Mikołaj Roznerski, Ilona Janyst na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy

Aneta z "M jak miłość" miała związek z wyznaniem winy Olka na rozprawie sądowej! "Czarno widzę ten wyrok"!

Aneta z "M jak miłość" zaszkodziła Olkowi tuż przed ostatnią rozprawą w sądzie? Co zrobiła?

Małżeństwo Anety i Olka w "M jak miłość" od początku budzi kontrowersje. Para postanowiła pobrać się w wiezieniu, bo obawiali się, że lekarz trafi za kratki. Tymczasem wszystko wskazuje na to, że w nowym sezonie serialu, który zobaczymy już we wrześniu Chodakowski nie tylko wyjdzie na wolność, ale w końcu pozna też swoją teściową. Jednak zanim to się stanie Aneta będzie obwiniała się, że to przez nią Olek przyznał się do winy. Wszystko przez ich ostatnią rozmowę! Co mu powiedziała?

"M jak miłość": Rusza nowy sezon serialu! Iza zażąda od Marcina rozwodu?!

Aneta z "M jak miłość" zaszkodziła Olkowi tuż przed ostatnią rozprawą w sądzie?

W nowym sezonie „M jak miłość” Aneta będzie przekonana, że to ona jest odpowiedzialna za przyznanie się Olka do winy podczas ostatniej rozprawy w sądzie, tuż przed ogłoszeniem wyroku. Nie będzie mogła poradzić sobie z wątpliwościami i jak donosi se.pl powie o wszystkim Izie i Marcinowi. Wyzna im, że chcąc podnieść Olka na duchu i zachęcić go do walki o wolność powiedziała o kilka słów za dużo:

Czarno widzę ten wyrok. Na dodatek mam wyrzuty sumienia, bo jak ostatnio widziałam się z Olkiem, potraktowałam go zbyt ostro. Wygarnęłam mu, że jest egoistą, a teraz tego żałuję.

Czy faktycznie Aneta ma podstawy, żeby sądzić, że to przez nią Olek przyznał się do winy? W końcu to on sam podjął decyzję bez konsultacji ze swoim prawnikiem, aby podczas rozprawy sądowej wyznać prawdę o Arturze. Iza stanie po stronie załamanej kobiety? Wszystkiego dowiemy się w pierwszych odcinkach „M jak miłość” po wakacjach!

Zobacz także: Kto będzie ojcem dziecka Joanny w "M jak miłość"? Po komentarzu Uniatowskiego fani serialu już wiedzą!

W nowym sezonie "M jak miłość" Olek pozuje razem z Anetą i jej matką. To oznacza, że prawdopodobnie wyjdzie na wolność. 

Maurycy Popiel, Hanna Śleszyńska i Ilona Janyst na planie M jak miłość
Instagram

Aneta często stara się pomóc bliskim, ale potrafi też nieźle namieszać! Teraz obawia się, że to ona pchnęła Olka, aby przyznał się do winy w sądzie. 

Ilona Janyst na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

 

Zobacz także
Lilka M jak miłość

Lilka w "M jak miłość" pokona chorobę, która często ma tragiczne skutki! Kto jej w tym pomoże?

Krystian Wieczorek

W nowym sezonie "M jak miłość" Magda i Andrzej zostaną rodzicami? Anna Mucha zdradziła tajemnicę? 

 

Mikołaj Roznerski
East News
Newsy
Wielki QUIZ z wiedzy o Marcinie Chodakowskim z "M jak miłość"! Uwaga, to nie jest takie proste!

Jesteś fanem "M jak miłość" i uwielbiasz wątek Marcina Chodakowskiego? Jeżeli tak to spróbuj rozwiązać nasz quiz z wiedzy o jednym z największych przystojniaków z serialu TVP! Pamiętasz w którym roku Mikołaj Roznerski, który wciela się w rolę Marcina, dołączył do obsady "M jak miłość"? W kim był zakochany i co do tej pory wydarzyło się w jego życiu? Jeżeli o Marcinie wiesz dosłownie wszystko, to z pewnością świetnie poradzisz sobie z naszymi pytaniami! 

Rozpoczynamy nasz trudny QUIZ z wiedzy o Marcinie z "M jak miłość"!

Zobacz także: Czas na nowy QUIZ z "M jak miłość"! Sprawdź, jak wiele zapamiętałaś z ostatnich odcinków serialu!

Jesteś fanem "M jak miłość" i uwielbiasz wątek Marcina Chodakowskiego? Jeżeli tak to spróbuj rozwiązać nasz quiz z wiedzy o jednym z największych przystojniaków z serialu TVP! Pamiętasz w którym roku Mikołaj Roznerski, który wciela się w rolę Marcina, dołączył do obsady "M jak miłość"? W kim był zakochany i co do tej pory wydarzyło się w jego życiu? Jeżeli o Marcinie wiesz dosłownie wszystko, to z pewnością świetnie poradzisz sobie z naszymi pytaniami!  Rozpoczynamy nasz trudny QUIZ z wiedzy o Marcinie z "M jak miłość"! Zobacz także:  Czas na nowy QUIZ z "M jak miłość"! Sprawdź, jak wiele zapamiętałaś z ostatnich odcinków serialu!

Krystian Domagała i Monika Mielnicka na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy
Jak dobrze znasz Lilę i Mateusza z "M jak miłość"? Spróbuj rozwiązać nasz QUIZ!

Jesteś fanem "M jak miłość" i wiesz wszystko o bohaterach uwielbianego przez widzów serialu? Jeżeli tak to spróbuj rozwiązać nasz quiz z wiedzy o Lilce i Mateuszu! Sprawdź, czy pamiętasz, co działo się w wątku Mateusza Mostowiaka i jego ukochanej! Niektóre pytania są naprawdę trudne i tylko prawdziwi fani będą znali odpowiedzi! 

Rozpoczynamy nasz QUIZ z wiedzy o Lilce i Mateuszu z "M jak miłość"!

Zobacz także: Szymek w "M jak miłość" to już duży chłopak! W nowym sezonie będzie go zdecydowanie więcej?

Jesteś fanem "M jak miłość" i wiesz wszystko o bohaterach uwielbianego przez widzów serialu? Jeżeli tak to spróbuj rozwiązać nasz quiz z wiedzy o Lilce i Mateuszu! Sprawdź, czy pamiętasz, co działo się w wątku Mateusza Mostowiaka i jego ukochanej! Niektóre pytania są naprawdę trudne i tylko prawdziwi fani będą znali odpowiedzi!  Rozpoczynamy nasz QUIZ z wiedzy o Lilce i Mateuszu z "M jak miłość"! Zobacz także:  Szymek w "M jak miłość" to już duży chłopak! W nowym sezonie będzie go zdecydowanie więcej?

M jak miłość: Olek w sądzie
MTL Maxfilm
Newsy
W finale "M jak miłość" wyjdzie na jaw prawda w sprawie Artura! Olek w sądzie zrobi coś nieoczekiwanego!
Olek w "M jak miłość" pogrąży się w sądzie i okłamie całą rodzinę. Co się stanie w finale "M jak miłość"?

Szykuje się kolejny dramatyczny finał „ M jak miłość ”! Zaginięcie Leszka w górach, tajemnicze zasłabnięcia Andrzeja i problemy Kingi z Lenką. Teraz okazuje się, że sytuacja Olka zrobi się znacznie poważniejsza, a doprowadzi do tego sam Chodakowski. W 1522. odcinku „M jak miłość” zdecyduje się na wyznanie, którego wcześniej nie ustalił ze swoim prawnikiem. Tym samym zniszczy Budzyńskiemu całą linię obrony! Co powie Olek na ostatniej rozprawie w sądzie? Olek sam pogrąży się w sądzie! W 1522. odcinku „M jak miłość”, który zobaczymy 26 maja, dojdzie do ostatniej rozprawy Olka. Andrzej Budzyński zrobił wszystko, by wydostać Chodakowskiego z więzienia i będzie pewny, że uda mu się uzyskać najłagodniejszy wymiar kary. Wszystko legnie w gruzach przez młodego lekarza! Olek zdecyduje się w sądzie na wyznanie, którego wcześniej nie skonsultował z prawnikiem! Tymczasem jego rodzina do ostatniej chwili będzie wierzyła, że uda się wyciągnąć go z więzienia. Po mowie końcowej Budzyńskiego wszyscy będą dobrej myśli, ale wtedy Olek wstanie z ławy oskarżonych i przed samym ogłoszeniem wyroku załamie się i... nagle sam przyzna się do winy! Groził mojej rodzinie... Powiedział, że… i tak go nie zamkną. Trafi do szpitala, a kiedy stamtąd wyjdzie... zabije Izę, Marcina i dzieci. Nie udzieliłem temu człowiekowi pomocy... Nie próbowałem go uratować. Nie miałem wyboru... To wyznanie zszokuje nawet najbliższych Chodakowskiego, którzy nie znali szczegółów tamtej nocy. Jaką decyzję podejmie sędzia po takim wyznaniu? Czy cała praca Andrzeja Budzyńskiego pójdzie na marne? Dowiemy się zapewne dopiero w 21. sezonie "M jak miłość". Zobacz także:  Joasia w "M jak miłość" będzie w ciąży? Kto będzie ojcem jej dziecka!? Aneta...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner