Pierwsza miłość
1/5
Pierwsza miłość

Wojciech Błach i jego druga żona Agnieszka Błach zostaną rodzicami!? Jak donosi tygodnik "Rewia" gwiazdor "Pierwszej miłości" i jego młodsza żona będą mieli dziecko. Aktor ma już syna z poprzedniego związku z Kamillą Baar, 7 -letniego Bruna. A z Agnieszką będzie miał drugie dziecko. 

 

Wojciech Błach zostanie tatą

 

Para pobrała się w maju zeszłego roku. Mało kto wtedy wiedział, że aktor jest zakochany i planuje ślub. Agnieszka Błach jest też aktorką i niedawno pracowała również na planie "Pierwszej miłości". Jednak teraz chyba będzie musiała sobie zrobić dłuższą przerwę ;). A jak para się poznała? Wszystko przeczytacie w naszej galerii.

Zobacz także: Wojciech Błach pierwszy raz o ślubie z młodszą o 19 lat partnerką! Zdradził też, dlaczego rozstał się z byłą żoną

2/5
Wojciech Błach i Agnieszka Błach zostaną rodzicami

Wojciech i jego żona, Agnieszka poznali się w Teatrze Imka. Agnieszka Błach ma 26 lat i skończyła filologię angielską. Aktorka pochodzi z Bielska-Białej. Między Wojtkiem, a Agnieszką jest 19 lat różnicy! Szybko zdecydowali się, że chcą być ze sobą na dobre i na złe.

Nasza znajomość rozwijała się naturalnie. Podróżowaliśmy, poznawaliśmy się i z czasem było jasne, że chcemy założyć rodzinę. Dziękuję Bogu, że nadszedł moment, kiedy było mnie stać finansowo i duchowo na taką decyzję - wyznał aktor w magazynie "Dobry Tydzień".

3/5
Wojciech Błach i Agnieszka Błach zostaną rodzicami

Wojciech Błach w czerwcu 2015 roku rozwiódł się z aktorką Kamillą Baar. Była żona szybko (bo już w lipcu) wyszła za mąż ponownie za prawnika Piotra Kochańskiego, a on związał się z Agnieszką.

4/5
Wojciech Błach i Agnieszka Błach zostaną rodzicami

Agnieszka Błach jest trzecią żoną aktora. 

Wziąłem ślub cywilny ponad 10 lat temu, ale już po roku wiedziałem, że to nie to. Żona nie chciała mieć dzieci - mówił gwiazdor o pierwszym małżeństwie. 

5/5
Wojciech Błach i Agnieszka Błach zostaną rodzicami

Państwo Błach najwięcej czasu spędzają w swoim domu w Pełczyskach. Z dala od Warszawy przygotowują się do przyjścia na świat ich wspólnego dziecka.

Gratulujemy!