Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska, 2014 rok
East News
Newsy

Piosenka Pawła Królikowskiego i jego żony wzrusza do łez. Zobaczcie wyjątkowe wykonanie utworu "Nie tacy sami"

Paweł Królikowski i jego żona we wspólnej piosence "Nie tacy sami". Ten utwór wzruszy Was do łez

Małżeństwo Pawła Królikowskiego i Małgorzaty Ostrowskiej - Królikowskiej trwało prawie 32 lata. Owocami ich miłości jest pięcioro dzieci: Antoni, Marcelina, Jan, Julia oraz Ksawery.  Pomimo tak długiego stażu związku para zawsze darzyła się ogromnym szacunkiem, zaufaniem, a pokazując się publicznie zawsze trzymali się za ręce. Małżeństwo często gościło razem na scenie prezentując nie tylko swoje umiejętności aktorskie, ale także muzyczne. Posłuchajcie jednego z ich najpiękniejszych, wspólnych występów. 

Zobacz także: Małgorzata Ostrowska-Królikowska pożegnała męża! Piękny wpis żony Pawła Królikowskiego

Ostatnie pożegnanie Pawła Królikowskiego. Zapamiętamy jego uśmiech i dobre serce!

Wspólny utwór Pawła Królikowskiego i jego żony wzrusza do łez

Uczucie, które połączyło Pawła Królikowskiego i Małgorzaty Ostrowskiej - Królikowskiej, to prawdziwy dar od losu. Tak piękna i prawdziwa miłość zdarza się naprawdę rzadko. Jak przyznał aktor w jednym z wywiadów w swojej żonie zakochał się od pierwszego wejrzenia. 

- Kiedy zobaczyłem Małgośkę po raz pierwszy, była wiosna, pachniały magnolie. Pomyślałem: To na nią właśnie czekałem. I zacząłem ją podrywać - powiedział Paweł Królikowski w rozmowie z "Galą".

Pawłowi Królikowskiemu skutecznie udało się zdobyć serce Małgorzaty, którą poślubił w 1988 roku. Para była niezwykle zgodnym i kochającym się małżeństwem. To wyjątkowe uczucie było widać także na scenie. Oprócz zdolności aktorskich, para świetnie radziła także sobie w roli... wokalistów. Co więcej, Paweł Królikowski świetnie odnalazł się także w roli twórcy utworów muzycznych. Ten jeden szczególnie przypadł nam do gustu. 

Utwór "Nie tacy sami" Paweł Królikowski śpiewał wspólnie ze swoją żoną, Małgorzatą. Historia wyjątkowej miłości spisana w piosence po prostu wzrusza do łez. Zobaczcie przepiękne wykonanie tego utworu z 2009 roku. Tak szczęśliwego i zakochanego w swojej żonie Pawła Królikowskiego zapamiętamy na zawsze.

Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska - Królikowska przeżyli ze sobą prawie 32 lata.

Paweł Królikowski z żoną, Małgorzatą Ostrowską-Królikowską
East News
 

W ostatnich miesiącach ukochana żona aktora ze wszystkich sił wspierała swojego męża w walce z chorobą. Niestety 27 lutego Paweł Królikowski tę walkę przegrał. Miał 58 lat.

Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska
ONS

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska, 2018 rok
EastNews
Newsy
Małgorzata Ostrowska-Królikowska wyjawiła, jak przeżywa okres żałoby. Poruszające słowa wdowy po Pawle Królikowskim
Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest w żałobie po mężu. Aktorka wyjawiła, jak przeżywa ten trudny czas.

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego, po wielu miesiącach walki z ciężką chorobą. Aktor zostawił piątkę dzieci oraz swoją ukochaną żonę Małgorzatę, która czuwała przy swoim mężu do ostatniej chwili. Teraz na łamach "Faktu" wdowa opowiedziała, jak przeżywa okres żałoby. Padły wzruszające słowa. Zobacz także:  To było ostatnie marzenie Pawła Królikowskiego. Prawie się spełniło... Małgorzata Ostrowska - Królikowska wyjawiła, jak przeżywa okres żałoby po mężu Wiadomość o śmierci Pawła Królikowskiego była dla wszystkich ogromnym szokiem. Chociaż wszyscy wiedzieli, że aktor zmagał się z chorobą i od 20 grudnia 2019 roku przebywał w szpitalu, to jednak każdy głęboko wierzył, że artysta wygra tę walkę. Niestety 27 lutego media obiegła tragiczna wiadomość o śmierci Pawła Królikowskiego. Rodzina, przyjaciela i fani aktora pogrążyli się w żałobie. Dla Małgorzaty Ostrowskiej - Królikowskiej , która przeżyła z mężem 30 lat wspólnego życia, był to ogromny cios.  Aktorka wyjawiła na łamach "Faktu" jak radzi sobie z tą ogromną tragedią. Wdowa opowiedziała, jak spędza okres żałoby.  Trzeba jakoś żyć. Nie mam problemu z organizacją czasu. Nie brakuje nam zajęć domowych. Moje córki chętnie gotują teraz za mnie obiady, grają ze mną w szachy czy planszówki. Z przyjemnością spędzam czas z nimi i synami. Małgorzata Ostrowska - Królikowska miała nadzieję, że wkrótce uda jej się wrócić na plan "Klanu". Niestety  przez panującą pandemię, TVP zawiesiło nagrania do serialu, w którym aktorka gra od przeszło 20 lat. Z tego też względu artystka znalazła sobie inne zajęcie, które pomaga jej odsunąć myśli na bok. Mam też ogródek, który potrzebuje...

 Małgorzata Ostrowska-Królikowska świętuje 18. urodziny córki: "Życie toczy się dalej..."
Instagram
Newsy
Małgorzata Ostrowska-Królikowska świętuje 18. urodziny córki: "Życie toczy się dalej..."

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała na Instagramie wyjątkowe zdjęcie z 18. urodzin jej córki, Marceliny. Marcelina to najmłodsza córka Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego . Trudno uwierzyć, że Marcelina jest już pełnoletnia! Wszyscy pamiętamy jeszcze jak była taka maleńka  Marcelina i Magnolcia skończyły 18 lat ... dorosłość??? Magnolcia kwitnąca zawsze będzie zapowiadała nowy początek, a Marcelina zawsze będzie nasza małą Cyśką❤️❤️życie toczy się dalej.... - napisała Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Zobacz także:  Jak Małgorzata Ostrowska-Królikowska radzi sobie po śmierci Pawła Królikowskiego? Na jej twarzy znów pojawił się uśmiech! To zdjęcie, którym z fanami podzieliła się Małgorzata Ostrowska-Królikowska.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Małgorzata Królikowska (@malgorzata_ok) Maj 1, 2020 o 12:34 PDT Zobacz także:  Antoni Królikowski wspomina ojca w wyjątkowy sposób. "Tata, najlepszy bajerant" Paweł Królikowski był ojcem Antoniego, Julii, Marceliny, Ksawerego i Jana, doczekał również jednego wnuka, Józefa. Na zdjęciu widzicie jak Marcelina (oznaczona czerwonym okręgiem) wyglądała jeszcze kilkanaście lat temu. Marcelina Królikowska jest już dorosła! Wyrosła na piękną kobietę. Marcelina Królikowska kocha fotografię. Swoimi pracami dzieli się m.in. na Instagramie. Jej modelką była np. jej siostra Julka...

Antoni Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska na pogrzebie Pawła Królikowskiego
East News
Newsy
Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Antoni Królikowski żegnają ukochanego męża i tatę
Małgorzata Ostrowska-Królikowska żegna męża, Pawła Królikowskiego. Paweł Królikowski nie żyje. Pogrzeb Pawła Królikowskiego.

Pawku, najlepsza podroży mojego życia, w kontakcie - tak Małgorzata Ostrowska-Królikowska napisała tuż po śmierci swojego męża, Pawła Królikowskiego. Dziś w Warszawie odbywa się ceremonia pogrzebowa aktora, który zmarł w wieku 58 lat w wyniku ciężkiej choroby neurologicznej. Małgorzacie Ostrowskiej-Królikowskiej towarzyszyli najbliżsi.  Małgorzata Ostrowska-Królikowska żegna męża W tym roku obchodziliby już 32. rocznicę ślubu. Małgorzata i Paweł poznali się w czasach, kiedy aktor zdawał egzaminy do szkoły aktorskiej. Byli bardzo młodzi - ona miała 18 lat, on - 21 lat. Wiedzieli jednak, że to miłość od pierwszego wejrzenia: Kiedy zobaczyłem Małgośkę po raz pierwszy, była wiosna, pachniały magnolie. Pomyślałem: To na nią właśnie czekałem. I zacząłem ją podrywać - mówił Paweł Królikowski w wywiadzie dla "Gali". Aktor musiał mocno starać się o względu Małgosi: Pamiętam wszystkie randki z moją żoną. (...) Ja przystojny nie byłem i musiałem zabiegać o tę pierwszą randkę wielokrotnie. A jak już się spotkaliśmy, to mi się wydawało, że to randka, a tak naprawdę ta pierwsza właściwa była dopiero po jakimś czasie - zdradził w "Fakcie" jakiś czas temu. Paweł i Małgorzata doczekali się piątki dzieci - Antka, Jana, Ksawerego oraz Julii i Marceliny.  Antek i Julia poszli w ślady rodziców i zostali aktorami. Rok temu Królikowscy doczekali się pierwszego wnuka - Józefa (syna Jana i Joanny Jarmołowicz, aktorki). Zobacz także:   Taka miłość się nie zdarza! Historia miłości Pawła Królikowskiego i Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Antoni Królikowski na pogrzebie Pawła Królikowskiego.   ...

Nasze akcje
witamina-c-neauvia
Newsy

Odkryj niezwykłą moc witaminy C w pielęgnacji skóry!

Partner
bmw-m-sport-seria2-gran-coupe
Newsy

Poczuj prawdziwą przyjemność z jazdy dzięki nowemu BMW serii 2 Gran Coupé!

Partner
Cashmere Make Up fluid rozświetlający
Newsy

Nowy fluid rozświetlający marki Cashmere to hit tej wiosny!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner