Quiz o zagranicznych gwiazdach
ONS.pl
Newsy

Księżna Kate, Dakota Johnson, Kim Kardashian... Co ty tak naprawdę wiesz o zagranicznych gwiazdach? WIELKI QUIZ WIEDZY!

To nie takie proste!

Kiedy księżna Kate urodziła swoje pierwsze dziecko? Ile centymetrów wzrostu ma Kim Kardashian? Czy Dakota Johnson naprawdę nie lubi się z Jamiem Dornanem?

 

Sprawdź się w naszym quizie o zagranicznych gwiazdach! Czas... Start! 

 

Więcej: Dakota Johnson szczerze o relacji z Jamiem Dornanem

Dakota Johnson
ONS
Newsy
Sprawdź, jak dużo wiesz o Dakocie Johnson z "50 twarzy Greya" QUIZ

Dakota Johnson jest obecnie jedną z najsłynniejszych światowych gwiazd! A wszystko za sprawą roli w hitowej ekranizacji powieści "Pięćdziesiąt twarzy Greya", która przyniosła aktorce sławę i pieniądze. Powstał prawdziwy kult Dakoty Johnson! Również należysz do grona fanów gwiazdy? Udowodnij, jak dużo wiesz o swojej idolce!

 

Zobacz też: Sprawdź, jak dużo wiesz o związku Any i Christiana! QUIZ z filmów "50 twarzy Greya" i "Ciemniejsza strona Greya"

 

Sprawdź się w naszym quizie!

 

Polecamy: 7 rzeczy, których na pewno NIE wiecie o "50 twarzach Greya" i "Ciemniejszej stronie Greya"

Dakota Johnson jest obecnie jedną z najsłynniejszych światowych gwiazd! A wszystko za sprawą roli w hitowej ekranizacji powieści "Pięćdziesiąt twarzy Greya", która przyniosła aktorce sławę i pieniądze. Powstał prawdziwy kult Dakoty Johnson ! Również należysz do grona fanów gwiazdy? Udowodnij, jak dużo wiesz o swojej idolce!   Zobacz też:  Sprawdź, jak dużo wiesz o związku Any i Christiana! QUIZ z filmów "50 twarzy Greya" i "Ciemniejsza strona Greya"   Sprawdź się w naszym quizie!   Polecamy:  7 rzeczy, których na pewno NIE wiecie o "50 twarzach Greya" i "Ciemniejszej stronie Greya"

Przyjaciółki plakat serialu
Polsat
Seriale
Którą "Przyjaciółką" jest twoja... przyjaciółka?! Zrób nasz psychotest i poznaj prawdę!

Jeśli jesteś fanką serialu "Przyjaciółki", to już z pewnością wiesz, którą bohaterkę - Ingę (Małgorzata Socha), Zuzę (Anita Sokołowska), Patrycję (Joanna Liszowska) czy może Ankę (Magda Stużyńska) przypominasz lub czy nadawałabyś się na piątą przyjaciółkę. Nie wiesz jednak jeszcze, którą "Przyjaciółkę" przypomina twoja... przyjaciółka! Koniecznie zrób nasz psychotest i poznaj prawdę!

 

Zobacz też: 

 

Jeśli jesteś fanką serialu " Przyjaciółki ", to już z pewnością wiesz, którą bohaterkę - Ingę (Małgorzata Socha), Zuzę (Anita Sokołowska), Patrycję (Joanna Liszowska) czy może Ankę (Magda Stużyńska) przypominas z lub czy nadawałabyś się na piątą przyjaciółkę . Nie wiesz jednak jeszcze, którą "Przyjaciółkę" przypomina twoja... przyjaciółka! Koniecznie zrób nasz psychotest i poznaj prawdę!   Zobacz też:    Naprawdę trudny quiz z "Przyjaciółek"! Sprawdź, jak uważnie oglądałeś wszystkie sezony! Którą parę z "Przyjaciółek" tworzysz ze swoim facetem? Zrób psychotest i przekonaj się, jak wygląda wasz związek ;) Który facet z "Przyjaciółek" najbardziej do Ciebie pasuje? Rozwiąż nasz PSYCHOTEST! Do której z "Przyjaciółek" jesteś najbardziej podobna? PSYCHOTEST Którym bohaterem "Przyjaciółek" jesteś? Dorotką, Pawłem, a może Dagmarem? PSYCHOTEST Kto to powiedział? Sprawdź, czy wiesz do kogo należą te cytaty z "Przyjaciółek". To naprawdę trudny quiz!

Którą sensacją show-biznesu jesteś?
Instagram
Newsy
Którą sensacją show-biznesu jesteś? Bliżej ci do Anelli, zombie Angeliny, Kingi z "Jaka to melodia?" czy może sióstr Godlewskich?

Ostatnie tygodnie w show-biznesie były niezwykle intensywne, a na horyzoncie pojawiło się wiele nowych ambitnych celebrytek! O karierze marzy Anella, czyli polska żywa Barbie, śpiewające siostry Godlewskie, czyli Małgorzata i Esmeralda, a nawet Kinga, płacząca uczestniczka show "Jaka to melodia?", która jest teraz niezwykle aktywna na Instagramie. Poza granicami naszego kraju emocje budzi za to zombie Angelina, dziewczyna, która ma na swoim wiele operacji plastycznych, choć teraz twierdzi, że to tylko efekt makijażu. Do której sensacji show-biznesu jesteś podobny? Zrób nasz psychotest i sprawdź!

 

Zobacz też: 

Finał "Jaka to melodia?" z udziałem Kingi stał się hitem. Kim jest blondynka z muzycznego show?

Największe telewizyjne wpadki EVER! Czy pamiętasz je wszystkie? Rozwiąż QUIZ!

"Zombie Angelina" przeszła 50 operacji! Mamy ZDJĘCIA przed i po!

Ostatnie tygodnie w show-biznesie były niezwykle intensywne, a na horyzoncie pojawiło się wiele nowych ambitnych celebrytek! O karierze marzy Anella , czyli polska żywa Barbie, śpiewające siostry Godlewskie , czyli Małgorzata i Esmeralda, a nawet Kinga, płacząca uczestniczka show "Jaka to melodia?", która jest teraz niezwykle aktywna na Instagramie. Poza granicami naszego kraju emocje budzi za to zombie Angelina, dziewczyna, która ma na swoim wiele operacji plastycznych, choć teraz twierdzi, że to tylko efekt makijażu. Do której sensacji show-biznesu jesteś podobny? Zrób nasz psychotest i sprawdź!   Zobacz też:  Finał "Jaka to melodia?" z udziałem Kingi stał się hitem. Kim jest blondynka z muzycznego show? Największe telewizyjne wpadki EVER! Czy pamiętasz je wszystkie? Rozwiąż QUIZ! "Zombie Angelina" przeszła 50 operacji! Mamy ZDJĘCIA przed i po!

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner