Co wydarzy się w 1517. i 1518. odcinku "M jak miłość"? Wiemy! Mamy zdjęcia i opis najnowszej odsłony hitu Telewizyjnej Dwójki, w której znów sporo emocji przyniesie nam wątek Pawła (Rafał Mroczek) i Franki (Dominika Kachlik)! Zduński i jego nowa znajoma będą udawać parę i spotkają się z byłym narzeczonym kobiety. To jednak nie koniec! W nowych odcinkach Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) postanowi dać szansę Michałowi (Paweł Deląg)!

Reklama

Paweł będzie miał romans z Franką?

W nowych odcinkach "M jak miłość" Franka wyjdzie w końcu z aresztu, a Paweł będzie ją wspierał w trudnych chwilach.

- Niedoszły mąż naopowiadał o mnie strasznych bzdur... Zrobił ze mnie niebezpieczną wariatkę! Ale przesłuchali mnie i wypuścili.

Później dziewczyna poprosi za to Zduńskiego o kolejną przysługę. Franka będzie chciała, żeby Paweł pomógł jej oddać pieniądze, które ukradła Brzeskiemu (Jarosław Witaszczyk).

- Zadzwoniłam do niego, powiedziałam, że chcę się dogadać… Ale nie pójdę na to spotkanie bez obstawy! Ja wiem, co mu strzeli do głowy? Paweł, please... Potem odczepię się od ciebie na zawsze, słowo!
- Słyszałem to już parę razy...

W finale Paweł zgodzi się na spotkanie z jej narzeczonym.

- Tylko słuchaj i kiwaj głową, cokolwiek usłyszysz... Resztę biorę na siebie! Ale z ciebie jest naprawdę fajny gość...
- I beznadziejnie głupi! Znowu dałem się wciągnąć w jakąś aferę...

Tymczasem Franka przedstawi go Brzeskiemu jako... swojego ukochanego!

Zobacz także

- Znamy się od trzech lat, ale ojciec nie akceptował tego związku, bo Paweł… siedział w więzieniu. Pisaliśmy do siebie, jeździłam na widzenia... Ale ojciec uparł się jak osioł. Dlatego tak naciskał na ten ślub z tobą. A ja nie mogę i nie chcę cię oszukiwać! Nie wyjdę za ciebie, bo kocham innego…

Zduński, będzie zaskoczony zachowaniem Franki.

- Zaniemówiłem. Odsiadka, romantyczna miłość… Powiedz mi, skąd biorą się tacy wariaci?
- Prosto z gór...

Sporo wydarzy się również w wątku Joasi! Chodakowska (Barbara Kurdej-Szatan) postanowi w końcu dać szansę Michałowi (Paweł Deląg). Wszystko dzięki radzie, której udzieli jej Barbara (Teresa Lipowska).

- Czasem uczucie przychodzi bez fajerwerków, ale potem okazuje się, że… wystarcza go na całe życie. Widzisz, ja najpierw zaprzyjaźniłam się z Luckiem, byłam w trudnej sytuacji, on mi bardzo pomógł… Dopiero po jakimś czasie, nawet nie wiem, jak i kiedy…
-...przyszła wielka miłość?

Rafała (Jakub Kucner) z kolei czekają spore problemy - wszystko przez to, że wpadł w oko Ali (Alicja Ostolska). Nastolatka będzie podrywać policjanta i razem z Ewką wprosi się nawet do leśniczówki - udając, że skręciła w lesie nogę. A Stadnicki w końcu wybuchnie.

- Przestańcie mnie nachodzić… albo będziecie miały kłopoty. Poważne kłopoty!
- Ale dlaczego? O co chodzi?
- O to, że twoja koleżanka kuleje raz na prawą, raz na lewą nogę... I ostatnio bez przerwy gdzieś na nią wpadam, dostaję jakieś głuche telefony… Może lepiej zajmijcie się maturą, a nie głupotami, dobra?!
- Pojęcia nie mam, o czym pan mówi, ale obiecuję, że jeśli wpadnie pan do nas na imprezę… to coś pan ode mnie dostanie…
- Nie zadaję się z dzieciakami, tylko z kobietami!

Tymczasem Leon (Dariusz Toczek)... zabierze Sonię (Barbara Wypych) na romantyczną kolację! Dziewczyna dotrzyma obietnicy i spędzi ze swoim adoratorem cały wieczór. Janek wybuchnie z zazdrości kiedy zobaczy ich razem!

- Odbijany!
- Oszalałeś? Co ty tu robisz?
- To miała być tylko kawa, a nie tańce... w blasku zniczy!

Co jeszcze wydarzy się w "M jak miłość"? Tego dowiecie się już w najbliższy poniedziałek i wtorek o godzinie 20:55 na antenie TVP2!

Zobacz także: Ślub Anety i Olka w "M jak miłość"! Para powie sobie TAK po trudnej rozprawie w sądzie

Franka oszuka byłego narzeczonego, że spotyka się z Pawłem.

MTL Maxfilm

Zduński będzie pod wrażeniem nowej znajomej.

MTL Maxfilm

Joasia z kolei postanowi dać szansę Michałowi.

MTL Maxfilm

W nowych odcinkach Janek wybuchnie z zazdrości, kiedy zobaczy Sonię u boku Leona.

MTL Maxfilm
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama