Piotr Żyła
East News/Instagram

Piotr Żyła powoli przestaje ukrywać swoją ukochaną? Opublikował tajemnicze zdjęcie!

Piotr Żyła
East News/Instagram

Kilka dni temu media obiegła informacja na temat nowego związku Piotra Żyły z gwiazdą serialu TVN, Marceliną Ziętek. Te sensacyjne wiadomości przekazał portal Pudelek.pl, a para do tej pory oficjalnie nie potwierdziła, ale też nie zaprzeczyła tym doniesieniom. Jednak na instagramowym profilu skoczka pojawiło się zdjęcie, które najwyraźniej ma na celu poinformować fanów, że Piotr Żyła naprawdę jest zakochany! Sprawdźcie szczegóły. 

Zobacz także: Kim jest Marcelina Ziętek, nowa partnerka Piotra Żyły? Spędzili razem Walentynki! 

Piotr Żyła powoli przestaje ukrywać swoją ukochaną? Opublikował tajemnicze zdjęcie!

Nowy związek Piotra Żyły wzbudził ogromne zainteresowanie fanów skoczka. Kiedy portal Pudelek.pl ujawnił, że sportowiec układa sobie nowe życie u boku Marceliny Ziętek, gwiazdy serialu "19+", wielbiciele Piotra Żyły czekali na jakieś oficjalne potwierdzenie z jego strony. Skoczek jednak postanowił skomentować te doniesienia w swoim stylu. 

Hmmm wiem, wiem miałem już nie komętować, ale może jednak skomętuje, nie może lepiej nie będe komętował, chyba że skomętuje, albo nie będe komętował, tak skomętuje, nie postanowiłem nie komętować, jednak tak skomętuje, nie już nie komętuje, tak będe komętował, komętowanie nie ma sensu, albo jednak ma, no dobra po bardzo długich rozważaniach za i przeciw postanowiłem że skomętuje całą tą zaistniałą sytuacje i napisze bardzo krutko ale treściwie [...] nie mam już nic do stracenia ostatni raz ostatni powiem prosze: Miłego Słonecznego Weekendu Życze Wszystkim - (pis. oryg.) brzmi część "oświadczenia" Piotra Żyły, które dodał w swoich mediach społecznościowych.

Z "oświadczenia" Piotra Żyły ciężko było wysnuć jednoznaczne wnioski. Niemniej jednak niedługo po jego publikacji, na Instagramie skoczka pojawiło się zdjęcie, na którym sportowiec odpoczywa nad wodą najprawdopodobniej ze swoją nową partnerką. Piotr Żyła postanowił zamieścić zdjęcie swoich stóp oraz  stóp towarzyszącej mu osoby. Tym postem sportowiec wyraźnie dał wszystkim do zrozumienia, że naprawdę jest zakochany i zaczyna układać sobie życie na nowo! 

Pieter w duecie rylax nad rzeką🐳🌞😎 #pieter #rylax🌞😎🐳 #woda🐳🌶 #i #łogień💪🌶🐳🌞 #i #nawet #słońce🤣🤣 - napisał pod zdjęciem Piotr Żyła. 

Fani w komentarzach pod postem zaczęli mu gratulować i życzyć wszystkiego dobrego dla niego i jego nowej miłości! 

- No i super. Każdy ma prawo na nowo ułożyć sobie życie 🙌

- No i prawidłowo żyć nie umierać!!!szczęścia!👏✊✊✊✊

- Ułóż sobie życie i bądź szczęśliwy, zasługujesz na to 🥰🥰

- No fajne te skarpeciorki 🔥😁👌 ale ładniejsze Marcelinki 🔥😍🤩 szczęścia i gratuluję Wam !

- Mama nadzieję, że w końcu jesteś szczęśliwy 😘🌶️ - piszą fani. 

Chyba już nikt nie ma żadnych wątpliwości, że Piotr Żyła jest szczęśliwie zakochany! Podobno para chciała ukrywać swój związek, ale udało im się to tylko przez kilka miesięcy. Już w Walentynki Marcelina wstawiła na swój Instagram film, na którym całuje mężczyznę. Wtedy jednak nikt jeszcze się nie domyślił, że na nagraniu jest właśnie Piotr Żyła! Oczywiście zakochanym życzymy dużo miłości i samych radosnych chwil w życiu. 

Tymczasem zobaczcie najnowsze zdjęcie skoczka, którym najwyraźniej potwierdza swój związek z Marceliną Ziętek, gwiazdą serialu "19+"! 

Myślicie, że będzie to miłość aż po grób? 

Piotr Żyła
East News/Instagram

Już w Walentynki Marcelina Ziętek na swoim Instagramie zamieściła filmik, na którym najprawdopodobniej całuje właśnie Piotra Żyłę!

 

 

Więcej na temat Piotr Żyła
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22