Quiz wiedzy z filmu Kogel-mogel Piotruś z Kogel Mogel 3 Piotruś z Kogla Mogla Maciej Zakościelny zagra Piotrusia w filmie Kogel Mogel
Quiz wiedzy z filmu Kogel-mogel
filmweb.pl
Zobacz!
1/5
Quiz wiedzy z filmu Kogel-mogel
filmweb.pl

 

W końcu! Mamy pierwsze zdjęcie Piotrusia z trzeciej części filmu "Kogel Mogel"! Syna państwa Wolańskich, tak jak mówiono wcześniej, zagra oczywiście Maciej Zakościelny! Na Instagramie kultowej komedii pojawiła się fotka z planu. Zobaczcie, jak będzie wyglądał słynny Piotruś "nie chcę do babci" Wolański! ;)

 

Zobacz także: Mamy zdjęcia z filmu "Kogel Mogel 3"! Jak zmienili się główni bohaterowie i jak wyglądają nowi? ZOBACZ!

 

Przypomnijmy - film "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3" będzie miał swoją premierę w styczniu 2019 roku. Zobaczcie więcej w galerii!

 

Zobacz: Ta wiadomość ucieszy fanów "Kogla Mogla"! Zobacz, co zdradziła nam Anna Mucha!

2/5
Piotruś z Kogel Mogel 3

 

Piotrusia Wolańskiego zagra Maciej Zakościelny. Wiadomo, że będzie on żonaty. Ułoży sobie wygodne życie z Marleną (w tej roli Kasia Skrzynecka). Żona Piotrusia będzie nadopiekuńcza, co będzie bardzo podobać się mężczyźnie. Czekacie na ten wątek? My bardzo! 

 

Zobacz: Grażyna Błęcka-Kolska jest pod wrażeniem scenariusza „Kogel-mogel 3”! Dlaczego?

 

3/5
Piotruś z Kogla Mogla
4/5
Maciej Zakościelny zagra Piotrusia w filmie Kogel Mogel
filmweb.pl

 

W pierwszych dwóch częściach filmu Piotrusia grał Maciej Koterski, kuzyn Miśka Koterskiego, syn brata Marka Koterskiego. Obecnie jest lekarzem i mieszka w Wielkiej Brytanii. Poza "Koglem..." nie pojawił się w żadnych innych filmach.

 

Zobacz: Co się dzieje z Piotrusiem z "Kogel Mogel"? WIEMY!

5/5
Mat. prasowe

 

W trzeciej części filmu zobaczymy m.in. Katarzynę Łaniewską, Nikodema Rozbickiego, Annę Muchę, Mikołaja Roznerskiego, Ewę Kasprzyk, Grażynę Błęcką-Kolską, Olę Hamkało czy Joannę Jaromołowicz. Reżyseruje Kordian Piwowarski, a za scenariusz odpowiada Ilona Łepkowska. 

 

Więcej na temat film Kogel Mogel