Katarzyna Litwin, Kora
East News

Menadżerka Kory była przy niej przez ostatnie lata. Piękne słowa na pogrzebie: "Jestem Ci wdzięczna"

Katarzyna Litwin, Kora
East News

 

W środę, 8 sierpnia 2018 roku, odbył się pogrzeb Kory. Artystka zmarła 28 lipca o 5:30 w noc pełnego zaćmienia księżyca po 5 latach walki z rakiem. Mimo że Kora była śmiertelnie chora, wszyscy do końca wierzyli, że zwalczy raka.

 

Na pogrzebie artystki pojawili się jej najbliżsi, rodzina, przyjaciele, a także tłum fanów. Wiele osób zabrało głos w trakcie pogrzebowych uroczystości i wspominało Korę, jej wartości, życie i twórczość. Na warszawskich Powązkach głos zabrała także wieloletnia przyjaciółka i menadżerka Kory, Katarzyna Litwin. Pożegnała artystkę w pięknych słowach.

 

Zobacz: "Całe życie tęskniłaś za mamą, teraz jesteś już w jej ramionach..." Poruszające ostatnie słowa siostry i syna nad grobem Kory

 

Przyjaciółka żegna Korę

 

Katarzyna Litwin od lat współpracowała z Korą, a także ją wspierała. Ich znajomość nie opierała się jedynie na gruncie zawodowym. Katarzyna Litwin, żegnając Korę, nie kryła łez.

 

Przez ostatnie lata miałam przyjemność być menadżerką Kory. Jesteś dla mnie Boginią, moją ukochaną, bardzo bardzo Ci dziękuję. Jestem Ci wdzięczna za wszystkie lekcje, za zaufanie, wiem, że jesteś cały czas ze mną. Kocham Cię - powiedziała.

 

Katarzyna Litwin podziękowała też wszystkim za przybycie, a rodzinie Kory za zaufanie, jakim ją obdarzyła.

 

Wszystkim zgromadzonym bardzo dziękujemy za przybycie. Za to, że jesteśmy tu wszyscy razem. Bardzo dziękuję wszystkim osobom, które przez te lata były przy Korze wspierały i pomagały. Dziękuję mężowi Kory Kamilowi, synom Szymonowi i Mateuszowi i siostrze Hani za zaufanie, jakim mnie obdarzyli. Powiem to, co Kora powiedziałaby nam wszystkim kochani: życzę wam słońca bez końca.

 

 

Zobacz:  Mąż, synowie, wnuk - rodzina Kory pożegnała artystkę. Zobacz zdjęcia bliskich Kory!

 

Przeczytaj też: Przemówienie Kamila Sipowicza na pogrzebie Kory: "Ostatni miesiąc był tragiczny" Zdradził, jaka była jej ostatnia prośba!

 

Kora i Katarzyna przyjaźniły się od lat

Katarzyna Litwin, Kora
East News

Katarzyna Litwin wygłosiła wzruszające przemówienie na pogrzebie Kory

pogrzeb Kory
East News

Więcej na temat Kora
Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13