Melania Trump i Donald Trump na Florydzie podczas spotkania z wyborcami Melania Trump przemawia podczas spotkania z wyborcami na Florydzie Melania Trump i Donald Trump na spotkaniu z wyborcami Melania Trump i Donald Trump przytulają się na scenie Melania Trump i Donald Trump pozują do zdjęć
Melania Trump i Donald Trump na Florydzie podczas spotkania z wyborcami
Eastnews
1/9
Melania Trump i Donald Trump na Florydzie podczas spotkania z wyborcami
Eastnews

Donald Trump i Melania Trump pojawili się na spotkaniu z wyborcami na Florydzie. Parę prezydencką USA wyborcy powitali już na lotnisku, a następnie udali się do miejscowości Melbourne na Florydzie, gdzie Donald Trump i jego żona wygłosili przemówienia.

 

Polecamy: Melania Trump wytoczyła proces za nazwanie jej prostytutką. Kwota, której domaga się w ramach odszkodowania, zwala z nóg

 

Pierwsze przemówienie Melanii Trump po inauguracji 

Jako pierwsza swoje przemówienie wygłosiła Melania Trump, która zaczęła od modlitwy "Ojcze nasz". Po zakończeniu modlitwy, którą razem z nią odmówili wyborcy, Melania w swoim przemówieniu zaczęła bronić męża oraz zaznaczyła, że będzie dbać o sprawy kobiet w USA.

Mój mąż tworzy wielki kraj bezpieczeństwa i dobrobytu (...) Będę działać na rzecz waszych najlepszych interesów. Jestem zaangażowana w tworzenie i wspieranie inicjatyw bliskich mojemu sercu, które będą miały wpływ na sytuację kobiet i dzieci na całym świecie, powiedziała Melania podczas swojego pierwszego przemówienia od inauguracji. 

Przypominamy, że Melania Trump nie zamieszkała w Białym Domu, po tym jak jej mąż został zaprzysiężony na prezydenta USA. Pierwsza Dama mieszka z synem w Nowym Jorku, gdzie Barron chodzi do szkoły, ale jest bardzo aktywna w mediach i towarzyszy mężowi na najważniejszych spotkaniach. Warto zauważyć, że na Florydzie Melania i Donald okazywali sobie sporo czułości, przytulali się i całowali, czyżby chcieli w ten sposób uciąć plotki o kryzysie w ich związku? Zobaczcie zdjęcia!

 

ZOBACZ: Kolejna wpadka Melanii Trump! Internet śmieje się z tego ujęcia. Słusznie? Mamy zbliżenie! ZDJĘCIA

 

Tak wyglądało przemówienie Melanii Trump:

 

2/9
Melania Trump przemawia podczas spotkania z wyborcami na Florydzie
Eastnews
3/9
Melania Trump i Donald Trump na spotkaniu z wyborcami
Eastnews
4/9
Melania Trump i Donald Trump przytulają się na scenie
Eastnews
5/9
Melania Trump i Donald Trump pozują do zdjęć
Eastnews
6/9
Melania Trump i Donald Trump całują się na oczach wyborców
Eastnews
7/9
Melania Trump i Donald Trump na Florydzie podczas spotkania z wyborcami Trumpa
Eastnews
8/9
Melania Trump i Donald Trump na Florydzie całują się na scenie
Eastnews
9/9
Melania Trump na Florydzie  podczas spotkania z wyborcami męża
Eastnews
Więcej na temat Donald Trump Melania Trump