Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska, 2018 rok
EastNews
Newsy

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pożegnała męża! Piękny wpis żony Pawła Królikowskiego

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pożegnała męża na Instagramie. Piękny wpis aktorki na temat Pawła Królikowskiego

Paweł Królikowski nie żyje. Znany aktor zmarł nad ranem w czwartek 27 lutego. Miał 58 lat. Paweł Królikowski zmagał się z chorobą neurologiczną już od wielu lat. Cztery lata temu wycięto mu tętniaka mózgu, jednak niestety to nie wystarczyło. Ze względu na zły stan zdrowia Królikowski musiał zrezygnować z zasiadania w jury w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".  Aktor trafił do szpitala tuż przed Bożym Narodzeniem, w piątek 20 grudnia. Od tego czasu nie opuścił szpitala. 

Paweł jest w dobrej formie. Niestety, zostanie jeszcze w szpitalu, wkradła się jakaś infekcja" - mówiła wówczas żona Pawła Królikowskiego, Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Niestety stan aktora już się nie poprawił... Małgorzata Ostrowska-Królikowska pożegnała męża właśnie w pięknym wpisie, który opublikowała na Instagramie. 

Antoni Królikowski i Paweł Królikowski... rywalizują ze sobą! Który okazał się lepszy?

Żona Pawła Królikowskiego żegna go na Instagramie

Małgorzata Ostrowska-Królikowska postanowiła zabrać głos w tym trudnym dla niej momencie. Aktorka opublikowała poruszające zdjęcie, pod którym pojawił się równie wzruszający wpis. 

Pawku, najlepsza podroży mojego życia 🕯w kontakcie❤️ - czytamy we wpisie. 

Pawła Królikowskiego na Instagramie pożegnał również jego najstarszy syn, Antoni.

Dzisiaj, po wielu miesiącach walki z chorobą, odszedł Paweł Królikowski. Nasz ukochany Tata i Mąż. Zawsze będziesz w naszych sercach❤️ Do zobaczenia Tato🐰🖤 - napisał Antek Królikowski.

Zobacz także: Antek Królikowski opublikował zdjęcie z tatą Pawłem Królikowskim. Chwyta za serce!

Paweł i Małgorzata przeżyli razem ponad 32 lata. Aktorka wspierała swojego męża do samego końca...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pawku, najlepsza podroży mojego życia 🕯w kontakcie❤️

Post udostępniony przez Małgorzatakrólikowska (@malgorzata_ok)

Paweł Królikowski miał 58 lat

Paweł Królikowski nie żyje
East News

Jego żona Małgorzata Ostrowska-Królikowska pożegnała męża pięknym wpisem na Instagramie. Jeszcze niedawno - na początku stycznia - zapewniała, że stan jej męża się poprawi: Paweł jest w dobrej formie. Niestety, zostanie jeszcze w szpitalu, bo wkradła się jakaś infekcja. To się zdarza. Konsultuję wszystko na bieżąco z lekarzem. Niestety stan Królikowskiego się nie poprawił...

malgorzata_ostrowska_krolikowska_pawel_krolikowski
EastNews

Wszyscy wierzyli do końca, że stan Pawła Królikowskiego się poprawi. W trudnych chwilach wspierała go m.in. koleżanka z "Rancza", Ilona Ostrowska

Ilona Ostrowska, Paweł Królikowski, Ranczo
ONS

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Paweł Królikowski komentuje zmiany jury w TTBZ
ONS
Newsy
Paweł Królikowski nie jest zachwycony pojawieniem się Kacpra Kuszewskiego w TTBZ? "Jesteśmy niechętni zmianon w jury"

  Paweł Królikowski skomentował zmiany  w jury w  "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Kilka tygodni temu dowiedzieliśmy się, że z programem pożegnał się Bartek Kasprzykowski, a jego miejsce zajął zwycięzca ósmej edycji show Polsatu. W dziewiątej odsłonie programu uczestników będą więc oceniać Paweł Królikowski, Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Walewska i nowy juror, Kapcer Kuszewski. A jak zmiany w programie ocenia Paweł Królikowski? Aktor w rozmowie z Party.pl skomentował udział nowego jurora w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Jak? Posłuchajcie sami!   Zobacz także:  Młynarczyk, Lato, Miko... Wiemy, kto wystąpi w 9. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Będziesz zaskoczony wszystkimi nazwiskami!   Paweł Królikowski skomentował zmiany w TTBZ.

Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska, 2014 rok
East News
Newsy
Żona Pawła Królikowskiego była przy nim do końca. Troskliwie opiekowała się mężem w ostatnich chwilach
Małgorzata Ostrowska-Królikowska czule opiekowała się swoim mężem do samego końca.

Śmierć Pawła Królikowskiego wstrząsnęła całym światem polskiej kultury. Po długiej walce z chorobą i dwóch miesiącach hospitalizacji aktor zmarł w wieku 58 lat. Do samego końca czuwała przy nim ukochana żona, Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Aktorka troskliwie zajmowała się mężem i niechętnie informowała media o tym, co dzieje się z jej ukochanym. Do końca walczyła o jego prywatność i powrót do zdrowia. Niestety, 27 lutego wszystkie nadzieje zgasły... Zobacz także:  Paweł Królikowski nie żyje. Był kochającym ojcem piątki dzieci i troskliwym mężem Małgorzata Ostrowska-Królikowska do ostatnich chwil czuwała przy mężu Wiadomość o tym, że Paweł Królikowski trafił do szpitala, pojawiła się w mediach 20 grudnia 2019 roku. Wtedy jednak jeszcze nic nie zwiastowało najgorszego. Wszyscy mieli nadzieję, że to tylko chwilowe pogorszenie stanu zdrowia i za chwilę artysta wróci do swoich obowiązków. Jednak hospitalizacja Pawła Królikowskiego przeciągała się. Wtedy też Małgorzata Ostrowska-Królikowska wyjawiła "Faktowi", że wkradła się infekcja i z tego powodu jej mąż musi pozostać jeszcze w szpitalu. Paweł jest w dobrej formie. Niestety, zostanie jeszcze w szpitalu, bo wkradła się jakaś infekcja. To się zdarza. Konsultuję wszystko na bieżąco z lekarzem - powiedziała Małgorzata Ostrowska-Królikowska w rozmowie z "Faktem".  Te słowa dały nadzieję mediom i fanom na to, że będzie już tylko lepiej. Niepokojący był fakt, że Paweł Królikowski przez kolejne tygodnie nie wychodził ze szpitala, a informacje o jego polepszającym się stanie zdrowia nie pojawiały się. Wiadomo było jednak, że kochająca żona artysty bardzo troszczy się o męża i stara się mu pomóc ze wszystkich sił. Regularnie odwiedzała go w...

Paweł Królikowski
EastNews
Newsy
Antek Królikowski opublikował zdjęcie z tatą Pawłem Królikowskim. Chwyta za serce!

Paweł Królikowski  przed Wigilią trafił do jednego z warszawskich szpitali, na oddział neurochirurgii . Jego stan był poważny. Przypomnijmy, że zdrowotne kłopoty aktora zaczęły się w 2015 roku - wtedy miał operację tętniaka mózgu. Kilka miesięcy temu Paweł Królikowski ponownie trafił do szpitala. We wrześniu  2019 roku przyznał widzom programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, że uratowano mu tam życie. Zobacz także:  Ilona Ostrowska wspiera Pawła Królikowskiego. Gwiazda "Rancza" opublikowała wzruszający wpis! Jak teraz czuje się Paweł Królikowski? Wszystko wskazuje na to, że coraz lepiej. A dowodem na to może być zdjęcie opublikowane przez syna aktora, Antoniego Królikowskiego. Na zdjęciu widzimy ojca z synem - Antoni i Paweł trzymają ogromną ramę i szeroko się uśmiechają. Sami zobaczcie!         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Antoni Królikowski (@antek.krolikowski) Sty 10, 2020 o 9:12 PST Zdrowia dla taty i powodzonka dla Ciebie w Nowym Roku, a przede wszystkim zdrowia! Zdrówka tacie życzę! Dużo zdrówka dla twojego taty i dużo siły - piszą fani na Instagramie. My również dołączamy się do tych życzeń! Przypomnijmy, że kilka dni temu stan zdrowia Pawła Królikowskiego pierwszy raz skomentowała jego żona Małgorzata Ostrowska-Królikowska . Powiedziała wówczas w rozmowie z "Faktem": Paweł jest w dobrej formie. Niestety, zostanie jeszcze w szpitalu, bo wkradła się jakaś infekcja. To się zdarza. Konsultuję wszystko na bieżąco...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner