Paweł Małaszyński to wybitny aktor znany z wielu produkcji. Grał m.in. w takich filmach jak: "Listy do M"; "Piasnista""Świadek Koronny". Obejrzeć mogliśmy go również w znanym i lubianym serialu "Magda M" i na deskach Teatru Kwadrat, gdzie zawsze bezbłędnie wciela się w swoje role.

Reklama

Paweł Małaszyński wstawił tajemniczy post

Paweł Małaszyński jest osobą, która ceni swoją prywatność. W maju dodał pierwszy post, który zaskoczył jego fanów. Internauci po przeczytaniu słów Małaszyńskiego, dodali wiele komentarzy, które potwierdzały niepokój.

Nic już nie smakuje jak dawniej. Nic już nie jest i nie będzie jak kiedyś. Nic nie jest po - myślę, że to tyle. To wszystko. Nie mogę oczywiście tego wiedzieć, ale mam pewne podejrzenia, że to naprawdę tylko tyle. Myślenie, płacz i gadanie o tym... nie pomogą. Zdziczałem i nim serce moje pogrąży się w chłodzie, będę wiatrem, słońcem, deszczem... Być może wkrótce nowy dzień znów będzie mój. Bez odbioru - wyznał aktor.

Ludzie życzyli dużo siły i opisywali swoje historie i chwile zwątpienia. Aktor zapewne po przeczytaniu miłych słów poczuł, że ma ogromne wsparcie od fanów.

Zobacz także: Paweł Małaszyński trafił do szpitala. Wiemy, jaki jest stan zdrowia aktora!

Paweł Małaszyński kolejny raz zaniepokoił fanów

Małaszyński kolejny raz wstawił na swoim profilu przemyślenia. Pod czarno-białą fotografią aktora przeczytać można refleksyjne słowa.

Zobacz także

ZAMILKŁEM ale to, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia. Życie to taki dziwny prezent. Ostatnie lata i miesiące dużo mnie nauczyły. Odkryłem wiele luster, w które niektórzy boją się spojrzeć. Zrozumiałem, że lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich. Zweryfikowałem przyjaźnie. Wiele przyjaźni. Gdy przeżywałem kryzys, jedni porzucili mnie jak zepsutą zabawkę, inni odstawili na boczny tor.
Dziś już wiem, że pozbierać się jest dziesięć razy trudniej, niż rozsypać. Dziś już wiem, na kogo mogę liczyć, na kogo trzeba uważać, kim trzeba wstrząsnąć, a kogo wymazać. Już wiem, kim oni są, kim ja jestem. Odzieranie z iluzji boli, ale pozwala zostawić za sobą zbędny bagaż - wyznał Małaszyński.

East News

Zobacz także: Paweł Małaszyński wspomina Annę Przybylską: „Myślę o Ani, patrząc na moje dzieci”

Aktor pod zdjęciem dodał także cytat z książki Stephena Kinga "Miasteczko Salem". Które brzmią: "Boże użycz mi pogody ducha, abym godził się z tym, czego nie mogę zmienić; odwagi, abym zmieniał to, co mogę zmienić i szczęścia, aby mi się jedno z drugim nie popieprzyło".

Jeszcze tylko jeden, głęboki oddech… trzymajcie mocno kciuki za mnie tak jak ja trzymam za was - dodał na koniec Małaszyński.

Pod postem pojawiło się wiele słów otuchy. Widać, że Małaszyński ma bardzo dbające o niego grono fanów.

Mądre i jakże prawdziwe. Żyjemy w świecie iluzji, nie dostrzegając tego co najważniejsze.... Ale życie wszystko weryfikuje - napisała jedna z kobiet.

Trzymam zatem mocno - dodała inna internautka.

Reklama

Źródło: Instagram

Reklama
Reklama
Reklama