Paulina Sykut z rodziną na spacerze Paulina Sykut z rodziną na spacerze Paulina Sykut z rodziną na spacerze
Paulina Sykut z rodziną na spacerze

Paulina Sykut już od kilku lat spełnia się w roli mamy. Córeczka gwiazdy Polsatu urodziła się pod koniec 2016 roku, więc już wkrótce skończy trzy latka! Od chwili narodzin prezenterka chętnie publikuje w sieci wspólne zdjęcia z małą Różą, ale nigdy nie pokazywała twarzy dziewczynki. Kilka tygodni temu zaskoczyła jednak swoich fanów na Instagramie i pochwaliła się swoją córeczką! Teraz paparazzi "przyłapali" Paulinę Sykut z mężem i córką na rodzinnym spacerze po Warszawie. 

Zobaczcie urocze zdjęcia szczęśliwej rodzinki! Córeczka Pauliny Sykut to już duża dziewczynka!

Zobacz także: Nikon, Koko, Etiennette, Róża - poznaj najbardziej oryginalne imiona dzieci gwiazd!

 

1/3
Paulina Sykut z rodziną na spacerze

Paulina Sykut jako jedna z największych gwiazd Polsatu z pewnością nie może narzekać na zbyt wiele wolnego czasu, ale każdą wolną chwile poświęca swojej rodzinie. 

Ważne, by nie zmarnować tych ważnych chwil i doceniać to, co się ma. Doceniać każdy moment w życiu i cieszyć się nim- Paulina mówiła jakiś czas temu w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle. Żyć prosto, dobrze kierując się takimi najważniejszymi wartościami. Myślę, że to takie podstawy, które chcę przekazać mojej córce. 

2/3
Paulina Sykut z rodziną na spacerze

Paulina Sykut od blisko trzech lat spełnia się w roli mamy, a jej córeczka to już naprawdę duża dziewczynka! 

3/3
Paulina Sykut z rodziną na spacerze

Kto wie, być może za jakiś czas rodzina Pauliny Sykut znów się powiększy? Gwiazda Polsatu na początku 2018 roku zdradziła nam, że marzy o kolejnym dziecku. 

Pewnie, że marzę. Wspaniałością największą jest duża rodzina więc jak najbardziej. Rodzina jest największą wartością- mówiła nam gwiazda Polsatu. 

 

Więcej na temat Paulina Sykut