Joanna Mazur
East News
WYWIAD

Występ w „Tańcu z gwiazdami” miał być dla Joanny Mazur tylko przygodą, a zmienił jej życie!

Występ w „Tańcu z gwiazdami” miał być dla Joanny Mazur tylko przygodą, a zmienił jej życie!

Biegaczka oraz jej przewodnik i trener Michał Stawicki zdradzają magazynowi "Party", jak trudna jest droga do sukcesu!

Gdy zgodnie z umową spotykamy się w recepcji hotelu o siódmej wieczorem, Michał Stawicki (34), trener i przewodnik niewidomej biegaczki Joanny Mazur (29), uprzedza mnie, że mają dla mnie tylko godzinę, bo po ósmej oboje kładą się już spać. Muszą wstać o świcie, żeby zdążyć pobiegać przed treningiem do „Tańca z gwiazdami”. 

Ale nie tylko dlatego ich życie przypomina ostatnio roller coaster. Jest o nich głośno, bo Joanna świetnie radzi sobie w show Polsatu, ale też dlatego, że uświadomili innym, jak wygląda sytuacja materialna niepełnosprawnych sportowców. A zaczęło się od krótkiego filmu, w którym pokazano, jak mieszka Mazur, mi-strzyni świata w biegu na 1500 metrów: w akademiku, w pokoju bez łazienki. Po emisji materiału ruszyło kilka zbiórek pieniędzy na kupno mieszkania dla lekkoatletki. Dziś Joanna może już planować przeprowadzkę.

Poniej treść wywiadu z Joanną i Michałem.

Zobacz także: Klucz do mieszkania był dla Joanny Mazur kompletnym zaskoczeniem! A jak będzie wyglądało?

Michał Malitowski nie wróci do "Tańca z Gwiazdami"?
East News
Newsy
TYLKO U NAS! Michał Malitowski wraca do "Tańca z gwiazdami"! Zdradził nam, dlaczego musiał zrobić sobie przerwę!
TYLKO U NAS! Michał Malitowski wraca do "Tańca z gwiazdami"! Zdradził nam, dlaczego musiał zrobić sobie przerwę!

1 marca rozpoczęła się dziewiąta edycja "Tańca z Gwiazdami". Niestety, w najnowszej odsłonie show zabrakło jednego z najsympatyczniejszych jurorów, Michała Malitowskiego . Tancerz nie pojawił się w programie ze względu na kontuzję. I chociaż wszyscy mieli nadzieję, że juror szybko wróci do zdrowia i znów będzie mógł oceniać uczestników "Tańca z Gwiazdami" to szybko okazało się, że Michał Malitowski musiał zrezygnować z udziału w najnowszej edycji show Polsatu. Uwielbiany przez widzów juror do tej pory nie zdradzał, jakiej doznał kontuzji. Teraz w rozmowie z Party.pl Michał Malitowski uchylił rąbka tajemnicy! Kiedy wróci do "TzG"? Zobaczcie, co nam powiedział! 

Tamara Gonzalez Perea
East News
TV-Show
Co Tamara myśli o zwycięstwie Gimpera w półfinale „Tańca z Gwiazdami”? Zapytanej o to łamie się głos...
Co Tamara myśli o zwycięstwie Gimpera w półfinale „Tańca z Gwiazdami”? Zapytanej o to łamie się głos...

O ile zwycięstwo Joanny Mazur w półfinale "Tańca z gwiazdami" nie budzi żadnych kontrowersji, o tyle drugi wyłoniony wczoraj finalista - Tomasz "Gimper" Działowy - rozpala emocje fanów do czerwoności . Wielu widzów show Polsatu uważa, że trzecia półfinalistka "TzG" - Tamara Gonzalez Perea była dużo lepsza tanecznie, na parkiecie. Zresztą potwierdzały to również oceny i opinie członków jury, którzy nawet w ostatni piątek dali Tamarze dużo lesze oceny niż Tonkowi. Dlatego wielu widzów uważa, że "Gimper" wszedł do finału nie ze względu na umiejętności taneczne, a... ogromną liczbę fanów na jego mediach społecznościowych (prawie 1.7 mln subskrypcji na YouTubie). A oni - jak głosi popularny hasztag - stoją #muremzagimpurem. Zobacz także:   Gimper z "Tańca z Gwiazdami" rozstał się z dziewczyną! Jego była partnerka ma za sobą rolę w "Pierwszej miłości"! Tamara komentuje wygraną Gimpera A co myśli o wyniku sama Tamara? Zapytano ją o to podczas live, na profilu facebookowym "Tańca z gwiazdami" tuż po zakończeniu show. Trzeba przyjąć z pokorą, bo to widzowie decydują - mówiła. Macademian Girl zapytano też jak ocenia samego "Gimpera"? Trochę łamał jej się głos... Ja uważam, jako osoba która pracuje w mediach, mam absolutną świadomość tego, że to jest demokracja. Mi jest trochę… No trochę mi się głos łamie, bo to jest piękna przygoda i chętnie bym tu została. Natomiast… trzeba mieć w życiu pokorę. A pokora mówi, że jak ludzie decydują, wybierają, to trzeba to po prostu przyjąć i np… jakby widzowie chcieli nas oglądać, to by na nas głosowali. No nie zagłosowali. W sobotę Tamara postanowiła napisać o półfinale show na swoim...

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska, uczestnicy "Dance, dance, dance"
Mat. prasowe/fot. Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP
TV-Show
Dlaczego Adam Zdrójkowski tańczył o niebo lepiej w "Dance Dance Dance" niż w "Tańcu z Gwiazdami"?
Dlaczego Adam Zdrójkowski tańczył o niebo lepiej w "Dance Dance Dance" niż w "Tańcu z Gwiazdami"?

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska wygrali pierwszą edycję tanecznego show " Dance dance dance ". W jednym z odcinków show juror, Robert Kupisz zauważył, że Adam znacznie lepiej sobie radzi w tym programie niż w "Tańcu z Gwiazdami'.  Party.pl zapytało Basię Kurdej-Szatan dlaczego aktor teraz tańczył dużo lepiej niż w poprzednim programie tanecznym? Nie uwierzycie, jaką teorię ma prowadząca "Dance dance dance". Obejrzyjcie wideo i zobaczcie, jak Kurdej-Szatan podsumowała "Taniec z Gwiazdami"! Zobacz także :  Brat bliźniak Adama Zdrójkowskiego zniknął z show-biznesu, dlaczego?    

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner