Paulina Sykut

Paulina Sykut w drugiej ciąży?! Wygadał się jej mąż!

Paulina Sykut

 

Paulinę Sykut czeka prawdziwa rewolucja! Gwiazda Polsatu jest już mamą małej Róży, jednak od kilku miesięcy wszystkie media zastanawiają się, kiedy Paulina i jej mąż zdecydują się na drugie dziecko. Sama prezenterka jakiś czas temu w rozmowie z Party.pl przyznała, że marzy o powiększeniu rodziny. Teraz okazuje się, że Paulina Sykut razem z mężem podjęła bardzo ważną decyzję, która związana jest z ich marzeniami o drugim dziecku! 

 

Paulina Sykut planuje przeprowadzkę! 

Okazuje się, że Paulina Sykut planuje przeprowadzkę do większego mieszkania, albo do domu! Mąż gwiazdy Polsatu w rozmowie z "Faktem" przyznał, że szukają już nowego, większego lokum dla swojej rodziny. Jak informuje dziennik, para od czterech lat miała do swojej dyspozycji prawie 200 metrów kwadratowych - teraz Paulina i jej mąż chcą mieć większy apartament. Co ciekawe, Piotr Jeżyna nie ukrywa, że po przeprowadzce zaczną myśleć o drugim dziecku.

Mamy plany, aby przeprowadzić się do większego apartamentu lub ewentualnie domu. Już zaczynamy szukać - zdradził w rozmowie z "Faktem". Będzie większe mieszkanie, będziemy myśleć o dzieciach. 

Trzymamy więc kciuki, żeby para jak najszybciej spełniła swoje marzenia o nowym mieszkaniu i... o drugim dziecku! :)

 

Zobacz także: Paulina Sykut i jej córeczka identycznych sukienkach! Gwiazda zapłaciła za nie... mniej niż 70 złotych!

 

Paulina Sykut planuje przeprowadzkę.

Paulina Sykut
Instagram

Gwiazda Polsatu rozpoczęła poszukiwania nowego apartamentu.

East News

Więcej na temat Paulina Sykut
Przeładuj

Czy "rodzinka.pl" wróci?! Tomasz Karolak ma doskonały pomysł! Ale czy to możliwe?

zobacz 02:33