ONS

Był to trudny wybór, ponieważ na wczorajszym pokazie Macieja Zienia, gwiazdy naprawdę się postarały. Jednak wybraliśmy według nas najciekawiej ubrane panie.

Joanna Przetakiewicz po raz kolejny pokazała szyk. Tym razem bardzo swoją stylizacją nawiązywała do typowych kreacji Sary Jessicki Parker. Długa suknia połączona z rockową skórą. Wersja w wykonaniu dyrektor kreatywnej La Manii bardzo nam się spodobała. Szara asymetryczna spódnica połączona z niepowtarzalną skórzaną kurtką, a do tego masywna biżuteria i delikatne sandałki na obcasie. Szał!

Anna Samusionek raz jeszcze pokazała co potrafi. Aktora w mieniącej się sukni do ziemi od Mario Menezi wyglądała jak bogini. Zaznaczamy, że kreacje prezentowała się jeszcze lepiej w ruchu.

Justyna Steczkowska wybrała suknię Macieja Zienia. Jej cytrynowa, podłapana kreacja świetnie komponowała się z żółtymi szpilkami na platformie. Za to sukienka Violi Piekut w kolorze „nude” dodała Halejcio klasy. Obie sukienki pań były wycięte na plecach, co nadawało całości seksapilu.

Zobaczcie inne gwiazdy na pokazie Zienia w naszej Galerii >>>

jm