Piotr Woźniak Starak w czarnym garniturze
East News

Znana jest już data pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka. Kiedy i gdzie odbędzie się uroczystość?

Piotr Woźniak Starak w czarnym garniturze
East News

Prokuratura Okręgowa w Olsztynie potwierdziła, że odbędzie się sekcja zwłok Piotra Woźniaka-Staraka. Producent filmowy zaginął 18 sierpnia tuż po wypadku na motorówce. Po czterech dniach akcji poszukiwawczej na jeziorze Kisajno, na którym doszło do zdarzenia, znaleziono i zidentyfikowano ciało 39-letniego producenta filmowego. 

Po przeprowadzeniu oględzin zewnętrznych, na zlecenie Prokuratury zostanie przeprowadzona sekcja zwłok w specjalistycznym Zakładzie Medycyny Sądowej. - czytamy w komunikacie prokuratury. 

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka

Jak udało nam się dowiedzieć, nieoficjalnie pogrzeb Piotra Woźniaka-Starak odbędzie się pod koniec przyszłego tygodnia w piątek, 30 sierpnia. Nie wiadomo jeszcze, gdzie będzie miała miejsce ceremonia. Rodzina nie wydaje żadnych komentarzy i oświadczeń. Piotra żegnają gwiazdy i przyjaciele, w bardzo emocjonalnych wpisach na Instagramie:

„Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko.” Piotruś, niech Bóg ma Cię w swojej opiece. Cyt: A. Einstein- napisała na Instagramie. - napisała Alicja Bachleda Curuś, z którą Piotr był związany.

 

Piotrze, ciągle tak ciężko w to uwierzyć. I tak trudno się z tym pogodzić... Ta strata boli ogromnie. Bo nic i nikt Ciebie nie zastąpi. Byłeś jedną z najważniejszych i najbliższych osób w moim życiu. I jednym z piękniejszych ludzi, jakich poznałam. Dziękuje Ci za to, że wierzyłeś we mnie jak nikt nigdy dotąd. To zaszczyt, że mogłam Cię poznać. Mieć w Tobie przyjaciela i być częścią Twojej pięknej wizji o prawdziwym kinie- napisała na Instagramie Magda Boczarska

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. 

Piotr Woźniak-Starak nie żyje

Producent filmowy miał 39 lat 

Piotr Woźniak-Starak
instagram

 

Więcej na temat Piotr Woźniak-Starak
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzesiek Bardowscy zdradzili nam, ile wydali już na budowę domu! Oszałamiająca kwota

zobacz 02:44