Paweł Deląg komentuje plotki
ONS

Tabloid sugeruje, że Deląg jest gejem. Aktor z oburzeniem odniósł się do plotek

Paweł Deląg komentuje plotki
ONS

Paweł Deląg od dłuższego czasu zapowiadał, że nosi się z zamiarem poślubienia swojej narzeczonej, choć nie chciał zdradzić, na kiedy planują tę uroczystość. Ostatnio jednak pojawiły się plotki, że ceremonia stanęła pod dużym znakiem zapytania. Przypomnijmy: Deląg i Kiworkowa planowali ślub. Wszystko skończyło się inaczej

To jeszcze nie wszystko. Jeden z tabloidów sugerował na podstawie starego zdjęcia z Michałem Pirógiem, że Paweł Deląg jest... gejem. Aktor postanowił rozprawić się z plotkami i na swoim Facebooku opublikował ostre oświadczenie, w którym skarży się na stan kolorowej prasy, przypominając jednocześnie o skandalicznej wiadomości o domniemanej śmierci Anny Przybylskiej. Zdementował też plotkę o rozstaniu z narzeczoną.
 

Uważam ,że Polska w pewien sposób jest krajem bezprawia. A wolne media to kpina. Czy wolność mediów polega na tym ,że mogą pisać co im silna na język przyniesie, kłamiąc, manipulując? I jakże czują się bezkarne , że nie ponoszą odpowiedzialności za swoje publikacje. Przypominam Wam chociażby niedawną publikacje w sprawie Ani Przybylskiej. A my z Emmą mamy się bardzo dobrze. I tyle - czytamy na jego profilu.


Czekamy zatem na ślub.

Zobacz: "Tu jestem kozłem ofiarnym, w Rosji mam swoje pięć minut"


Paweł Deląg i Emma Kiworkowa-Rączkowska oraz inne gwiazdy na gali Serca Gagi 2013:

Więcej na temat Paweł Deląg Emma Kiworkowa
Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03