Piotr Gąsowski był gościem najnowszego odcinka podcastu "Wojewódzki&Kędzierski" dla Onet.pl. Popularny aktor otworzył się na bardzo prywatne, wręcz intymne tematy, opowiadając m.in. o swoich relacjach z kobietami, kiedy był młodszy. Okazuje się, że w pewnym momencie życia utrzymał kontakt aż z ośmioma na raz:

Reklama

To nie było zaliczanie, to był krąg ośmiu dziewczyn - przyznaje Gąsowski.

Zobaczcie!

Piotr Gąsowski o relacjach z kobietami

Piotr Gąsowski ma za sobą dwa medialne związki - z aktorką Hanną Śleszyńską, z którą ma syna, Jakuba oraz tancerką Anną Głogowską, którą poznał na planie "Tańca z Gwiazdami". Są rodzicami 15-letniej Julii, która z wiekiem jest coraz bardziej podobna do słynnego ojca. Życie uczuciowe Gąsowskiego było jednak bardziej intensywne, niż wszystkim się wydaje, o czym opowiadał w rozmowie z Wojewódzkim i Kędzierskim. W pewnym momencie Kuba wypalił:

[...] Powiedziałeś, że miałeś okres popadnięcia w seksoholizm

Na co Gąsowski odpowiedział szczerze:

Tak, ale wszystkie te kobiety były mi bardzo bliskie. To nie było zaliczanie, to był krąg ośmiu dziewczyn. One nie miały związków, ja nie byłem w związku. To było dawno, byłem młody, nikogo nie krzywdziłem, nikogo nie zdradzałem - tłumaczył Piotr.

TRICOLORS/East News

W rozmowie z dziennikarzami Gąsowski przyznał, że mimo burzliwej przeszłości, uchodzi za porządnego faceta:

Zobacz także

Wbrew pozorom jestem bardzo porządnym człowiekiem. Jak mówi Majka Jeżowska: Gąs, ty jesteś bardzo porządnym człowiekiem, tylko nikt o tym nie wie. [...[ Jestem porządnym facetem, dobrym ojcem - przekonuje aktor.

Jest również negatywnie nastawiony do starszych facetów, którzy podrywają młodsze dziewczyny:

Brzydziłem się zawsze, jak widziałem dziadów w moim wieku, podrywających te młode dziewczyny, hostessy. Tym dziadom wydawało się, że wszystko im wolno, budziło to moje obrzydzenie i niechęć. Powiedziałem sobie, że nigdy w życiu i dlatego nie dam sobie niczego wmówić. Niech jakaś dziewczyna się zgłosi, że ją emablowałem, wykorzystując, że jestem znany...

Paweł Wodzyński/ East News

Piotr Gąsowski ma doskonały kontakt z byłymi, znanymi partnerkami. W dniu swoich 59. urodzin opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z Hanną Śleszyńską oraz Anną Głogowską i napisał:

Dziękuję Wam Drogie Dziewczyny i Mamusie naszych dzieci, Haniu i Aniu za to , że Was mam i Wy macie mnie i, że nasze dzieci mają siebie a my mamy siebie wszyscy nawzajem!!! I, że sobie kibicujemy!

Zobacz także: Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski poprowadzą "Dzień Dobry TVN"? Wymowne słowa aktora

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama