Paulina Sykut-Jeżyna i jej mąż w sierpniu świętowali 11. rocznicę ślubu, a parą są już ponad 20 lat. Prezenterka nigdy nie ukrywała, że poznali się, kiedy była jeszcze nastolatką i miała... 15 lat, a Piotr 26. Ich relacja początkowo była oparta na przyjaźni, ale dwa lata później przyszła pora na związek, który trwa do dziś. A jak Paulina Sykut poznała męża?

Reklama

Paulina Sykut-Jeżyna zdradziła, jak poznała męża. Co za historia!

Paulina Sykut-Jeżyna w rozmowie z reporterką Party.pl Moniką Maszkiewicz wróciła wspomnieniami do dnia, kiedy poznała swojego męża Piotra Jeżynę i nie ukrywa, że to było wyjątkowe spotkanie.

Tak, oczywiście, że pamiętam pierwsze spotkanie, on zrobił na mnie ogromne wrażenie, miał ten niesamowity amerykański uśmiech. Piotrek pięknie się uśmiecha, zresztą jest radosnym człowiekiem. - powiedziała Paulina Sykut.

Gwiazda Polsatu dodaje, że choć ich relacja nie zaczęła się od razu po pierwszym spotkaniu, ale wie, że została trafiona strzałą Amora.

To nie było tak od razu, jeszcze dwa lata minęły zanim zostaliśmy parą, bo ja dojrzałam do tego, on też. To nie było od razu takie oczywiste. (...) To było takie uderzenie, największe w życiu, starzała Amora! - dodała Paulina Sykut.

Koniecznie obejrzyjcie całe wideo i dowiedźcie się, co jeszcze Paulina Sykut mówi o swoim mężu. Zaskakujące słowa!

Zobacz także: Paulina Sykut już szykuje się na Sylwestra Polsatu. Po blondzie nie ma śladu

Zobacz także
Reklama

East News
Reklama
Reklama
Reklama