Zdjęcie rodzinne Pawła Kukiza
Facebook

Paweł Kukiz pokazał zdjęcia córek z dzieciństwa. Dziś są już dorosłe, a jedna z nich robi karierę jako projektantka mody! Jak dziś wyglądają?

Zdjęcie rodzinne Pawła Kukiza
Facebook

Paweł Kukiz pokazał zdjęcia z żoną i córkami. Muzyk zdecydował się pokazać tak intymne fotografie z okazji 30. rocznicy ślubu ze swoją żoną Małgorzatą Skarbek. Para doczekała się trzech pięknych córek, Poli, Hani i Julii. Jednak ze wszystkich trzech to właśnie Pola jest najbardziej aktywna w internecie.  Jak dorosłe już córki Pawła Kukiza wyglądają i co u nich słychać?

Córki Pawła Kukiza - jak dziś wyglądają?

Paweł Kukiz z żoną Małgorzatą Skarbek poznali się jeszcze jako nastolatkowie. Od razu wiedzieli, że są sobie przeznaczeni. Para pobrała się 9 lutego 1992 roku. Urocze zdjęcie z tej uroczystości zamieścił Paweł Kukiz na swoim Facebooku. Internauci nie skąpili słów gratulacji:

Piękny Jubileusz 🙂🌹 Gratuluję i życzę wielu szczęśliwych lat - w dobrym zdrowiu i miłości 🙂

Wspaniałych kolejnych lat, w szczęściu i miłości ❤️💐Piękna ta Wasza Rodzinka 👌🥰

Nooo, toś Paweł skarb wyhaczył! Gratuluje zawodnik ze stażem o 5 lat dłuższym 🙂 - rozpisują się fani Kukiza. 

Paweł i Małgorzata doczekali się trzech pięknych córek. Pola, Julia i najmłodsza Hania to oczka w głowie swojego taty. Pola, która najchętniej udziela się w mediach, nie raz wspominała, że Paweł Kukiz jest dość zaborczym tatą, pilnującym swoich córek. Teraz Pola, Julia i Hania są już dorosłe. Jak zmieniły się na przestrzeni czasu?

Zobacz także: Córka Borysa Szyca skończyła właśnie 15 lat. Sonia wyrosła na piękną nastolatkę!

Najwięcej dowiemy się o Poli Kukiz, która w tej chwili ma już 26 lat. Pola chętnie używa mediów społecznościowych i publikuje swoje zdjęcia. Nie trudno zauważyć jak bardzo jest podobna do swojej mamy. Długie brązowe włosy, tatuaże i okrągłe brązowe oczy są identyczne jak u Małgorzaty Skarbek. 

Julia Kukiz jest najstarszą córką Pawła. Julia zdecydowanie unika rozgłosu i nie pojawia się u boku sławnego taty na ściankach. W 2017 roku do mediów wyciekły zdjęcia z jej ślubu, które pokazała młodsza siostra Pola. Julka od pewnego czasu pracuje w branży modowej. W 2020 roku zorganizowała swój pierwszy pokaz mody. 

Moda to dla mnie nie tylko ubrania, ale przede wszystkim dziedzina sztuki, a ze sztuką właściwie w jakiś sposób byłam związana zawsze. Nie wiem, w którym dokładnie momencie pojawiło się zainteresowanie modą, ale z tego, co pamiętam, to już od dzieciństwa lubiłam oglądać pokazy mody, podziwiać największych projektantów i przebierać siostry i kuzynki - mówiła w rozmowie z "Plotkiem.pl".

Julia ma już na swoim koncie sukcesy w branży. 

Hanna Kukiz jest najmłodszą córką Kukizów. O jej problemach zdrowotnych rozpisywały się wszystkie media. Hania od małego choruje, a jako 18-latka przeszła operację przeszczepu nerki, która na szczęście się powiodła.  Paweł Kukiz apelował wówczas o modlitwę za córkę i informował, jak Hania się czuje. Teraz wszystko zdaje się być już w porządku. Hania dba o swoją prywatność, jej konto na Instagramie jest prywatne, a ona sama nie pojawia się z tatą na medialnych wydarzeniach. 

Paweł Kukiz pochwalił się uroczymi zdjęciami swojej rodziny. 

30 lat minęło jak jeden dzień 🎼🎶🎷😁❤️... 09.02.1991 ...❤️❤️❤️

Opublikowany przez Paweł Kukiz Wtorek, 9 lutego 2021

 

Więcej na temat Paweł Kukiz Pola Kukiz
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48