Wojtek i Agnieszka ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Instagram

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazali szaloną sesję ślubną. Internauci są zachwyceni

Wojtek i Agnieszka ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Instagram

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwalili się programowymi pamiątkami. Jedną z nich jest album z szaloną sesją małżeńską. Właśnie minął rok odkąd pozowali do tych zdjęć, a nigdy wcześniej się nimi nie podzielili z fanami. Internauci są zachwyceni i zgodnie twierdzą, że te szalone ujęcie w stu procentach oddają nietuzinkowość i szaleństwo Agnieszki i Wojtka. Koniecznie zobaczcie, jak niepewni jeszcze przyszłości, młodzi małżonkowie poradzili sobie przed aparatem. 

Zobacz także: Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" mieli przejść na dietę, tymczasem... Zobaczcie, co robią!

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazali sesję ślubną

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są idealnie zgranym małżeństwem. Udział w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" okazał się dla nich strzałem w dziesiątkę. Małżonkowie w późniejszych wywiadach przyznali, że ich relacja nie była zawsze cukierkowa, ale właśnie te cięższe momenty udowodniły im, że warto o siebie walczyć. Dziś wciąż są zakochani i z radością wspominają czasy, w których się poznawali. Właśnie minął rok od ślubnej sesji, w której wzięli udział. Pamiątkowym albumem postanowili podzielić się z internautami: 

Zgodnie z obietnicą, żebym nie był gołosłowny, przesyłam kolejne zdjęcia z sesji ślubnej... Ale nie martwcie się więcej jeszcze zdjęć dodała moja żonka @agnieszka_lyczakowska, mam nadzieję że wam się podoba? Powiem w sekrecie, że sesja nie była standardowa i przy ostatnich ujęciach wylądowaliśmy w naszych kreacjach w jeziorze 😜 też lubicie szalone sesje takie niekonwencjonalne? - napisał Wojtek

Agnieszka również nie pozostała w tyle i pokazała parę zdjęć w ślubnych kreacjach. Fragment sesji, którą pokazał Wojtek tak bardzo spodobał się internautom, że uczestnicy postanowili pokazać jeszcze więcej fotek: 

Wczoraj mój Wojtuś uchylił rąbka tajemnicy i pokazał Wam zdjęcie z naszej sesji zdjęciowej, która odbyła się dokładnie rok temu 😊 zatem ja nie mogę być „gorsza” i pokaże urywek naszego ślubnego albumu ;) Pamiętam ile śmiechu było przy tej sesji, radości, a zarazem niepewności czy po mimo problemów życiowych przetrwamy... Dziś nas te uczucia opuściły i zostały same te emocje związane ze szczęściem i pewność, że życie nas już nie zaskoczy, a my łapiemy je garściami 💕

Fani pary nie kryją zachwytu: 

- Ostatnie zdjęcie w 100 % oddaje Waszą osobowość i poczucie humoru 👏😅
- 4 zdjęcie jest boskie .....mam nadzieję że całe życie będziesz tak gonił za nią 😉
- Miłość u Was widać w każdym jednym spojrzeniu♥️ Piękna z Was para. Super Was dobrali. Gratulacje 👏 Oby do końca świata i jeden dzień dłużej z gromadką dzieci 😍
- Super zdjecia ale uciekajaca panna młoda najlepsze 😁😃

A Wy jak oceniacie tę sesję? 

Zobacz także: Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spodziewa się dziecka? Stanowcza odpowiedź uczestniczki show!

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazali zdjecia ze swojej ślubnej sesji zdjeciowej. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Wojciech Janik (@wojciech_janik_official)

Agnieszka i Wojtek wspominają, że było wtedy bardzo wesoło, chociaż w głębi duszy zastanawiali się czy uda się im się pokochać. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Łyczakowska (@agnieszka_lyczakowska)

Dziś są szczęśliwym małżeństwem a udział w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" był jedną z najlepszych decyzji w ich życiu!

Instagram

 

Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05