Piotr Kraśko wraca do pracy w telewizji?
ONS

Piotr Kraśko wraca do pracy w telewizji? "Może zostać szefem programu informacyjnego..."

Piotr Kraśko wraca do pracy w telewizji?
ONS

Piotr Kraśko być może już wkrótce wróci do pracy - okazuje się bowiem, że według nieoficjalnych informacji portalu wirtualnemedia.pl, Grupa Wirtualna Polska prowadzi rozmowy w sprawie współpracy z dziennikarzem. Piotr Kraśko, który kilka tygodni temu, po 25 latach, pożegnał się z pracą w Telewizji Publicznej, miałby poprowadzić program informacyjny w powstającym właśnie kanale WP1. Wojciech Pawlak, który jest odpowiedzialny za za ofertę programową nowej stacji, nie potwierdził informacji portalu.

W tej chwili nie przewiduję żadnego programu informacyjnego w WP1. Nie mam wiedzy, żeby kanał przyjmował Piotra Kraśkę - powiedział Wojciech Pawlak.

Okazuje się również, że nie tylko Piotr Kraśko ma szansę zostać szefem nowego programu informacyjnego. Dziennikarz jest w gronie kilku kandydatów, którzy brani są pod uwagę przez władze WP1. O tym, czy Piotr Kraśko wróci do pracy w telewizji z pewnością dowiemy się już wkrótce.

 

Chcielibyście żeby Kraśko wrócił do pracy w telewizji?

 

Zobacz także: Po odejściu Piotra Kraśki "Wiadomości" tracą widzów! Zanotowano duży spadek...

 

Piotr Kraśko wróci do pracy w telewizji?

Dziennikarz prowadzi już rozmowy z władzami nowego programu.

Więcej na temat Piotr Kraśko
Przeładuj

Kto pierwszy powiedział "kocham"? Oliwia czy Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Zdradzili, jak wyglądała ta wyjątkowa chwila

zobacz 01:32