Jurorzy na planie The Voice of Poland
Jan Bogacz / TVP
Newsy

Pierwszy finałowy odcinek "The Voice of Poland" za nami! Kto odpadł z programu?

Pierwszy z trzech finałowych odcinków jedenastej edycji "The Voice of Poland" już za nami! Kto zachwycił swoim głosem i przeszedł do następnego etapu programu?

Pierwszy z trzech finałowych odcinków jedenastej edycji "The Voice of Poland" już za nami! Kto zachwycił swoim głosem i przeszedł do następnego etapu programu? Z kim musieliśmy się dziś pożegnać? Niestety, z muzycznego talent-show odpadły aż cztery osoby! 

Doda zawsze marzyła o "The Voice of Poland", a jurorką została Lanberry! Od razu zareagowała

Kto musiał pożegnać się z programem?

W związku z pandemią koronawirusa i wprowadzonymi w naszym kraju obostrzeniami władze TVP już kilka dni temu poinformowały, że w "The Voice of Poland" zaszły spore zmiany. Okazało się wówczas, że trzy finałowe odcinki zostaną nagrane wcześniej i bez udziału publiczności. 

Występy finalistów będą punktowane przez czwórkę trenerów. Po zakończeniu występów każdy trener powie, komu przydzielił maksymalną liczbę punktów. Jako ostatni głos zabierze trener danego teamu informując, którego uczestnika zabierze ze sobą do następnego odcinka. Kolejne dwie osoby z zespołu, które uzyskają najwyższe miejsca w rankingu, ponownie zaśpiewają na scenie w następnym finałowym odcinku programu. W przypadku remisu, o awansie uczestnika zadecydują punkty przyznane przez trenera drużyny. Zasada ta będzie obowiązywała przez trzy odcinki finałowe. Nad głosowaniem trenerów czuwać będzie notariusz- informowało TVP. 

Dziś (14 listopada) widzowie mogli zobaczyć pierwszy finał "The Voice of Poland". Jak już wiemy, w programie zabrakło Michała Matuszewskiego, który zaraził się koronawirusem- Michała zastąpiła Martyna Zygadło. W dzisiejszym odcinku wystąpili: 

- z drużyny Urszuli Dudziak: Jędrzej Skiba, Martyna Zygadło, Anna Malek i Sylwia Wysocka 
- z drużyny Edyty Górniak: Anna Gąsienica-Byrcyn, Marta Bielawska, Anna Nadkierniczna oraz Ignacy Błażejowski
- z drużyny Michała Szpaka:  Mikołaj Macioszczyk, Krystian Ochman, Wojciech Lechończak i Mateusz Psonak 
- z drużyny Tomsona i Barona:  Natalia Szczypuła, Michał Bober, Adam Kalinowski a także Bartosz Utracki.

Niestety, decyzją trenerów z programem pożegnały się cztery osoby, po jednej z każdej drużyny. Z programu odpadli: Wojciech Lechończach z drużyny Michała Szpaka,  Anna Malek z drużyny Urszuli Dudziak, Michał Bober z drużyny Tomsona i Barona oraz Marta Bielawska z drużyny Edyty Górniak. 

Zobacz także: Zmiany w finałowych odcinkach "The Voice of Poland"! Wszystko przez pandemię koronawirusa. Co z głosowaniem widzów?

Z drużyny Michała Szpaka odpadł Wojciech Lechończak (pierwszy z prawej).

Drużyna Michała Szpaka w finale The Voice of Poland
Jan Bogacz / TVP

Z drużyny Edyty Górniak odpadła Marta Bielawska (pierwsza z lewej).

Drużyna Edyty Górniak w finale The Voice of Poland
Jan Bogacz / TVP

Z drużyny Urszuli Dudziak odpadła Anna Malek (pierwsza z lewej).

Drużyna Urszuli Dudziak w finale The Voice of Poland
Jan Bogacz / TVP

Z drużyny Tomsona i Barona odpadł Michał Bober (drugi od lewej).

Drużyna Tomsona i Barona w finale The Voice of Poland
Jan Bogacz / TVP

Zobacz także
The Voice of Poland - relacja z odcinka

Fani źli na jurorów "The Voice of Poland"! Wnuczka Grażyny Szapołowskiej odrzucona! 

Maciej Musiał i Adam Zdrójkowski w The Voice of Poland

Zmiana w "The Voice of Poland"! W nowym odcinku zabraknie Musiała i Zdrójkowskiego! Dlaczego?

 

Michał Szpak i Edyta Górniak w programie The Voice of Poland
Jan Bogacz / TVP
Newsy
Spięcie między Edytą Górniak a Michałem Szpakiem na planie "The Voice of Poland"! "Jednak nie ugryzę się w język" WIDEO
Między Edytą Górniak a Michałem Szpakiem zrobiło się nerwowo! Już w najbliższym odcinku "The Voice of Poland" będziemy świadkami wymiany zdań między jurorami.

Między Edytą Górniak a Michałem Szpakiem zrobiło się nerwowo! Już w najbliższym odcinku "The Voice of Poland" będziemy świadkami wymiany zdań między jurorami. Co wydarzyło się na planie hitowego talent-show Telewizyjnej Dwójki? Podczas oceniania jednego z uczestników programu Michał Szpak powiedział coś, co nie spodobało się Edycie Górniak. Wokalistka postanowiła stanowczo zareagować, kiedy Michał nazwał ją: "Edzia".  Jednak nie ugryzę się w język. Nie jestem Edzia - Edyta Górniak przerwała wypowiedź Michała Szpaka.  Jak mam do ciebie mówić? - zapytał zaskoczony juror. Edyta Górniak powiedziała Michałowi Szpakowi, jak ma się do niej zwracać, ale chyba nie spodziewała się takiej reakcji...  Musicie zobaczyć TO nagranie! Zobaczcie fragment nowego odcinka "The Voice of Poland"! Zobacz także:   Fani źli na jurorów "The Voice of Poland"! Wnuczka Grażyny Szapołowskiej odrzucona!  Edyta Górniak zwróciła uwagę Michałowi Szpakowi. 

Jurorzy w finale The Voice of Poland
Jan Bogacz / TVP
Newsy
Drugi finałowy odcinek 11. edycji "The Voice of Poland" za nami! Kto odpadł z programu? 
Drugi finałowy odcinek 11. edycji "The Voice of Poland" za nami! Kto odpadł z programu? 

Drugi finałowy odcinek jedenastej edycji "The Voice of Poland" już za nami! Niestety, dziś wieczorem dowiedzieliśmy się, kto musiał pożegnać się z programem. Z muzycznego talent-show odpadły aż cztery osoby, po jednej z każdej drużyny. Kogo zobaczymy w kolejnym odcinku? Sprawdźcie! Finał "The Voice of Poland" Dokładnie 10 listopada br. władze TVP przekazały, że w związku z pandemią koronawirusa i wprowadzonymi obostrzeniami finałowe odcinki "The Voice of Poland" zostaną nagrane wcześniej i bez udziału publiczności. Okazało się wówczas, że tym razem to jurorzy, a nie widzowie, zdecydują, kto powinien przejść do następnych etapów show.  Występy finalistów będą punktowane przez czwórkę trenerów. Po zakończeniu występów każdy trener powie, komu przydzielił maksymalną liczbę punktów. Jako ostatni głos zabierze trener danego teamu informując, którego uczestnika zabierze ze sobą do następnego odcinka. Kolejne dwie osoby z zespołu, które uzyskają najwyższe miejsca w rankingu, ponownie zaśpiewają na scenie w następnym finałowym odcinku programu. W przypadku remisu, o awansie uczestnika zadecydują punkty przyznane przez trenera drużyny. Zasada ta będzie obowiązywała przez trzy odcinki finałowe. Nad głosowaniem trenerów czuwać będzie notariusz- informowało TVP.  Tydzień temu mogliśmy zobaczyć pierwszy finałowy odcinek 11. edycji "The Voice of Poland". Z programu odpadli wówczas : Wojciech Lechończach z drużyny Michała Szpaka,  Sylwia Wysocka z drużyny Urszuli Dudziak, Michał Bober z drużyny Tomsona i Barona oraz Marta Bielawska z drużyny Edyty Górniak.  Dziś, w drugim finałowym odcinku "The Voice of Poland" o przejście do kolejnego etapu walczyli:  - z drużyny Urszuli Dudziak -...

Michał Szpak w The Voice of Poland
Jan Bogacz / TVP
Newsy
Michał Szpak przyćmił wszystkich w finale "The Voice of Poland"? Musicie zobaczyć jego buty! 
Michał Szpak znów zachwycił swoją stylizacją! W pierwszym z trzech finałowych odcinków jedenastej edycji "The Voice of Poland".

Michał Szpak znów zachwycił swoją stylizacją! W pierwszym z trzech finałowych odcinków jedenastej edycji "The Voice of Poland" Michał Szpak po raz kolejny udowodnił, że uwielbia bawić się modą i nie boi się odważnych kreacji i oryginalnych dodatków. Jego buty to prawdziwy modowy hit, ale nie każdy ma odwagę je założyć. Zobaczcie sami! Michał Szpak w "The Voice of Poland" Pierwszy z trzech finałowych odcinków najnowszej edycji "The Voice of Poland" już za nami. W programie zaprezentowało się po czterech uczestników z każdej drużyny. Każdy trener musiał pożegnać się z jedną osobą, więc w minioną soboę pożegnaliśmy łącznie czterech uczestników. Decyzją trenerów z programem pożegnały się cztery osoby, po jednej z każdej drużyny. Z programu odpadli: Wojciech Lechończach z drużyny Michała Szpaka,    Anna Malek z drużyny Urszuli Dudziak, Michał Bober z drużyny Tomsona i Barona oraz Marta Bielawska z drużyny Edyty Górniak.  Występy początkujących muzyków przyniosły ogromne emocje, ale my patrzymy dziś tylko na zdjęcia Michała Szpaka! Artysta w muzycznym talent-show pokazał się w czarnej, obcisłej bluzce z gorstetem, którą połączył z jeansami "dzwonami". Look Michała uzupełniła biżuteria, okulary i oryginalne, beżowe buty z widocznymi wycięciami na palce. Zobaczcie sami, jak Michał Szpak prezentował się w "The Voice of Poland"! Podoba się Wam look artysty? Zobacz także:  Michał Szpak na nagraniu sprzed lat!  13-letni wokalista udzielił telewizyjnego wywiadu. Ale słodziak! Michał Szpak zachwycił swoim wygląde w "The Voice of Poland". Spójrzcie tylko na buty artysty!  

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik