Paulina Sykut-Jeżyna  w swetrze z sieciówki
Instagram
Skusicie się na podobny?
1/4
Paulina Sykut-Jeżyna  w swetrze z sieciówki
Instagram

 

Styl Pauliny Sykut-Jeżyny wzbudza duże zainteresowanie! Prezenterka potrafi doskonale połączyć ubrania od znanych projektantów z tymi, które możemy znaleźć w popularnych sieciówkach. Jej codzienne stylizacje są bardzo proste, a jednocześnie prezentują się doskonale, dzięki temu zestawami gwiazdy  inspiruje się mnóstwo kobiet.

 

Zobacz, w jakiej sieciówce kupuje Paulina Sykut Jeżyna. Ta marka jest uwielbiana głównie przez nastolatki...

 

Zobacz:  Cichopek, Zielińska i Majdan pokochały żółte swetry. Znaleźliśmy podobne już od 39 zł!

2/4
Paulina Sykut-Jeżyna
Instagram

 

Paulina Sykut-Jeżyna na jesienny spacer ze swoją córką założyła wygodny, a zarazem supermodny zestaw. Skórzane, ciemnobordowe spodnie połączyła ze swetrem w duże białe gwiazdy. Do tego ciepła kurtka marki Tifffi za 719 zł oraz sportowe buty ze skarpetą. Marka kurtki nie jest dla nas zaskoczeniem, ponieważ gwiazda jest ambasadorką Tiffi, a co za tym idzie często pojawia się w ubraniach tej firmy. Tym razem to luźny sweter wzbudza największe zainteresowanie. 

 

Na następnej stronie zdradzamy, jakiej jest marki...

3/4
Sweter Sinsay cena 79,90 zł
Mat. prasowe

 

Okazuje się, że sweter Pauliny Sykut pochodzi ze znanej sieciówki, w której ubierają się głównie nastolatki. Można go znaleźć w sklepie marki Sinsay, a jego cena to 79,90 zł. Fanom dziennikarki bardzo przypadł do gustu ten model i pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy dotyczących jesiennej stylizacji prezenterki. Najwięcej miejsca zajęły jednak pytania o sweter...

 

Skąd sweterek? 

Skąd sweter?

Skąd sweterek ?😊 Przepiękna Rodzina🤗😘😘

 

Wam również, tak bardzo spodobała się stylizacja Pauliny Sykut?

4/4
Kurtka zimowa Tiffi cena 719 zł
Mat. prasowe

Kurtka zimowa Tiffi cena 719 zł

Więcej na temat sweter Paulina Sykut