Paulina Sykut Paulina Sykut Paulina Sykut Paulina Sykut Paulina Sykut w sukience Sugarfree
Paulina Sykut
Instagram
Wiemy, gdzie je kupić!
1/5
Paulina Sykut
Instagram

Paulina Sykut to bez wątpienia jest z najlepiej ubranych i najbardziej stylowych polskich gwiazd. Za tym sukcesem prezenterki z pewnością stoi fakt, że doskonale łączy trendy z ponadczasowymi elementami garderoby, a także stroje z sieciówek z tymi od projektantów. Tym razem nie tylko Paulina Sykut zachwyciła swoją stylizacją, ale także jej córeczka Róża. Gwiazda ubrała bowiem swoją pociechę w niemal bliźniaczo podobną sukienkę do swojej. Nie dość, że mama i córka wyglądały świetnie, to jeszcze Paulina zapłaciła za dwie kreacje mniej niż 70 złotych! Sprawdźcie na kolejnych stronach galerii, gdzie można kupić takie sukienki i w jakich cenach.

Zobacz: UROCZĄ SUKIENKĘ PAULINY SYKUT-JEŻYNY KUPICIE NA... DZIALE DZIECIĘCYM

2/5
Paulina Sykut
Instagram

Paulina Sykut zna się na trendach! Nie dość, że wybrała sukienkę w najmodniejszy wzór sezonu, to również taki sam model wybrała dla Róży. A mama i córka w takich samych kreacjach to hit! Sukienki różnią się jedynie nieznacznie drobnym elementem - Róża ma sukienkę na ramiączkach, a kreacja Pauliny charakteryzuje się stylowym hiszpańskim dekoltem.

Zobacz: PAULINA SYKUT ZACHWYCA W LETNIEJ SUKIENCE Z WYPRZEDAŻY. WIEMY, GDZIE JĄ KUPIĆ!

3/5
Paulina Sykut
Instagram

Okazuje się, że obie kreacje można kupić w sklepie... Endo! Sukienka Pauliny jest przeceniona i obecnie kosztuje 39,90 złotych zamiast 99,90 złotych!

Zobacz: MAKIJAŻ, OŚWIETLENIE, A MOŻE GRAFIK PRZESADZIŁ? NA TYM ZDJĘCIU PAULINA SYKUT WYGLĄDA JAKBY...

 

Paulina Sykut
Instagram

4/5
Paulina Sykut
Instagram

Natomiast sukienka Róży kosztuje 20,90 złotych zamiast 69,90 złotych!

Zobacz: PAULINA SYKUT TAŃCZY W SUKIENCE MAXI Z CIĄŻOWYM BRZUSZKIEM

 

Paulina Sykut
Instagram

Więcej na temat Paulina Sykut