Mikołaj Roznerski, Ilona Janyst na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

Aneta z "M jak miłość" miała związek z wyznaniem winy Olka na rozprawie sądowej! "Czarno widzę ten wyrok"!

Mikołaj Roznerski, Ilona Janyst na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

Małżeństwo Anety i Olka w "M jak miłość" od początku budzi kontrowersje. Para postanowiła pobrać się w wiezieniu, bo obawiali się, że lekarz trafi za kratki. Tymczasem wszystko wskazuje na to, że w nowym sezonie serialu, który zobaczymy już we wrześniu Chodakowski nie tylko wyjdzie na wolność, ale w końcu pozna też swoją teściową. Jednak zanim to się stanie Aneta będzie obwiniała się, że to przez nią Olek przyznał się do winy. Wszystko przez ich ostatnią rozmowę! Co mu powiedziała?

Aneta z "M jak miłość" zaszkodziła Olkowi tuż przed ostatnią rozprawą w sądzie?

W nowym sezonie „M jak miłość” Aneta będzie przekonana, że to ona jest odpowiedzialna za przyznanie się Olka do winy podczas ostatniej rozprawy w sądzie, tuż przed ogłoszeniem wyroku. Nie będzie mogła poradzić sobie z wątpliwościami i jak donosi se.pl powie o wszystkim Izie i Marcinowi. Wyzna im, że chcąc podnieść Olka na duchu i zachęcić go do walki o wolność powiedziała o kilka słów za dużo:

Czarno widzę ten wyrok. Na dodatek mam wyrzuty sumienia, bo jak ostatnio widziałam się z Olkiem, potraktowałam go zbyt ostro. Wygarnęłam mu, że jest egoistą, a teraz tego żałuję.

Czy faktycznie Aneta ma podstawy, żeby sądzić, że to przez nią Olek przyznał się do winy? W końcu to on sam podjął decyzję bez konsultacji ze swoim prawnikiem, aby podczas rozprawy sądowej wyznać prawdę o Arturze. Iza stanie po stronie załamanej kobiety? Wszystkiego dowiemy się w pierwszych odcinkach „M jak miłość” po wakacjach!

Zobacz także: Kto będzie ojcem dziecka Joanny w "M jak miłość"? Po komentarzu Uniatowskiego fani serialu już wiedzą!

W nowym sezonie "M jak miłość" Olek pozuje razem z Anetą i jej matką. To oznacza, że prawdopodobnie wyjdzie na wolność. 

Maurycy Popiel, Hanna Śleszyńska i Ilona Janyst na planie M jak miłość
Instagram

Aneta często stara się pomóc bliskim, ale potrafi też nieźle namieszać! Teraz obawia się, że to ona pchnęła Olka, aby przyznał się do winy w sądzie. 

Ilona Janyst na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

 

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36