Kim Kardashian i Kanye West z dziećmi Kim Kardashian, Chicago West North West, Kim Kardashian Kanye West, Saint West, North West vvKanye West, Saint West, North West
Kim Kardashian i Kanye West z dziećmi
Instagram
Piękna jest!
1/5
Kim Kardashian i Kanye West z dziećmi
Instagram

 

Jest pierwsze zdjęcie Chicago West! Trzecie dziecko Kim Kardashian i Kanye Westa przyszło na świat w połowie stycznia 2018 roku dzięki pomocy surogatki. Do tej pory, celebrytka i raper nie zdecydowali się, by pokazać twarz córeczki Chicago publicznie. Dziewczynkę mogliśmy zobaczyć jedynie na niewyraźnym filmiku Kylie Jenner. Teraz Chicago oficjalnie zadebiutowała na Instagramie. Dziewczynka jest prześliczna!

 

Zobacz też: Księżna Kate, Dakota Johnson, Kim Kardashian... Co ty tak naprawdę wiesz o zagranicznych gwiazdach? WIELKI QUIZ WIEDZY!

 

Zobaczcie zdjęcie na następnej stronie!

 

Polecamy: Trzecie dziecko Kim Kardashian urodzi surogatka. Dramatyczne wyznanie celebrytki: "Była jedyną szansą"

2/5
Kim Kardashian, Chicago West
Instagram/Kim Kardashian

 

Chicago West właśnie stała się osobą publiczną. Kim Kardashian zdecydowała się na pokazanie twarzy córki na Instagramie. Pokazała zdjęcie z nałożonym filtrem, który jednak nie przeszkadza zauważyć, że Chicago West jest prześliczna.

- Baby Chicago - napisała Kim Kardashian.

Fani są zachwyceni pierwszą fotką małej Chicago. W komentarzach natychmiast posypały się komentarze z komplementami.

3/5
North West, Kim Kardashian
East News

Chicago West jest trzecim dzieckiem Kim Kardashian i Kanye Westa. Para wychowuje już 5-letnią córeczkę North oraz 2-letniego syna Sainta, które przyszły na świat w sposób naturalny. W przypadku trzeciego dziecka, para była zmuszona skorzystać z pomocy surogatki.

4/5
Kanye West, Saint West, North West
East News

Fani pary z niecierpliwością czekali najpierw na ogłoszenie imienia trzeciego dziecka. Druga córka Kim Kardashian i Kanye Westa otrzymała oryginalne imię Chicago, które prawdopodobnie jest wyrazem hołdu rapera wobec miasta, w którym się wychował.

5/5
vvKanye West, Saint West, North West
East News

Myślicie, że Kim i Kanye zdecydują się na więcej dzieci?

Więcej na temat Kim Kardashian dzieci gwiazd