Piotr Gąsowski to zdecydowanie jeden z najbardziej lubianych polskich aktorów i prezenterów. Jak wiadomo, gwiazdor ma za sobą głośne, medialne związki - z Hanną Śleszyńską, z którą doczekał się syna Jakuba oraz z Anną Głogowską, z którą ma córkę Julię. To właśnie młodsza pociecha Piotra Gąsowskiego często pojawia się w mediach społecznościowych, a całkiem niedawno wybrała się ze swoją mamą na ściankę. Julia nie ukrywa, że ciągnie ją do świata show biznesu. Zobaczcie, jak wygląda córka Piotra Gąsowskiego i Anny Głogowskiej!

Reklama

Córka Piotra Gąsowskiego wyrosła na piękną nastolatkę. Julia pójdzie w ślady rodziców?

Piotr Gąsowski i Anna Głogowska poznali się dzięki programowi "Taniec z gwiazdami". Między tą dwójką dość szybko zrodziło się gorące uczucie, a w 2007 roku para doczekała się córki, Julii. I choć związek Piotra Gąsowskiego i Anny Głogowskiej nie przetrwał próby czasu, to jednak po rozstaniu byli partnerzy pozostają ze sobą w dobrych relacjach.

Córka świętującego dziś, 16 kwietnia, swoje 59. urodziny Piotra Gąsowskiego wyrosła na piękną nastolatkę, która może już pochwalić się fantastycznymi sukcesami. Jak się okazało, Julia ma za sobą już pierwsze kroki w świecie dubbingu i nie ukrywa, że ciągnie ją do show biznesu. O swoich sukcesach opowiada jednak z niezwykłą pokorą i skromnością.

- Ciągnie, bardzo nawet. I nawet próbuję w tym kierunku wykonywać jakieś ruchy. Ale nie wiem, czy mam się czym chwalić - mówiła jakiś czas temu w jednym z wywiadów córka Piotra Gąsowskiego i Anny Głogowskiej.

Zobaczcie, jak dziś wygląda córka Piotra Gąsowskiego i Anny Głogowskiej.

Pawel Wodzynski/East News

Zobacz także: Produkcja "Twoja Twarz brzmi znajomo" zabrała głos w sprawie odejścia Piotra Gąsowskiego z programu!

Zobacz także

Anna Głogowska chętnie chwali się zdjęciami ze swoją pociechą na Instagramie. Julia podbija serca fanów swoich rodziców, którzy nie mają wątpliwości, że 15-latka to wykapany tata. Rzeczywiście taka podobna do Piotra Gąsowskiego?

Instagram/annaglogowska_official

Zobacz także: "Twoja twarz brzmi znajomo": Katarzyna Skrzynecka poruszona gestem Piotra Gąsowskiego! "Brak mi słów, muszę ochłonąć"

Reklama

My oczywiście mocno trzymamy kciuki za rozwój kariery Julii i życzymy jej spełnienia wszystkich marzeń! Serdeczne życzenia składamy również Piotrowi Gąsowskiemu, który dziś, 16 kwietnia, świętuje swoje 59. urodziny!

TRICOLORS/East News
Reklama
Reklama
Reklama