Piotr Żyła
East News/Instagram
Newsy

Piotr Żyła powoli przestaje ukrywać swoją ukochaną? Opublikował tajemnicze zdjęcie!

Kim jest nowa partnerka Piotra Żyły? Piotr Żyła potwierdził związek z młodszą o 11 lat aktorką?!

Kilka dni temu media obiegła informacja na temat nowego związku Piotra Żyły z gwiazdą serialu TVN, Marceliną Ziętek. Te sensacyjne wiadomości przekazał portal Pudelek.pl, a para do tej pory oficjalnie nie potwierdziła, ale też nie zaprzeczyła tym doniesieniom. Jednak na instagramowym profilu skoczka pojawiło się zdjęcie, które najwyraźniej ma na celu poinformować fanów, że Piotr Żyła naprawdę jest zakochany! Sprawdźcie szczegóły. 

Zobacz także: Kim jest Marcelina Ziętek, nowa partnerka Piotra Żyły? Spędzili razem Walentynki! 

Piotr Żyła ma nieślubne dziecko? Mocne oskarżenia Justyny! Skoczek milczy!

Piotr Żyła powoli przestaje ukrywać swoją ukochaną? Opublikował tajemnicze zdjęcie!

Nowy związek Piotra Żyły wzbudził ogromne zainteresowanie fanów skoczka. Kiedy portal Pudelek.pl ujawnił, że sportowiec układa sobie nowe życie u boku Marceliny Ziętek, gwiazdy serialu "19+", wielbiciele Piotra Żyły czekali na jakieś oficjalne potwierdzenie z jego strony. Skoczek jednak postanowił skomentować te doniesienia w swoim stylu. 

Hmmm wiem, wiem miałem już nie komętować, ale może jednak skomętuje, nie może lepiej nie będe komętował, chyba że skomętuje, albo nie będe komętował, tak skomętuje, nie postanowiłem nie komętować, jednak tak skomętuje, nie już nie komętuje, tak będe komętował, komętowanie nie ma sensu, albo jednak ma, no dobra po bardzo długich rozważaniach za i przeciw postanowiłem że skomętuje całą tą zaistniałą sytuacje i napisze bardzo krutko ale treściwie [...] nie mam już nic do stracenia ostatni raz ostatni powiem prosze: Miłego Słonecznego Weekendu Życze Wszystkim - (pis. oryg.) brzmi część "oświadczenia" Piotra Żyły, które dodał w swoich mediach społecznościowych.

Z "oświadczenia" Piotra Żyły ciężko było wysnuć jednoznaczne wnioski. Niemniej jednak niedługo po jego publikacji, na Instagramie skoczka pojawiło się zdjęcie, na którym sportowiec odpoczywa nad wodą najprawdopodobniej ze swoją nową partnerką. Piotr Żyła postanowił zamieścić zdjęcie swoich stóp oraz  stóp towarzyszącej mu osoby. Tym postem sportowiec wyraźnie dał wszystkim do zrozumienia, że naprawdę jest zakochany i zaczyna układać sobie życie na nowo! 

Pieter w duecie rylax nad rzeką🐳🌞😎 #pieter #rylax🌞😎🐳 #woda🐳🌶 #i #łogień💪🌶🐳🌞 #i #nawet #słońce🤣🤣 - napisał pod zdjęciem Piotr Żyła. 

Fani w komentarzach pod postem zaczęli mu gratulować i życzyć wszystkiego dobrego dla niego i jego nowej miłości! 

- No i super. Każdy ma prawo na nowo ułożyć sobie życie 🙌

- No i prawidłowo żyć nie umierać!!!szczęścia!👏✊✊✊✊

- Ułóż sobie życie i bądź szczęśliwy, zasługujesz na to 🥰🥰

- No fajne te skarpeciorki 🔥😁👌 ale ładniejsze Marcelinki 🔥😍🤩 szczęścia i gratuluję Wam !

- Mama nadzieję, że w końcu jesteś szczęśliwy 😘🌶️ - piszą fani. 

Chyba już nikt nie ma żadnych wątpliwości, że Piotr Żyła jest szczęśliwie zakochany! Podobno para chciała ukrywać swój związek, ale udało im się to tylko przez kilka miesięcy. Już w Walentynki Marcelina wstawiła na swój Instagram film, na którym całuje mężczyznę. Wtedy jednak nikt jeszcze się nie domyślił, że na nagraniu jest właśnie Piotr Żyła! Oczywiście zakochanym życzymy dużo miłości i samych radosnych chwil w życiu. 

Tymczasem zobaczcie najnowsze zdjęcie skoczka, którym najwyraźniej potwierdza swój związek z Marceliną Ziętek, gwiazdą serialu "19+"! 

Myślicie, że będzie to miłość aż po grób? 

Piotr Żyła
East News/Instagram

Już w Walentynki Marcelina Ziętek na swoim Instagramie zamieściła filmik, na którym najprawdopodobniej całuje właśnie Piotra Żyłę!

 

Zobacz także
Uśmiechnięta Justyna Żyła

Jak mieszka Justyna Żyła? Wnętrza jej domu robią wrażenie!

Justyna Żyła w tańcu z gwiazdami

Justyna Żyła znalazła nową miłość! Czy w końcu pokaże partnera?

 

Piotr Żyła ma nową partnerkę?!
Newsy
Piotr Żyła pokazał zdjęcie "w duecie", ale nadal nie komentuje nowego związku
Piotr Żyła pokazał zdjęcie "w duecie", ale nadal nie komentuje nowego związku

Piotr Żyła znów podgrzewa atmosferę wokół swojego nowego związku. Według medialnych przekazów jeden z czołowych polskich skoczków narciarskich spotyka się z aktorką znaną z serialu "19+" w TVN. Piotr wrzucił właśnie do sieci zdjęcie, na którym pozuje "w duecie". Ale, jak to u Piotra, nic nie jest takie oczywiste... Zresztą zaobaczcie sami! Zobacz także:   Piotr Żyła powoli przestaje ukrywać swoją ukochaną? Opublikował tajemnicze zdjęcie! Piotr Żyła pokazał zdjęcie "w duecie" Burzliwe rozstanie z byłą żoną, Justyną co jakiś czas odbija się w mediach mniejszym lub większym echem. Ostatnio całkiem dużym - małżonkowie ujawnili nawet część prywatnej korespondencji i wymienili się mocnymi oświadczeniami pełnymi wzajemnych pretensji. Gdy konflikt znów trochę przycichł media ujawniły... nowy związek naszego skoczka. Według informacji portalu pudelek.pl, Piotr spotyka się z gwiazdą serialu TVN, Marceliną Ziętek . Żadne z nich nie potwierdziło, ale też nie zaprzeczyło tym informacjom, jeśli nie liczyć "komętarza" skoczka, w charakterystycznym dla niego stylu. .  Hmmm wiem, wiem miałem już nie komętować, ale może jednak skomętuje, nie może lepiej nie będe komętował, chyba że skomętuje, albo nie będe komętował, tak skomętuje, nie postanowiłem nie komętować, jednak tak skomętuje, nie już nie komętuje, tak będe komętował, komętowanie nie ma sensu, albo jednak ma, no dobra po bardzo długich rozważaniach za i przeciw postanowiłem że skomętuje całą tą zaistniałą sytuacje i napisze bardzo krutko ale treściwie [...] nie mam już nic do stracenia ostatni raz ostatni powiem prosze: Miłego Słonecznego Weekendu Życze Wszystkim - napisał Żyła (pisownia oryg.). Teraz pokazał na Instagramie zdjęcie, jak sam podpisał w jednym z...

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek
East News/Instagram
Newsy
Piotr Żyła i Marcelina Ziętek planują ślub?! Partnerka skoczka pokazała zdjęcia w sukni ślubnej!
Piotr Żyła i Marcelina Ziętek planują ślub?! Partnerka skoczka pokazała zdjęcia w sukni ślubnej!

Związek Piotra Żyły i Marceliny Ziętek to jeden z najbardziej gorących tematów ostatnich miesięcy. Ostatnio temperaturę wokół tej pary dodatkowo podkręciły komentarze internautów - fani zauważyli na palcu wybranki skoczka piękny pierścionek i szybko zaczęli snuć domysły o... zaręczynach. Teraz zaś na instagramowym profilu Marceliny Ziętek pojawiły się jej zdjęcia w sukni ślubnej! Czy coś jest na rzeczy? Sprawdźcie szczegóły!  Zobacz także:  Piotr Żyła i Marcelina Ziętek są zaręczeni?! Internauci są tego pewni!  Piotr Żyła i Marcelina Ziętek planują ślub?! Partnerka skoczka pokazała zdjęcia w sukni ślubnej! Nowy związek Piotra Żyły wzbudził ogromne zainteresowanie wśród fanów skoczka. Kiedy portal Pudelek.pl ujawnił, że sportowiec układa sobie nowe życie u boku Marceliny Ziętek, gwiazdy serialu "19+", wielbiciele Piotra Żyły czekali na jakieś oficjalne potwierdzenie z jego strony. Skoczek jednak postanowił skomentować te doniesienia w swoim stylu, zamieszczając "oświadczenie", z którego tak naprawdę niczego konkretnego się nie dowiedzieliśmy.  Hmmm wiem, wiem miałem już nie komętować, ale może jednak skomętuje, nie może lepiej nie będe komętował, chyba że skomętuje, albo nie będe komętował, tak skomętuje, nie postanowiłem nie komętować, jednak tak skomętuje, nie już nie komętuje, tak będe komętował, komętowanie nie ma sensu, albo jednak ma, no dobra po bardzo długich rozważaniach za i przeciw postanowiłem że skomętuje całą tą zaistniałą sytuacje i napisze bardzo krutko ale treściwie [...] nie mam już nic do stracenia ostatni raz ostatni powiem prosze: Miłego Słonecznego Weekendu Życze Wszystkim - (pis. oryg.) brzmi część "oświadczenia" Piotra Żyły, które dodał w swoich mediach społecznościowych. Ale z tygodnia na...

Piotr Żyła i jego nowa partnerka Marcelina Ziętek
Instagram/EastNews
Newsy
Piotr Żyła wydał "oświadczenie" w sprawie jego nowego związku z Marceliną Ziętek! Zrobił to na złość Justynie Żyle?!
Piotr Żyła wydał "oświadczenie" w sprawie jego nowego związku z Marceliną Ziętek! Zrobił to na złość Justynie Żyle?!

Piotr Żyła (33 l.) postanowił odnieść się do doniesień na temat jego nowego związku z aktorką Marceliną Ziętek (22 l.). Co go do tego pchnęło? Z pewnością coraz więcej artykułów pojawiających się w mediach  na temat jego życia prywatnego oraz słowa jego byłej żony Justyny Żyły, która napisała wprost tak o jego nowej partnerce:  „Nie pierwsza i nie ostatnia! Byle z daleka od moich dzieci” . Piotr Żyła chciał z poczuciem humoru podejść do tego tematu. Czy napisał coś sensownego? Naszym zdaniem... raczej nie. Jego "oświadczenie" w typowo jego stylu możecie przeczytać poniżej: Hmmm wiem, wiem miałem już nie komętować, ale może jednak skomętuje, nie może lepiej nie będe komętował, chyba że skomętuje, albo nie będe komętował, tak skomętuje, nie postanowiłem nie komętować, jednak tak skomętuje, nie już nie komętuje, tak będe komętował, komętowanie nie ma sensu, albo jednak ma, no dobra po bardzo długich rozważaniach za i przeciw postanowiłem że skomętuje całą tą zaistniałą sytuacje i napisze bardzo krutko ale treściwie i ostrzegam że kto przeczytał już do tego momemtu niech lepiej już nie czyta dalej, dlatego iż dalsza treść będzie zawierała elementy które można czytać, ale też nie trzeba, a na czym to ja skączyłem, a tak miałem zkomętować bardzo krutko ale treściwie te zaistaniałą sytuacje, chyba że lepiej może jednak nie komętować, a w sumie co mi tam zkąmętuje wszystko powiem wszystko nie mam już nic do stracenia ostatni raz ostatni powiem prosze: Miłego Słonecznego Weekendu Życze Wszystkim - napisał Piotr Żyła pod zdjęciem trzymającego gałązkę oliwną gołąbka pokoju. Piotr Żyła spotyka się z 22-letnią aktorką znaną między innymi z serialu "Szkoła" czy "19+". To Marcelina Ziętek. Ponoć Marcelina i Piotr chcieli ukrywać swój...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik