Paweł Deląg zagra w kolejnym serialu TVP2! Aktor opublikował wymowne zdjęcie z planu „O mnie się nie martw” i tym samym zdradził, że dołączy do obsady kolejnego hitu stacji. Co z rolą Michała w „M jak miłość”? Czy Paweł Deląg zniknie z hitowej produkcji TVP? Potwierdzą się plotki na temat tego, że Ostrowski wyjedzie z Warszawy i zabierze ze sobą Joannę. Para aktorów na dobre zniknie z „M jak miłość”?

Reklama

Paweł Deląg zagra w serialu „O mnie się nie martw”?

Paweł Deląg zdecydował się przyjąć rolę w serialu „O mnie się nie martw”, o czym poinformował na Instagramie, publikując zdjęcie z nową serialową rodziną. Wszystko wskazuje na to, że gwiazdor prawdopodobnie zagra ojca Marii.

O mnie się nie martw” #- Ela i Anna Jarosik - magiczne cudowne - porter rodzinny #omniesieniemartw #tvp #serial #tv #paweldelag - naoisał aktor na Instagramie.

Fani serialu „O mnie się nie martw” są zachwyceni, że Paweł Deląg dołączy do obsady:

O, będzie Pan w "O mnie się nie martw" ???? Super

Chyba mecenas Barska znalazła swojego ojca ????????

Super serial ????będzie się działo ????????

Co dalej z rolą Michała w "M jak miłość"?

Przez ciążę Barbary Kurdej-Szatan jej postać prawdopodobnie zniknie na jakiś czas z "M jak miłość", a to oznacza, że Michała również nie zobaczymy. Ten fakt mógł przyczynić się do decyzji Pawła Deląga o przyjęciu nowej roli w innym serialu TVP2. Będziecie oglądać aktora w „O mnie się nie martw”?

Zobacz także: Aneta z "M jak miłość" miała związek z wyznaniem winy Olka na rozprawie sądowej! "Czarno widzę ten wyrok"!

Zobacz także

Joanna w nowym sezonie "M jak miłość" będzie w ciąży. To Michał będzie ojcem jej dziecka?

MTL Maxfilm

Relacja Michała i Joanny w "M jak miłość" od początku jest skomplikowana.

MTL Maxfilm

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama