Melania Trump, Donald Trump - zaprzysiężenie nowego prezydenta USA
Eastnews

Melania Trump uśmiecha się do męża, Donald coś do niej mówi, a później ta mina! Filmik z Melanią hitem sieci WIDEO

Melania Trump, Donald Trump - zaprzysiężenie nowego prezydenta USA
Eastnews

Mimika twarzy Melanii Trump z piątkowego zaprzysiężenia Donalda Trumpa wzbudziła lawinę komentarzy. I nie chodzi tu wcale o temat stosowania przez pierwszą damę USA zabiegów medycyny estetycznej, lecz jej naturalną i dość wymowną reakcję na uwagę męża. W pewnym momencie w czasie inauguracji na Kapitolu, Donald Trump odwrócił się nagle w stronę żony, by coś jej przekazać. Melania Trump przyjęła komunikat męża z szerokim uśmiechem, lecz gdy tylko nowy prezydent Stanów Zjednoczonych się odwrócił, jej mina zmieniła się radykalnie. Na twarzy prezydentowej pojawił się grymas niezadowolenia. Nagle przestała się nawet uśmiechać Ivanka Trump, która stała za Pierwszą Damą.

 

Zobacz też: Melania Trump jak Jackie Kennedy! Wiemy, kto zaprojektował jej strój na inaugurację! ZDJĘCIA

 

Filmik z Melanią Trump z inauguracji Donalda Trumpa stał się hitem sieci

Sytuacja została zarejestrowana przez kamery telewizyjne i trafiła do internetu. W zwolnionym tempie wyraźnie widać, jak uśmiech Melanii Trump zamienia się w minę, którą można określić jako zawstydzenie i smutek. Co Donald Trump powiedział w tym momencie do swojej żony? Nie wiadomo. Jednak jedno jest pewne, nie było to nic miłego. Filmik pojawił się internecie i natychmiast stał się hitem. Pojawiła się lawina komentarzy i plotek na temat tego, jakie obecnie panują stosunki w małżeństwie Trumpów. W czasie zaprzysiężenia dało się zauważyć, że gesty pomiędzy pierwszą damą i nowym prezydentem USA są raczej chłodne i oficjalne. Szczególnie rzucało się to w oczy, gdy para pojawiała się w towarzystwie Michelle i Baracka Obamów, którzy nie szczędzili sobie czułości. Poprzednia para prezydencka przyzwyczaiła Amerykanów do otwartego okazywania sobie uczuć, co zyskało dużą aprobatę i zaskarbiło parze prezydenckiej sympatię. Eksperci zwracają uwagę, że relacja pomiędzy Trumpem a jego żoną jest zupełnie inna. Nie jest tajemnicą, że Melania Trump na razie nie zamieszka z mężem w Białym Domu. Pierwsza Dama co najmniej do zakończenia roku szkolnego pozostanie w Nowym Jorku razem z synem Barronem. Oficjalnym powodem takiej decyzji ma być uniknięcie przenoszenia syna do innej placówki edukacyjnej w czasie trwania roku szkolnego.

 

Polecamy: Jak okazywać uczucia? Liczą się zarówno gesty, jak i słowa

 

Polecamy też:

Zaprzysiężenie Donalda Trumpa na prezydenta! Zobacz, jak wyglądają Melania Trump i Michelle Obama

 Cała rodzina Donalda Trumpa dziś świętuje jego inaugurację Jak wygląda jego żona i dzieci? ZDJĘCIA

Wyrzucono go ze szkoły, bankrutował 6 razy, ma kompleks... małych dłoni! Tego nie wiecie o Trumpie!

Kpią z uchodźców, polują na Safari. Oto dzieci Donalda Trumpa, od jutra pierwsza rodzina Ameryki

Donald Trump początkowo zamieszka w Białym Domu sam. Dlaczego Melania i Barron zostaną w Nowym Jorku?

 

Filmik z miną Melanii Trump z inauguracji męża robi furorę w sieci. Zobaczcie reakcję pierwszej damy w zwolnionym tempie!

Melania Trump zaprezentowała się bardzo elegancko podczas piątkowego zaprzysiężenia Donalda Trumpa. Dało się jednak zauważyć, że gesty między prezydentem a jego żoną były chłodne i oficjalne.

Donald Trump, Melania Trump
East News

Melania Trump będzie teraz często oceniana, a jej stroje szeroko komentowane. Aparaty fotograficzne i kamery telewizyjne będą śledzić każde jej wystąpienie publiczne.

Melania Trump w kreacji Ralpha Laurena
Getty Images

Więcej na temat Donald Trump Melania Trump
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43