Pippa Middleton z mężem
EastNews

Pippa Middleton w październiku ubiegłego roku po raz pierwszy została mamą. Siostra księżnej Kate urodziła syna, który jest oczkiem w głowie rodziców. Pippa, tak samo jak Kate, bardzo szybko wróciła do figury sprzed ciąży. Paparazzi często udawało się przyłapać ją z wózkiem lub maluszkiem na rękach, gdzie uśmiech nie schodził jej z twarzy. Na najnowszych zdjęciach siostra Kate nie wygląda na zadowoloną. Czy u Pippy wszystko w porządku?

1/4
Pippa Middleton po ciąży
EastNews

Fotoreporterom udało się sfotografować Pippę na spacerze z psami w Londynie. Choć pogoda dopisywała, 35-latka nie wyglądała na zadowoloną. Czy coś ją trapiło, a może młodsza siostra Kate sprawdzała, co słychać u jej synka. Na zdjęciu poniżej przypominamy, jak wygląda Arthur!

2/4
Pippa Middleton z synkiem
EastNews

Arthur Michael William przyszedł na świat w październiku 2018 roku. Jak informował "Mail on Sunday" pierwsze imię chłopca ma związek z królem Arturem, drugie imię jest po ojcu Pippy i bracie jej męża, a ostatnie na cześć wujka - księcia Williama. Pippa nie mówiła nigdy, czy pragnie, aby jej synek miał rodzeństwo. Ale być może, tak jak Kate, doczeka się gromadki dzieci!

3/4
Pippa Middleton po ciąży
EastNews

Choć wybrała się tylko na spacer, to jej stylizacja była świetna! Niebieski oversizowy sweter idealnie pasował do burgundowych spodni. Do tego wielkie czarne okulary i mała torebka na klucze. 

4/4
Pippa Middleton po ciąży
EastNews

Czy Pippa dobrze wyglądała podczas spaceru?

Zobacz także: Pippa Middleton po raz pierwszy pokazała syna! Zobacz, jak wygląda słodki Arthur!

Więcej na temat Pippa Middleton