Anna Lewandowska ma swoje stoisko
Anna Lewandowska ma swoje stoisko
Żadna praca nie hańbi!
1/6
Anna Lewandowska ma swoje stoisko

 

Mikołaja Roznerskiego znają wszyscy fani "M jak miłość", ale aktor występuje też na dużym ekranie. Nie zawsze jednak tak było. Zanim zaczął pracę w zawodzie nie miał lekko. Choć ukończył szkołę aktorską, ciężko było o jakąkolwiek rolę. Chwytał się więc dorywczych prac, by mógł utrzymać się w Warszawie. Co robił?

 

Zobacz: Mikołaj Roznerski o homoseksualistach. Jedno pytanie wprawiło go w zakłopotanie

 

Od razu po tym, jak wylądowałem w Warszawie, odśnieżałem Marszałkowską. To była moja pierwsza robota. A potem rozdawałem te nieszczęsne ulotki pod Rotundą. To było obciachowe, bo zawsze spotykałem kolegów, którzy już pracowali w zawodzie. Oni grali w teatrach, a ja im wręczałem ulotki - mówił w wywiadzie dla Plejady.pl
 

 

Nie tylko on musiał zarabiać w ten sposób. Jak zaczynała zaś sama Anna Lewandowska? Sprawdźcie kolejnej strony galerii! 

 

Zobacz: Najlepsze zawody: dobre zarobki, ciekawa praca

2/6
ONS


Ciężki start miała też Joanna Kulig. Aktorka, którą doskonale znacie z filmu "Niebezpieczne kobiety", czy z serialu "O mnie się nie martw" musiała... śpiewać na wiejskich weselach.

 

Zobacz: Jak dobrze znasz film "Pitbull. Niebezpieczne kobiety"? Sprawdź się! QUIZ

 

Joanna Kulig koncertowała po wsi umilając czas bawiącym się ludziom. Była sławna w całej wsi i to właśnie jej sąsiedzi składali się na bilet do Warszawy. Przyjechała i nie żałuje. Jej kariera nabrała tempa, a o tym zawsze marzyła. 

 

Jak na życie zarabiały inne gwiazdy? 

3/6
ONS

 

Młodniejący Krzysztof Ibisz jest bezkonkurencyjną gwiazdą. Widzowie go kochają - tak samo jak każdy program, który prowadzi. Ale... gdy jako młody chłopak wyjechał na studia do Kanady, musiał sobie dorabiać czyszcząc publiczne toalety.

 

Uważam, że każda praca jest przywilejem. Jako młody chłopak, studiując w Kanadzie, musiałem się jakoś utrzymać. Dlatego też czyściłem toalety, pracowałem w greckiej knajpie w kuchni, robiłem nadruki na koszulkach - powiedział w rozmowie z magazynem "Świat i ludzie". 
 

 

To świetny przykład tego, że żadna praca nie hańbi! Dowiedz się więcej i zajrzyj na NASTĘPNY SLAJD>>> 

4/6
ONS


Założymy się, że o tym nie mieliście pojęcia... Ciekawe zajęcie miał także Michał Wiśniewski. Swoją przygodę z życiem zawodowym zaczął w hurtowni cebuli! Pakował warzywa i wysyłał do kupców. Następnie zatrudnił się w wytwórni kart plastikowych, z których powstają między innymi karty do bankomatów, czy dowody osobiste. Otworzył też własne biuro tłumaczeń, ale niedługo później w klubie karaoke poznał Jacka Łągwę i Magdę Femme i założył z nimi zespół Ich Troje.

 

Zobacz: Dzieci Mandaryny i Wiśniewskiego to już nastolatki! Fabienne nosi burzę blond warkoczy na głowie, a Xavier? Jak się zmienili?

 

Przejdź na NASTĘPNY SLAJD>>> 

5/6
ONS

Radek Liszewski dziś zarabia krocie i nie ma w Polsce osoby, która by go nie znała. Niestety nie zawsze tak było. Muzyk szybko założył rodzinę i musiał ciężko pracować, by ją utrzymać.

 

- W wakacje tata załatwił mi pracę przy wycince lasu. Nie było taryfy ulgowej. Miałem 15 lat, a pracowałem jak cała reszta, jak dorośli - wspomina w albumie "WEEKEND". 

 

Kiedyś artysta nie mógł liczyć na słoną zapłatę za śpiewanie i siedział na kasie w sklepie spożywczym - to z pewnością była ciężka praca. Poza tym był też kierowcą, ale godziny spędzone za kółkiem zaczęły się robić męczące. Gdy internauci po raz pierwszy usłyszeli jego utwór "Ona tańczy dla mnie" jego życie zmieniło się o 180 stopni. 

 

Zobacz NASTĘPNY SLAJD>>>

6/6
Instagram

Anna Lewandowska chyba jako jedyna od początku pracowała w zawodzie. Już jako nastolatka jeździła na obozy sportowe jako pomocnik trenera. Sportsmenka prowadziła wtedy zajęcia z dziećmi i przy okazji rozwijała swoją pasję - niestety nie dostawała za to pieniędzy. Pierwsze wynagrodzenie otrzymała za osiągnięcia sportowe i było to 400 zł! Dziś pewnie już nie pamięta o ciężkich początkach.

 

Jak znaleźć pracę zdalną i nie dać się oszukać

 

Na swoich planach treningowych, dietach i reklamach telewizyjnych zarabia MILIONY! 

 

Zobacz też: Anna Lewandowska kupuje w sieciówkach! Jej nowa sukienka kosztowała niewiele ponad 100 zł!

Więcej na temat Mikołaj Roznerski Praca