami" Gimper i Natalia Głębocka tańczą cha-chę w półfinale Joanna Mazur i Jan Kliment tańczą rumbę w półfinale "Tańca z gwiazdami"
Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz na planie programu "Taniec z gwiazdami"
East News

W programie "Taniec z gwiazdami" zostały już tylko trzy pary. O Kryształową Kulę ma szansę zawalczyć Tomasz "Gimper" Działowy, Joanna Mazur oraz Macademian Girl. Już niedługo dowiemy się, które dwie pary zaprezentują się w finale. Emocje sięgają zenitu! W półfinale każda para zatańczy aż dwa razy. Kto będzie musiał przełknąć gorycz porażki? Przekonamy się o tym już niedługo!

1/7
Tomasz "Gimper" Działowy i Natalia Głębocka w półfinale "Tańca z gwiazdami"
ONS.pl

Półfinał "Tańca z gwiazdami"

Jako pierwszy na parkiecie zaprezentował się Tomasz "Gimper" Działowy. Co ciekawe, towarzyszył im również Mariusz Węgłowski, który pożegnał się już z show Polsatu. W poprzednim odcinku widzowie zdecydowali, że youtuber i jego partnerka, Natalia Głębocka, zatańczą pasodoble. Niestety, ten taniec nie okazał się być dla niego szczęśliwy. Jurorzy nie szczędzili mu bowiem gorzkich słów. Iwona Pavlović powiedziała nawet, że nie wie, jak to się stało, że Gimper dotarł aż do finału.

Oceny jurorów: 

Iwona Pavlović: 6

Andrzej Grabowski: 8 

Ola Jordan: 5

2/7
Joanna Mazur i Jan Kliment w półfinale "Tańca z gwiazdami"
ONS.pl

Joanna Mazur i Jan Kliment mieli okazję po raz kolejny zatańczyć walca angielskiego. Oboje świetnie czują się w tym stylu, dlatego ta wiadomość ich ucieszyła. Joanna Mazur zachwyciła jurorów, którzy rozpływali się nad jej talentem.

Tańczysz na miarę nie tylko półfinału, ale i finału, którego ci życzę. Życzę ci także tego, co jest głownym trofeum w tym programie - wyznał Andrzej Grabowski. 

Oceny jurorów:

Iwona Pavlocić: 10

Andrzej Grabowski: 10

Ola Jordan: 10

3/7
Macademian Girl i Rafał Maserak w półfinale "Tańca z gwiazdami"
ONS.pl

Macademian Girl i Rafał Maserak, tak jak Gimper i Natalia Głębocka, zaprezentowali pasodoble. Ich występ zachwycił przede wszystkim Iwoną Pavlović.

Zrobiłaś największy postęp ze wszystkich uczestników. Każdy twój występ to jest samodzielna prezentacja. Ty jako jedyna tak znakomicie potrafisz oddać charakter tańca - komplementowała gwiazdę jurorka. 

Oceny jurorów:

Iwona Pavlović: 9

Andrzej Grabowski: 10

Ola Jordan: 9

Zobacz także: Macademian Girl dziś jest gwiazdą, ale w szkole musiała zmierzyć się z prześladowaniem. Rówieśnicy zgotowali jej piekło!

4/7
Gimper i Natalia Głębocka tańczą cha-chę w półfinale
ONS.pl

Niestety, drugim tańcem Gimper nie poprawił swojej sytuacji. Jurorom nie spodobała się cha-cha w jego wykonaniu. Cała trójka ostro komentowała jego popisy na parkiecie i zasugerowała, że nie zasłużył na miejsce w finale "Tańca z gwiazdami".

Oceny jurorów:

Iwona Pavlović: 3

Andrzej Grabowski: 6

Ola Jordan: 5

5/7
Joanna Mazur i Jan Kliment tańczą rumbę w półfinale "Tańca z gwiazdami"
ONS.pl

Joanna Mazur po raz kolejny zachwyciła na parkiecie. Jej rumba poruszyła nie tylko jurorów, ale również widzów. Para zatańczyła do piosenki "Zaskakuj mnie", którą na żywo wykonał Marcin Sójka. Po ich występie na parkiet wkroczył Misiek Koterski, który wręczył kwiaty Joannie Mazur i wyznał jej... miłość! Jury również nie szczędziło jej ciepłych słów.

W tym programie tylko Tamara depcze ci po piętach. Ale nikt nie tańczy tak dobrze jak ty - stwierdziła Iwona Pavlović.

Zobacz także: Występ w „Tańcu z gwiazdami” miał być dla Joanny Mazur tylko przygodą, a zmienił jej życie!

6/7
Macademian Girl i Rafał Maserak tańczą jive'a w półfinale "Tańca z gwiazdami"
ONS.pl

Macademian Girl i Rafał Maserak tym razem zaprezentowali jive'a. Gwiazda świetnie odnalazła się w tym stylu i zaprezentowała maksimum swoich możliwości. Jurorzy docenili jej wysiłek.

Oceny jurorów:

Iwona Pavlović: 9

Andrzej Grabowski: 10

Ola Jordan: 10

Widzowie zdecydowali, że pierwszą bezpieczną parą, która znajdzie się w finale, będzie Joanna Mazur oraz Jan Kliment. W dogrywce zmierzyli się Gimper oraz Macademian Girl. 

7/7
Dogrywka w półfinale "Tańca z gwiazdami" między Gimperem a Macademian Girl
ONS.pl

W dogrywce spotkali się Macademian Girl i Gimper. Blogerka zatańczyła taniec współczesny, za który zgarnęła okrągłe 30 punktów. Z kolei Gimper zaprezentował quickstep, który tym razem spodobał się jurorom. Sędziowie przyznali mu jednak "jedyne" 23 punkty. Iwona Pavlocić, Andrzej Grabowski i Ola Jordan zgodnie przyznali, że w finale, obok Joanny Mazur, chcieliby zobaczyć również Macademian Girl. Widzowie nie spełnili jednak ich życzenia. W finale 9. edycji "Tańca z gwiazdami" zobaczymy bowiem Joannę Mazur i Gimpera!

Cieszy was taka decyzja?