Nowy teledysk Mikołaja Krawczyka
YouTube
Newsy

Krawczyk nagrał piosenkę o miłości do Włodarczyk. Klip nakręcił na złomowisku

Nowy zawód Mikołaja

Mikołaj Krawczyk jest znany głównie z roli w "Pierwszej Miłości". Grywał też w innych produkcjach, ale to właśnie serial Polsatu i kontrowersje związane z jego rozstaniem z Anetą Zając przyniosły aktorowi zainteresowanie mediów, z którego jest rzadko zadowolony. Ostatnio wraz z ukochaną Agnieszką Włodarczyk, zaangażował się w pomoc bezdomnym psom. Przypomnijmy: Włodarczyk i Krawczyk opowiedzieli o swojej nowej miłości

Teraz celebryta wpadł na nowy pomysł. Od jakiegoś czasu zapowiadał rozkręcenie swojej kariery muzycznej i w końcu dotrzymał słowa. W sieci pojawił się fragment utworu Krawczyka, a także pierwsze kadry z teledysku, który nagrał do "Wykochaj mnie na śmierć". Tytuł brzmi obiecująco, szczególnie w kontekście nieustannej wrzawy medialnej wokół związku Mikołaja z Agnieszką. No wcielenie aktora ma być bardzo rockowe, buntownicze i zdecydowane. Teledysk do utworu powstał... na złomowisku.
 

"Wykochaj mnie na śmierć", rockowy numer na złomowisku - to będzie coś. Kawałek jest o takiej miłości bezkompromisowej, o takiej miłości do samego końca - opisywał singiel w "Co za tydzień" Krawczyk.


Poniżej pierwsza próbka twórczości Krawczyka. Zrobi karierę jako rockmen?

Zobacz: Krawczyk walczy o dzieci z Zając. Wytoczył najcięższe działa


Mikołaj Krawczyk, Agnieszka Włodarczyk i Aneta Zając na jednej imprezie:

Nowy teledysk Mikołaja Krawczyka
YouTube
Newsy
Krawczyk nakręcił teledysk w schronisku. Pojawiła się w nim Włodarczyk [WIDEO]
Hit czy kit?

Mikołaj Krawczyk zdobył sławę jako aktor, ale od dłuższego czasu stara się zaistnieć na polskiej scenie muzycznej wraz ze swoim zespołem Rockoholic. Wielkim zainteresowaniem cieszył się teledysk "Wykochaj mnie na śmierć", który powstał na złomowisku. Przypomnijmy:  Krawczyk nagrał piosenkę o miłości do Włodarczyk. Klip nakręcił na złomowisku Aktor idzie za ciosem. Wczoraj swoją premierą miał kolejny klip, tym razem do piosenki "Teraz Ty". Obraz powstał m.in. w schronisku dla zwierząt. W kilku ujęciach możemy zobaczyć jak Mikołaj wraz z Agnieszką Włodarczyk wyprowadzają psy na spacer. Piosenka utrzymała jest w pop-rockowym klimacie, a refren szybko wpada w ucho.  Ma szansę stać się hitem? Zobacz:  Krawczyk przerywa milczenie w sprawie dzieci: To trudna sytuacja, chciałbym...     Mikołaj Krawczyk i Agnieszka Włodarczyk na Festiwalu w Międzyzdrojach:

Agnieszka Włodarczyk zachwycona teledyskiem Mikołaja Krawczyka
ONS
Newsy
Piosenka Krawczyka dla Włodarczyk to odrzut innego wokalisty!
Nie uwierzycie kto wcześniej go zaśpiewał

Kilka dni temu w internecie pojawił się nowy utwór Mikołaja Krawczyka "Wykochaj mnie na śmierć". Aktor, który do tej pory śpiew traktował jako hobby, postanowił przekazać w muzyce jak wielka jest jego miłość do Agnieszki Włodarczyk . Specjalnie dla niej nagrał nawet klip na złomowisku, którym ta miała być zachwycona. Przypomnijmy: Włodarczyk zobaczyła teledysk Krawczyka. Jak zareagowała? Wczoraj wieczorem na profilu Michała Szpaka , znanego głównie dzięki udziałowi w "X-Factor" i charakterystycznej urodzie, pojawił się wpis sugerujący, że piosenka o wielkiej miłości jest... jego utworem, który w pierwszej selekcji odrzucił. Teraz postanowił poinformować swoich fanów o tym fakcie.   Ze względu na to że kawałek pojawił się w sieci i ja wstawiam swoją wersję która była pierwowzorem. Niestety nie przeszła selekcji pierwszego demo ale dzisiaj mogę zaprezentować ją jako Cover już wypuszczonej piosenki w sieci interenetów… Wykochaj mnie na śmierć by Me -  czytamy na profilu Szpaka.   Wersja Mikołaja dostępna jest tutaj . Pamiętajcie, że w razie gdybyście chcieli ją skomentować, to nie macie takiej możliwości, ponieważ ta opcja została przez Krawczyka zablokowana. Zobacz: Szpak zdradza kulisy pracy z Sablewską Krawczyk i Włodarczyk w programie śniadaniowym:

Mikołaj Krawczyk i bójka z paparazzi
ONS
Newsy
Nagrano bójkę gwiazdora z paparazzi. Internauci: To Mikołaj Krawczyk? [WIDEO]
Zrobiło się naprawdę gorąco

Kontakty Mikołaja Krawczyka z mediami ciężko nazwać przyjaznymi. Aktor wielokrotnie rościł pretensje w stosunku do gazet i portali internetowych, które rozpisywały się o jego życiu prywatnym, zarzucając liczne kłamstwa. Niektóre sprawy doczekały się nawet swojego finału w sądzie. Ostatnio jednak Krawczyk próbuje nieco ocieplić wizerunek. Przypomnijmy: Krawczyk i Włodarczyk opowiedzieli w telewizji o nowej miłości O niezbyt przyjaznych stosunkach między aktorem a fotoreporterami być może dowiemy się więcej z najnowszej serii dokumentalnej "project [rec]: paparazzi", który ma przedstawiać kulisy pracy polskich paparazzi. Premiera ma się odbyć za kilka miesięcy, a w sieci pojawiły się już krótkie zajawki. W jednej z nich możemy zobaczyć bójkę celebryty z fotoreporterem - twarz gwiazdora jest zamazana, ale internauci szybko pokusili się o identyfikację. Ich zdaniem ma chodzić właśnie o Mikołaja Krawczyka. Trailer "project [rec]: paparazzi" poniżej. Rozpoznajecie niektórych bohaterów? Zobacz: Krawczyk nagrał piosenkę o miłości do Włodarczyk. Klip nakręcił na złomowisku Mikołaj Krawczyk z Agnieszką Włodarczyk i Aneta Zając na jednej imprezie:

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner