Party Stories
Newsy

Pikej uprawia tani lans w śniadaniówce: Mam coraz lepszy pr

Kukulski żyje w alternatywnej rzeczywistości?

Pikej swoją popularność w mediach i internecie zbudował w dość osobliwy sposób - gromadząc prawdziwą armię hejterów i internautów, którzy wyśmiewali każdy jego kolejny projekt. Paradoksalnie gwarantowało mu to niezłą oglądalność i statystyki, ale kilka dni temu nieoczekiwanie ogłosił, że kończy karierę rapera i już więcej o nim nie usłyszymy. Przypomnijmy: Szok! Pikej oficjalnie kończy karierę

Niestety (?) cała akcja okazała się być zaaranżowanym przez Kukulskiego żartem, który miał zwrócić uwagę na jego najnowszy teledysk. Oba oświadczenia, zarówno te o zakończeniu kariery, jak i o żarcie, wywołały prawdziwą burzę w internecie i wygenerowały mnóstwo komentarzy. Dziś Pikej gościł w studiu "Dzień Dobry TVN", żeby wytłumaczyć aferę, którą sprowokował i przedstawić swoje motywy.
 

To był dosyć zabawny żart. Dostałem sporo wiadomości po tym jak ogłosiłem zakończenie kariery typu "Pikej nie odchodź, podoba nam się muzyka, czekamy na twoją płytę". Było ich sporo, ale nie odpisywałem na nie, bo to były tylko dwa dni, kiedy wyszła wersja druga i okazało się, że to wszystko jest żartem. Bardziej chodziło mi o zwrócenie uwagi na nowy teledysk i piosenkę, przez co uknułem taką małą intrygę. No i się udało - mówił zadowolony.
 

Co jeszcze chciał osiągnąć? Kukulski nie ukrywa, że liczył na to, iż wiadomość o zakończeniu jego kariery wywoła poruszenie i smutek wśród fanów, a nawet hejterów. Przekonywał też, ze tym razem nie dostawał wiadomości z negatywnymi komentarzami, wręcz przeciwnie - zewsząd sypały się komplementy.
 

Mam nadzieję, że ludziom było smutno, jak dowiedzieli się, że kończę karierę i te wiadomości od nich bardzo mnie podbudowały, bo w wiadomościach prawie wcale nie było hejtów i przychodziły same zachęcające wiadomości, pozytywne, żebym robił to dalej i to podbudowało mnie wewnętrznie - twierdzi Piotr.
 

Dalej było tylko ciekawiej. Pikej zaczął snuć teorie, że jego hejterzy wkrótce mogą stać się jego fanami kupującymi płyty i bilety na koncerty. Prowadzący "Dzień Dobry TVN" słusznie zauważył, że ani płyty, ani koncertów Kukulskiego po prostu nie ma, ale ten brnął dalej ze swoim natchnionym wywodem.
 

Może hejterzy lubią być zrobieni w balona? Większość z tych hejterów to są ludzie, którzy nie wiem, może to są moi przyszli fani? Ja nie chcę ich obrażać, ja chcę ich przekonać, bo może oni kiedyś będą przychodzić na moje koncerty czy kupować moje płyty. Myślę, że nigdy nie zajmę się czymś innym, tym bardziej, że coraz więcej ludzi jest za mną i mam coraz lepszy pr. Widzę po statystykach jak te utwory się sprzedają, schodzą, jak są ściągane i jest coraz lepiej, więc będę to realizował do końca moich dni - zakończył optymistycznie.
 

Musimy przyznać, że z jednej strony bez Pikeja byłoby trochę smutno. Z drugiej jednak chyba powinien zastanowić sie, czy te pozytywne i zachęcające do kontynuowania kariery wiadomości też nie były żartem? Jedno jest pewne - Kukulski nie chce, żebyśmy o nim zapomnieli.

Zobacz: Ile Pikej zarabia na swoim modowym blogu?
 

 
 

Pikej szpanuje drogimi markami na imprezie:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Pikej kończy karierę
ONS
Newsy
Szok! Pikej oficjalnie kończy karierę
Nagrał wideo na pożegnanie

Pikej czyli Piotr Kukulski to jedno z najdziwniejszych "zjawisk" jakie mógł zaobserwować polski show-biznes w ostatnim czasie. Brat Natalii próbował przekonać wszystkich, że jest utalentowanym raperem, a przy okazji chwalił się luksusowym życiem, które zapewnił mu spadek po zmarłym ojcu. Efekty były najczęściej komiczne. Przypomnijmy: Pikej szpanuje luksusami na wakacjach Aspirujący raper mimo totalnego braku gustu i jakichkolwiek umiejętności miał o sobie wysokie mniemanie i określał się nadzieją polskiego rapu. Na szczęście medialna szopka z jego udziałem zdaje się mieć powoli swój koniec. Pikej poinformował właśnie, że... kończy karierę. Kukulski chce zniknąć z mediów, ale nie zdradził swoich dalszych planów. Mamy nadzieję, że to nie jest żart.   Mam dla Was bardzo ważne ogłoszenie. Z dniem dzisiejszym, niestety ale kończę karierę i znikam z mediów - ogłosił Pikej. To i tak dość odważne stwierdzenie, zważywszy, że ciężko działalność Kukulskiego nazwać karierą, ale trzymamy za słowo! Poniżej wideo z tą zatrważającą miliony Polaków wiadomością. Zobacz: Znani blogerzy modowi ocenili blog Pikeja Pikej szpanuje markowymi ciuchami na imprezie:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner